2018-2019 YILI AKADEMİ AÇMA BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR !

ÜCRETSİZ TANIŞMA ANTRENMANLARINA DAVETLİSİNİZ

Geleceğin Efsanelerini

Sen Yetiştir.

ana sayfa-2

Avrupanın En İyi

Basketbol Akademisi

Akademi Başvuruları

Devam Ediyor

#EFSANEOL

AMACIMIZ

Okullarımızda tüm sporcularımıza ilk olarak, iyi birer sporcu olmayı öğretmeyi hedefleriz.

Onlara temel basketbol becerilerini kazandırmanın yanında; fiziksel özelliklerini geliştirmek, arkadaşlık, takım olabilme, yardımlaşma ve disiplini erken yaşlarda kazanmalarını sağlamakta amaçlarımız arasındadır.

FIRSATLAR

Eğitimlerimiz konusunda uzman, milli takım tecrübesi de bulunan teknik kadromuz tarafından verilmekte ve teknik ekibimiz sporcularımızla birer bir ilgilenmektedir.

Yetenekli çocuklarımız Avrupanın EN İYİ akademisi olan Panathinaikos Basketbol altyapısına katılma sansı ve Panathinaikos A takımında oynama sansı yakalar.

KAMPLAR

Yaz ve Kış kamplarımız da, Spor bilincini, disiplinini, yarışma ruhunu öğrenip, takım olma olgusunu, kazanma, kaybetme ve paylaşma duygularını deneyimlerler.

Tüm bunları yaparken de film saatleri, animasyon gösterileri, doğa yürüyüşü ve daha birçok eğlenceli aktiviteyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

EĞİTİM VE LİSANS

Uluslararası Tecrübeli, Federasyon Tarafından Antrenör Belgeli Antrenörler ile Antrenmanlar ve Lisanslı oyuncu olma şansı

Yetenekli ve başarılı çocuklarımız Avrupanın EN İYİ akademisi olan Panathinaikos Basketbol  altyapısına katılma sansı ve Panathinaikos A takımında oynama sansı yakalar.

Panathinaikos Basketbol Akademi Türkiye

Avrupanın EN İYİ Basketbol Akademisi

Kış Basketbol Spor Okulları

Panathinaikos Türkiye Basketbol Spor Okullarında tüm sporcularımıza ilk olarak iyi birer sporcu olmayı öğretmeyi hedefledik. Sistemli yaptırılan antrenmanlarla,  sporcularımızın atletik yeteneklerinin daha iyi seviyelere geldiği kısa zamanda  gözlemlenir.

Onlara temel basketbol becerilerini kazandırmanın yanında; fiziksel özelliklerini geliştirmek, arkadaşlık, takım olabilme, yardımlaşma ve disiplini erken yaşlarda kazanmalarını sağlamakta amaçlarımız arasındadır.

Eğitimlerimiz konusunda uzman, milli takım tecrübesi de bulunan teknik kadromuz tarafından verilmekte ve teknik ekibimiz sporcularımızla bire bir ilgilenmektedir.

Yetenekli çocuklarımız Avrupanın EN İYİ akademisi olan Panathinaikos Basketbol altyapısına katılma sansı ve Panathinaikos A takımında oynama sansı yakalar.

Panathinaikos Basketbol Spor Okulları

Yaz Basketbol Spor Okulları

Panathinaikos Türkiye Basketbol; eğitim öğretim dönemi bitip okullar kapanıyor; ancak şimdi çocuklarımızın kendilerine sportif anlamda daha fazla zaman ayırmalarını sağlayabiliriz.

Kışın zihinsel yorgunluğunu en güzel temizleme yöntemiyse biraz antrenman yapmak. Tabii ki sınıf arkadaşlarımızdan sıkılmadık ama yazın yeni bir takım arkadaşına sahip olmakta hiç fena olmaz.

Panathinaikos  Basketball Academy Turkey basketbol spor okulları ve akademileri yaz aylarında da  çocuklarımızı bekliyor olacak. Unutmayalım ki verimli ve dinamik geçirilen bir yazın ardından yeni eğitim ve öğretim yılına daha zinde ve kuvvetli başlanır.

Ayrıca dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan Panathinaikos Basketbol Akademileri ile birlikte kamp yaparak çocuklarımıza uluslarası deneyim ve özgüven sağlamak amaçlanr.

Panathinaikos Basketbol Spor Okulları

Basket Pad Sistemi

Avrupanın en önemli ve büyük takımlarından biri olan Panathinaikos Basketbol takımının, basketbol spor okullarında ve alt yapı takımlarında  kullandığı ve özel olarak geliştirdiği online yönetim sistemidir.Çocukların ve gençlerin gelişimlerini ve performanslarını takıp etmek için kullanılır.  

  • Aileler çocuklarının gelişimlerini online olarak internet ortamında takip edebilirler
  • Cocuklarının devamlılıklarını ve performanslarını takip edebilirler
  • Kamplar, try out ve turnuvalar hakkında bilgi edinebilirler
  • Direkt olarak oyuncu-aile ve antrenör ekibi ve akademi direktörü bağlantı kurabilir
  • Çocukların geçmiş istatistik bilgilerini görebilirler
  • Aile ve oyuncular için faydalı sağlık ve beslenme bilgileri
  • Panathinaikos Basketball Academy directörleri tarafından her sporcumuzun kişisel  gelişimleri on-line takip edilir

Panathinaikos Basketbol Spor Okulları

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kamplar

Panathinaikos Türkiye Basketbol ile hem spor , hem eğlence. Yoğun geçen eğitim ve öğretim döneminden sonra kampçılarımız basketbol spor okullarımız ile hayatları boyunca unutamayacakları bir kamp tecrübesi yaşayacaklar.

Spor bilincini, disiplinini, yarışma ruhunu öğrenip, takım olma olgusunu, kazanma, kaybetme ve paylaşma duygularını deneyimleyecekler. Tüm bunları yaparken de film saatleri, animasyon gösterileri, doğa yürüyüşü ve daha birçok eğlenceli aktiviteyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Bu tecrübe , kişilik gelişimlerinde farklılık yaratırken; kendi sosyal ortamlarında ki etkilerini hemen fark edeceksiniz. İyi beslenme, kuvvetli antrenman, enerjik aktiviteler ve konforlu uyku.

Panathinaikos Basketbol Spor Okulları

 

Geleceğin Efsane Basketbolcusu Olmaya Giden Yol

KAYIT OL , #EFSANEOL

gaziantep akademi
antep
adim1
adim2
adim3
adim4