lorem ipsum dolor sit

witamy na stronie profesjonalnych

Dekarzy ze Szczecina

jesteśmy ekspertami od wszelkiego rodzaju pokryć dachowych
Witamy

Witamy na stronie firmy ROOF - www.dekarze-szczecin.pl Zajmującej sie kompleksową obsługą dachów. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania prac dekarskich, blacharskich i hydro-izolacyjnych opierając się na ponad 20 letnim doświadczeniu w prowadzonej działalności, specjalizujemy się w kryciu dachów spadzistych oraz dachów płaskich w budownictwie mieszkaniowym jak również przemysłowym z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów na dach: - ciężkich tj. dachówka ceramiczna i dachówka cementowa, - lekkich tj. blacho dachówki, blachy na rąbek, dachówka z posypką mineralną, gont bitumiczny, papy termozgrzewalne. Ponadto jeśli chodzi o pokrycia dachowe to trudnimy się montażem systemów odwadniających (rynny), doświetleń poddaszy (okna dachowe), systemów solarnych (kolektory słoneczne), komunikacji dachowej (ławy kominiarskie), zabezpieczeń przeciwśnieżnych (płotki przeciwśniegowe), zakończeń wentylacji (kominki wentylacyjne), hydro-izolacje (tarasy, balkony) oraz wykonujemy wszelkie obróbki blacharskie jeśli chodzi o dachy. W sezonie zimowym naszym zajęciem jest odśnieżanie dachów (z doświadczeniem na obiektach wielko powierzchniowych, a także jeśli chodzi o dach wielo- i jednorodzinny). Dysponujemy sprzętem do załadunku i wywozu śniegu. Jeżeli chodzi o pokrycia dachowe współpracujemy z fachowcami z branży budowlanej od architektów przez deweloperów, generalnych wykonawców, kierowników budów do spółdzielni mieszkaniowych, zarządców i administacji.

icon

18 Lat na rynku usług dekarskich

Jesteśmy firmą dekarską posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

icon

Profesjonalne wykonanie

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług dekarsko-blacharskich w najniższych cenach.

icon

Zakres naszych usług

zrywanie/kładzenie papy termozgrzewalnej, orynnowanie dachów, mycie-odśnieżanie-malowanie dachów, mycie elewacji, mycie kostki brukowej, roboty dekarsko-blacharskie, usuwanie azbestu(eternitu)

icon

W razie nagłych przypadków jesteśmy do Państwa dyspozyczji 24 godziny, 7dni w tygodniu

Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnego - profesjonalnego wykonawcy, zapraszamy do kontaktu.

profesjonalne doradztwo

Firma zatrudnia ekspertów posiadających kwalifikacje mistrzowskie, którzy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rodzaju pokrycia na swój dach, dostosowując materiały do rodzaju dachu oraz Państwa oczekiwań i przeznaczonego na dach budżetu, a także chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z techniką montażu pokryć dachowych. Świadczymy usługi w zakresie przeglądów, napraw i konserwacji pokryć dachowych.

Nasze Usługi

Poniżej znajdują sie podstawowe usługi które świadczymy na codzień, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do konraktu telefonicznego lub przez Email !!

Service Image

Naprawy Dachu

Naprawy Dachu

Zajmujemy sie naprawami dachu, wszystkie usługi wykonujemy sumiennie i żetelnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Service Image

Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

Oferujemy również montaż wszelkiego rodzaju pokryć dachowych... od papy termozgrzewalnej, przez blachodachówkę, oraz dachówkę ceramiczną.

Service Image

Naprawiamy przecieki

Naprawiamy przecieki w dachu

W razie potrzeby jesteśmy dostępni pod telefonem 24h, błyskawicznie naprawiamy wszelkiego rodzaju uszkodzenia dachu spowodowany przez zjawiska atmosferyczne takie jak wichury i ulewne deszcze. Mamy konkurencyjne ceny !!!

Service Image

Naprawy interwencyjne

Naprawy interwencyjne

Zajmujemy się naprawą szkód wyrządzonych przez zjawiska atmosferyczne

Service Image

Projektowanie dachu

Projektowanie dachu

Współpracujemy z konstruktorami którzy zaprojektują dla państwa dach według Państwa potrzeb!

Service Image

Czysczenie dachu

Czyszczenie dachu

Specjalnie dla Państwa posiadamy w ofercie usługę czyszczenia oraz odśnieżania powierzchni dachowych, również w halach wielko metrażowych!!!!!

 • testimonial

  Pokrycia Dachowe Ceramiczne

 • testimonial

  Pokrycia z papy termozgrzewalnej

 • testimonial

  Odśnieżanie oraz oczyszczanie powierzchnii dachowych

zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na państwa pytania dotyczące pokryć dachowych, zarówno montażu jak i renowacji oraz konserwacji.

 • Numer Kontaktowy
  Telefon: +48 505 798 234
 • Godziny Pracy
  Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
  W nagłych przypadkach 24h