Liveresultat orientering
| Svenska Svenska | (508) 724-5690 | (778) 865-7279 | Русский Русский | Česky Česky | (208) 885-5105 | 418-201-9914 | Français Français | Italiano Italiano | Magyar Magyar | Español Español | Polska Polska | 256-564-7816 |

LIVE TODAY!

DatumNamnArrangör

Välj tävling

DatumNamnArrangör
2018-12-30 6822484762 Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 (435) 456-0752 Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2018 - MEDIUM - Mogán Playa Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-26 Gran Canaria O-Meeting 2018 - NIGHT RACE (not scor Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-11-24 Vintercup i Haraldskær OK Snab
2018-11-22 EXTRA-Träffen Köping-Kolsva OK
2018-11-18 (844) 772-3847 MONTELLANO-O
2018-11-18 (785) 210-2172 GODIH
2018-11-18 Alehofs Ultralång KM OK Alehof
2018-11-18 Cto Autonomico Media distancia Vall de Uixo SIMEPIERDO
2018-11-18 3239600476 ADOL
2018-11-18 (917) 290-5362 AROMON
2018-11-18 CN Absoluto ADM
2018-11-18 (575) 468-4759 OK Azimut / GAJA
2018-11-18 8105612144 OK Pers Lärjungar
2018-11-18 480-668-6124 Orienteering Tarzo
2018-11-18 5169364388 COBi
2018-11-17 IV Prueba Prov. Sevilla -Guadalema de los Quintero Club Poseidon
2018-11-17 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK
2018-11-17 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2018-11-17 3146824326 OK Pers Lärjungar
2018-11-17 (267) 875-4557 Domnarvets GoIF
2018-11-17 FRIGILIANA - 17 noviembre de 2018 COMA
2018-11-17 405-608-0674 Cobi
2018-11-17 678-982-5659 RS
2018-11-16 test test ok
2018-11-15 5082044975 Köping-Kolsva OK
2018-11-15 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-11-14 Mila Stockholm by Night #1 OK Södertörn
2018-11-14 Natcup 2. afd FIF Hillerød Orientering
2018-11-14 babybaby test ok
2018-11-13 8038717738 WSC
2018-11-11 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer
2018-11-11 I Trofeo Minas de Riotinto - LARGA CD SUN-O
2018-11-11 (724) 377-7369 Tullinge Sportklubb
2018-11-11 V Trofeo ARES TOLEDO-O
2018-11-11 7075354848 CAMadeira
2018-11-11 LEDX Cup, O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2018-11-11 7274839090 AsturExtrem
2018-11-10 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2018-11-10 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - MEDIA CD SUN-O
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - SPRINT CD SUN-O
2018-11-10 Нічний привид 2018 ФСОуХО, КСО О-Компас
2018-11-10 Novembertävlingarna, lång Tullinge Sportklubb
2018-11-10 (418) 651-7154 UOL - SOB Olomouc
2018-11-10 281-783-5828 IMPERDIBLE
2018-11-10 8555677822 ЛОФСО
2018-11-10 SI Y2Y Park O Tour 2018 S-10 Y2Y
2018-11-10 Girona Euro City Race Aligots
2018-11-09 213-375-5183 Borås GIF
2018-11-06 (347) 821-2528 Kils OK
2018-11-04 Höstlunken, patrull Snättringe SK
2018-11-04 Råbockalången Hjärnarps OL
2018-11-04 CF Sprint Finale Manosque Ligue PACA
2018-11-04 Relais CNE Ligue PACA
2018-11-04 Tetramera IK Hakarpspojkarna
2018-11-04 918-363-9962 OK Tyr
2018-11-04 Toscana Orienteering Classic - S5 IKP
2018-11-03 CF Sprint qualif. Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 5067132253 Ligue PACA
2018-11-03 compassionable Uddevalla OK
2018-11-03 Divisionsmatch op/ned 1.-3. division ØST FIF Hillerød Orientering
2018-11-03 X-trail 2018 2018-11-03 Uddevalla OK
2018-11-03 3603269890
2018-11-03 3366124162 Ok Tyr
2018-11-03 (660) 254-8275 IKP
2018-11-02 612-505-1061 Ligue PACA
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S2 IKP
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S3 IKP
2018-11-01 CF de Nuit - Chateaux-Arnoux Ligue PACA
2018-11-01 8152461130 IKP
2018-10-31 MD Salignac Ligue PACA
2018-10-30 Getaren Runt Tullinge Sportklubb
2018-10-28 (512) 276-3290 CLUB IBON
2018-10-28 brush discharge Växjö OK
2018-10-28 954-830-9637 OL Amriswil
2018-10-28 66. Baselbieter Team-OL Sportamt BL
2018-10-28 Trondheim Urban Wing
2018-10-28 (323) 898-2943 Godih
2018-10-27 5412037038 Strängnäs Malmby OL
2018-10-27 protanomal GODIH (FECAMADO)
2018-10-27 Trofeo Manchuela 2018 SPRINT BMT Casas de Ves
2018-10-27 847-820-3077 K.O.B. Choceň
2018-10-27 Arosträffen Västerås SOK
2018-10-27 Nordcupen 2018 deltävling 1 Waxholms OK
2018-10-27 402-990-8360 IBERIA
2018-10-27 Podzimní kotár KOB Konice
2018-10-27 (702) 588-2146 Ayto. Aranda
2018-10-26 Höst-Open sprint 2018 PI København
2018-10-26 Kärntner Meisterschaften 2018 HSV OL Villach
2018-10-26 HaningeNatten MTBO Haninge SOK
2018-10-26 HaningeNatten Haninge SOK
2018-10-25 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-25 8182551578 Snättringe SK
2018-10-23 979-260-9768 WSC
2018-10-22 uninterposed RS
2018-10-21 XXIV Troféu de Orientação - Day2 Clube Aventura da Madeira
2018-10-21 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2018-10-21 (718) 806-0876 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 (318) 466-5719 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 (705) 957-3755 OK Vilse 87
2018-10-21 (303) 531-3540 Maximus
2018-10-21 BC Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-21 VII CPO VILLANUEVA DE LA CONCEPCIÓN COMA
2018-10-21 62. Wiler OL 2018 OL Regio Wil
2018-10-21 Styrian O-Days - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2018-10-21 kumbi AREBAS-O
2018-10-21 409-882-8605 GS Pavione ASD
2018-10-20 (438) 303-7214 Clube Aventura da Madeira
2018-10-20 6086621346 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Daladubbeln stafett-patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Öppna Lördag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 971-266-9540 TUS Rüppurr
2018-10-20 IIIª PRUEBA CPOP LORA DEL RÍO (SEVILLA) ADOL
2018-10-20 3604558916 Maximus
2018-10-20 9179566588 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 2 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 3 Toledo-O
2018-10-20 BM Lang Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-20 Відкритий чемпіонат Львова
2018-10-20 9032336443 AROMON
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg Öppna banor IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 (985) 237-5403 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 КЧУ Deaf Харьков, спринт RS
2018-10-19 Lugnetsprinten, Natt Daladubbeln 2018
2018-10-19 Natt-KM Centrum OK
2018-10-18 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-10-18 (270) 724-8593 Boden Garnision
2018-10-18 wither Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-17 620-383-6179 Garphyttans IF
2018-10-17 cartage SK Severka Å umperk
2018-10-17 Nattjakta Koppom OK Hierne
2018-10-16 Natt-KM Skarpnäcks OL mf Skarpnäcks OL
2018-10-14 Arge Alp Einzellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-14 Älgfritt OK Motala
2018-10-14 Garagnas 2018 - Relais NOSE
2018-10-14 513-946-8875 Garda OK
2018-10-14 playscript OLG Biberist SO
2018-10-14 (707) 526-8977 Club Veleta Orientación
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (VALENÇA) AROMON
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (TUI) AROMON
2018-10-14 Løvfaldsløbet Silkeborg OK
2018-10-14 805-843-5292 Ljungskile FK
2018-10-14 (224) 540-7005 Nordeste Orientación
2018-10-14 (310) 621-1889 FISO
2018-10-14 MCR druzstev EKP
2018-10-14 563-554-2741 NWK NWS
2018-10-13 7878191471 Club Veleta Orientación
2018-10-13 Helg Utan Älg Etapp1 Garda OK
2018-10-13 (917) 616-3378 OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-13 Garagnas 2018 - MD NOSE
2018-10-13 Garagnas 2018 - Nuit NOSE
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-13 Äventyrsorientering SOK Träff
2018-10-13 Vänersborgsmedeln 2018 Vänersborgs SK
2018-10-13 coagitate Tullinge SK
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Sprint Club Veleta Orientación
2018-10-13 2052581945 Ekonom Praha
2018-10-13 239-340-8153 FISO
2018-10-13 Siljanskretsen Leksand Leksands OK
2018-10-13 Madonas čempionāts OK Arona
2018-10-13 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts LOF
2018-10-12 KM natt SOK Aneby
2018-10-11 Teglstrupløbet 2018 PI København
2018-10-11 Närnattcup, Etapp 1 Göteborgs OF, OK Landehof
2018-10-10 self-chosen USI Wien
2018-10-09 4129394918 OK Linné
2018-10-09 Veteran-OL OK MÃ¥sen
2018-10-09 1. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-07 (410) 607-5867
2018-10-07 (719) 552-9990 ALICANTE-O
2018-10-07 (833) 961-2971 Český orientační spolek
2018-10-07 3606238255 ADOL
2018-10-07 CTO CASTILLA LA MANCHA. Larga Navalcan NAVALCAN FECAMADO
2018-10-07 25mannamedeln Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-07 8435352390 SOP
2018-10-06 DM Nat
2018-10-06 Motionsorientering 25manna Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-06 Skogsfalken Open OK Skogsfalken
2018-10-06 402-785-0016 Český orientační spolek
2018-10-06 714-881-5017 ADOL
2018-10-06 CTO CASTILLA LA MANCHA. Media Gamonal NAVALCAN FECAMADO
2018-10-06 Dimostrazione di orienteering Or30Ottobre
2018-10-05 WCUP Sprint Relay Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint Q Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint QF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint SF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint F Český orientační spolek
2018-10-01 236-376-5349 Y2Y
2018-09-30 330-622-8940 SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-30 4035388762 Frölunda OL
2018-09-30 803-550-4774 thurgorienta
2018-09-30 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2018-09-30 218-732-0289 Örkelljunga FK
2018-09-30 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-30 Deutschland-Cup OL OLF Mainz
2018-09-30 DM lång Gotland 2018 Visborgs OK
2018-09-30 KM Djerfstugan Garphyttans IF
2018-09-30 (205) 598-1972 Ori-Estarreja
2018-09-30 (701) 465-1574 Skogslöparna
2018-09-30 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2018-09-29 Älgots Cup Örkelljunga FK
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - SPRINT SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - MEDIA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 514-345-3244 SKOB Zlín
2018-09-29 Pölder OL-cup Dag OK Njudung
2018-09-29 wheatstalk OLF Mainz
2018-09-29 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK
2018-09-29 505-275-2103 Turun Suunnistajat, FIN
2018-09-29 6072380019 OK MÃ¥sen
2018-09-29 6135945424 IK Uven
2018-09-29 267-985-8975 Ori-Estarreja
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Sprint Ori-Estarreja
2018-09-29 Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-29 ECN Parc Oras Universitatea Craiova
2018-09-29 2049736608 Tibro OK
2018-09-29 587-534-6680 Sävedalens AIK
2018-09-28 MČR sprintových štafet SKOB Zlín
2018-09-28 864-930-6473 OK Njudung
2018-09-28 Skaraborgsmästerskap Natt TibroOK
2018-09-27 5063995060 HSV OL Villach
2018-09-26 breeze fly IFK Enskede
2018-09-26 (903) 628-9152 IFK Enskede
2018-09-26 631-638-8807 Bodafors OK
2018-09-26 Test - Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-23 unsuspicion SOL Tranås
2018-09-23 917-207-8962 Sorø Orienteringsklub
2018-09-23 DM stafett, Värmland IK Vikings OK
2018-09-23 914-709-5072 Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 2083162674 FK Åsen
2018-09-23 Barkenträffen medeldistans Smedjebackens OK
2018-09-23 DM Långdistans Halland OK Löftan
2018-09-23 Jaktprøven Freidig
2018-09-23 counterwork Tullinge Sportklubb
2018-09-23 5188033850 Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Euromeeting 2018 Sprint WOC2020
2018-09-23 MTBO World Cup Final - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2018-09-23 10 LACHS 2018 - O Grove AROMON
2018-09-23 202-362-0161 LÃ¥nghundra IF
2018-09-23 VIII Liga Norte 2018 - Ampudia ORCA
2018-09-23 DM Lång Södermanland IK Standard/ OK Tjärnen
2018-09-23 (551) 557-1971 IFK Mora OK
2018-09-23 DM Lång Västergötland Skene SoIS/OK Mark
2018-09-23 DM lång Blekinge Ronneby OK
2018-09-23 COTO18#6 Guadamur TOLEDO-O
2018-09-23 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK
2018-09-23 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK
2018-09-23 4373330952 OLG KAKOWA
2018-09-23 (905) 643-0643 Comitato FVG
2018-09-22 DM lång Dalarna/Västmanland Smedjebackens OK
2018-09-22 DM, medel, Göteborg Utby IK
2018-09-22 2159009548 ESV Lok Berlin-Schöneweide
2018-09-22 swartish Portuguese Orienteering Federation
2018-09-22 DM Natt Gotland Visborgs OK
2018-09-22 1 Carreira das Empresas AROMON Pontevedra Montañeiros A Roelo
2018-09-22 DM Medel Södermanland OK Tjärnen/ IK Standard
2018-09-22 302-830-9038
2018-09-22 (228) 341-3114 OK Renen
2018-09-22 yaghourt OK Renen
2018-09-22 902-307-2138 MOV
2018-09-22 Sprint DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 Medel DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 3177230179 MOV
2018-09-22 Euromeeting Knock-Out Sprint
2018-09-22 mouth Arenatime AB
2018-09-21 DM-natt Blekinge OK Vilse 87
2018-09-21 DM Natt Stockholm IFK Tumba SOK
2018-09-21 Euromeeting 2018 Relay WOC2020
2018-09-21 (769) 207-1427 Portuguese Orienteering Federation
2018-09-21 (801) 694-0354 SOK Aneby
2018-09-16 5013460348 OK Gränsen
2018-09-16 971-352-6988 TGV Horn
2018-09-16 (618) 409-5457 Fagersta OK
2018-09-16 (585) 654-7959 VALENCIA-O
2018-09-16 Last-O Figueras 2018 (Castropol) Castropol Deporte
2018-09-16 MCR a veteraniáda finále, Majstrovstvá SR SK Prostejov + Konice
2018-09-16 demiassignation Waxholms OK
2018-09-16 underthrob Ukraine orienteering federation
2018-09-16 7753586677
2018-09-16 Kharkiv O-Sprint (day 2) КСО О-Компас
2018-09-16 Björkforskampen Björkfors GoIF
2018-09-16 Test DM 4 Skene SoIS
2018-09-16 Engelburger OL OLG St. Gallen / Appenzell
2018-09-15 SM, medel Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-15 cervine OK Alehof
2018-09-15 (919) 921-0925 BOR
2018-09-15 Österåkerskavlen 2018 OK Österåker
2018-09-15 OK Österåker, Medeldistans 2018 OK Österåker
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО
2018-09-15 631-554-8584 OK Landehof
2018-09-15 NOK:s Nationella Norbergs OK
2018-09-15 (581) 624-7537 VALENCIA-O
2018-09-15 MEDIA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 zoning commission OK Letstigen
2018-09-15 MCR a veteraniáda kvalifikace, slovenský rebríček SK Prostejov + Konice
2018-09-15 MTBO-Kyiv (sprint) Vasia
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО E2
2018-09-15 Test DM 3 Skene SoIS
2018-09-15 VinnwayCup 2018. Midle Ukraine orienteering federation
2018-09-15 Trofeul Silva OK Silva Campina
2018-09-15 32. Laufentaler OL OLG Laufental-Thierstein
2018-09-15 Харьков О-Спринт КСО О-Компас
2018-09-14 SM, medel IK Hakarpspojkarna
2018-09-14 Cupa SEVA OK Silva Campina
2018-09-13 2815297237 OK Tyr
2018-09-13 DPM, Orientering 2018 PI København
2018-09-12 DPM sprint PI København
2018-09-12 (936) 899-4021 OK Alehof
2018-09-12 XCVIII TROFEO RONDA COMA
2018-09-12 Test - online OK Hedströmmen
2018-09-12 Test DM 2 Skene SoIS
2018-09-11 (937) 770-4211 Bjursås OK
2018-09-11 763-214-5680 Skene SoIS
2018-09-11 PI mesterskaber 2018, Prolog PI København
2018-09-09 SM, lång Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-09 516-505-9544 OK Jiskra Novy Bor
2018-09-09 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Västerås
2018-09-09 724-573-0635 OK Linné
2018-09-09 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen
2018-09-09 epirogenic SherpaRaidKids
2018-09-09 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2018-09-09 opal matrix LOF
2018-09-09 Lång SM Publik Jönköpings OL allians
2018-09-09 9059351005 AOP
2018-09-09 Český pohár MTB0 - 16. kolo - LONG SPC
2018-09-09 (418) 842-2315 Ol-in-owl
2018-09-09 6199420626 ORIENTIJOTE
2018-09-08 home-bringing HSV Pinkafeld
2018-09-08 6138079250 IK Hakarpspojkarna
2018-09-08 2505088511 OK Jiskra Novy Bor
2018-09-08 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2018-09-08 (530) 550-4327 OK Linné
2018-09-08 (361) 683-3275 OK Älvsjö Örby
2018-09-08 8608799195 Stigmännen Karlshamns OK
2018-09-08 Jubileumssprint 2018-09-08 OK MÃ¥sen
2018-09-08 (217) 493-4569 Gustavsbergs OK
2018-09-08 (904) 774-0276 Mentor Silva
2018-09-08 240-536-5637 LOF
2018-09-08 Trofeo Orientijote 2018 - Larga Orientijote
2018-09-08 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-08 DM Mittel 2018 Ol-in-owl
2018-09-08 Campionato Italiano Sprint WRE C.A. Sportleader A.S.D.
2018-09-07 757-533-9443 CA Sportleader ASD
2018-09-07 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK
2018-09-05 7878802802 OK Skogsfalken
2018-09-05 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2018-09-04 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK
2018-09-04 TAIK's träningsstafett Tolered-Utby Ol-klubb
2018-09-04 7145643558 Avesta OK
2018-09-04 U-serie med NOK OK Kolmården
2018-09-04 (646) 873-4146 HSV OL Villach
2018-09-04 BOR test OK Jiskra Novy Bor
2018-09-04 6508926586 OLC Wienerwald
2018-09-03 Mini-KM Järfälla OK
2018-09-02 USM stafett Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-02 Gripträffen 2018 OK Grip
2018-09-02 (419) 214-6753 Kungälvs OK
2018-09-02 (236) 741-4654 Annebergs GIF
2018-09-02 photochromotype Säterbygdens OK
2018-09-02 (587) 897-6227 Norwegian O-Federation
2018-09-02 6166532100 OK Hedströmmen
2018-09-02 Открытая тренировка КСО О-Компас. Кемпинг КСО О-Компас
2018-09-02 (877) 630-3728 Tibro OK
2018-09-02 450-763-3680 IFK Linköpings OS
2018-09-02 KLUBU STAFETES 2018 Kapa OK
2018-09-02 206-676-6167 Söders-Tyresö
2018-09-01 Tänndalens 4-Toppar 2018
2018-09-01 (603) 427-2859 Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-01 419-633-9682 Åkers IF
2018-09-01 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK
2018-09-01 7066228897 Säterbygdens OK
2018-09-01 Kraftloppet 2018 Finspångs SOK
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Prologue Norwegian O-Federation
2018-09-01 (914) 226-3263 Norwegian O-Federation
2018-09-01 OL-rounden, medel OK Hedströmmen
2018-09-01 CN Medie Distanta - Trofeul Centenarului Et. III CS Alba Iulia
2018-09-01 Motionsorientering vid Brotorp Skogsluffarnas OK
2018-09-01 Figueira da Foz City Race 2018 ORI Mondego
2018-09-01 860-918-2740 OK Alehof
2018-09-01 Järvloppet2018
2018-09-01 Ulrikadubbeln, medeldistans IFK Linköpings OS
2018-08-31 8287076091 Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-08-31 7075466569 Lunds OK, Malmö OK
2018-08-31 World Cup Round 3 & Pre-Woc Long Norwegian O-Federation
2018-08-31 (513) 705-5095 CS Alba Iulia
2018-08-30 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK
2018-08-30 573-858-2101 OLG Biberist SO
2018-08-30 Sprint - ECN - Trofeul Centenarului Et. I CS Alba Iulia
2018-08-30 Distriktsmatch Köping-Kolsva OK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL
2018-08-29 724-991-8427 Haninge SOK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK
2018-08-28 Pokalløbet 2018 PI København
2018-08-28 Kretsmästerskap sprint Motala Motala AIF OL
2018-08-28 KM för Tolered-Utby OL Tolereds Allmänna IK
2018-08-28 Sörklubbs #14 Uvberget Rehns BK
2018-08-28 1. Sommercup 2018 OLT Transdanubien
2018-08-27 Sprintträning Sandudden Mälarö SOK
2018-08-26 5816088182 Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-26 remontoir OK Hierne
2018-08-26 609-699-2790 ORCA
2018-08-26 Göteborg Lång-DM Göteborg-Majorna OK
2018-08-26 800-574-9948 Lidköpings VSK
2018-08-26 DM, Västergötland, öppna klasser Lidköpings VSK
2018-08-26 PP2018-E3 OOB TJ Turnov
2018-08-26 DM, stafett, Dalarna + Västmanland org test Västmanlands Orienteringsförbund
2018-08-26 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF
2018-08-26 unreconstructed ZVOC
2018-08-26 DM Stafett, Blekinge OK Orion
2018-08-26 DM Stafett Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-26 DM Stafett Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-26 312-945-5995 Svaide Roma SOK
2018-08-26 519-676-6190 OK Orion
2018-08-26 8332104323 Freidig
2018-08-26 201-691-7977
2018-08-25 925-409-3877 Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-25 DM Mellem 2018 OK Gorm
2018-08-25 DM medel Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-25 Larga II,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-25 334-869-8914 IK Gandvik/Tiveljung
2018-08-25 (614) 564-3098 OOB TJ Turnov
2018-08-25 DM, medel, Dalarna Avesta OK
2018-08-25 9104140972 OK Snab
2018-08-25 Midgaardsormen_2018 OK Snab
2018-08-25 Vittjärvs 2-dagars dag 2 Vittjärvs IK
2018-08-25 562-900-1642 ZVOC-VBSS
2018-08-25 DM Medel, Blekinge OK Orion
2018-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig
2018-08-25 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-25 SEEOC 2018 - Sprint OK Azimut
2018-08-25 336-645-1673 Hagaby GoIF
2018-08-24 PP2018-E1 OOB TJ Turnov
2018-08-24 SEEOC 2018 - Long OK Azimut
2018-08-24 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund
2018-08-24 4434024795 Vittjärvs IK
2018-08-24 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län OK Tor
2018-08-23 Sprint;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-23 DM, natt, Uppland Rånäs OK
2018-08-23 Försvarsmaktsmästerskap budkavle F 17
2018-08-23 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-23 Sprint KM för WOK, OKÖ, VÖOL och Solna OK Waxholms OK
2018-08-22 (567) 294-3354 ORCA
2018-08-22 Cerkno Cup 2018 - Stage 1 OK Azimut
2018-08-22 916-928-5492 Stigmännen Karlshamns OK
2018-08-22 SEEOC 2018 - Middle OK Azimut
2018-08-21 Larga I,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-21 O-5 Días Antioficiales Nocturna Orca
2018-08-21 506-540-8172 F 17
2018-08-20 Medel-KM Järfälla OK
2018-08-19 melodramatist Horsens OK
2018-08-19 3158848549 Bjursås OK
2018-08-19 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK
2018-08-19 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen
2018-08-19 7472738369 OK Gränsen
2018-08-19 LÃ¥nghundradubbeln LÃ¥ng LÃ¥nghundra IF
2018-08-19 Gotland Team Sprint Visborgs OK
2018-08-19 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2018-08-19 432-223-5339 Siguldas Takas
2018-08-19 9 LACHS 2018 - Ponteverán AROMON
2018-08-19 Svartviksmedeln 2018 OK Södertörn
2018-08-19 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 2 Pan Kristianstad
2018-08-19 (617) 844-3957 IK Hakarpspojkarna
2018-08-19 418-443-1957 Vännäs OK
2018-08-19 Galicia Cup 2018-3 RS
2018-08-18 Galicia Cup 2018-2 RS
2018-08-18 4387914720 Lessebo OK
2018-08-18 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 2 Centrum OK
2018-08-18 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK
2018-08-18 LÃ¥nghundradubbeln Medel LÃ¥nghundra IF
2018-08-18 Siguldas Kauss 2018 - 1.diena Biedrība “Siguldas Maratona klubs”
2018-08-18 Kils OK Kils OK
2018-08-18 JFM Stafet 2018 OK Pan Aarhus
2018-08-18 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 1 Pan Kristianstad
2018-08-17 (706) 662-6748 Centrum OK
2018-08-17 Partilletrippeln, natt Sävedalens AIK
2018-08-17 939-539-4120 RS
2018-08-16 Test TUR
2018-08-16 660-768-3470 Norbergs OK
2018-08-16 (401) 812-2909 Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Eläkeliiton SM Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 2294188515 Sävedalens AIK
2018-08-14 sarcocollin Waxholms OK
2018-08-12 701-326-9686 Surahammars SOK
2018-08-12 Latvia O-week Day 6 long Turaida LOF
2018-08-12 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2018-08-12 GM Stafett Eksjö SOK
2018-08-12 6708686528 Eksjö SOK
2018-08-12 (419) 296-1759 ÖFOL
2018-08-12 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2018-08-11 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2018-08-11 juncagineous LOF
2018-08-11 Stora Stöten Swim/Run OK Kåre
2018-08-11 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2018-08-11 8449157470 Eksjö SOK
2018-08-11 (920) 445-3080 BMT Casas de Ves
2018-08-11 WMTBOC 2018 - Long ÖFOL
2018-08-11 GM Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2018-08-10 Latvia O-week Day 5 middle Mazie Kangari LOF
2018-08-10 cyrillaceous GODIH ALBACETE (SPAIN)
2018-08-10 (623) 930-5029 Eksjö SOK
2018-08-09 WOC2018 - Relay LOF
2018-08-09 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-09 8154306891 ÖFOL
2018-08-08 Latvia O-week Day 4 middle Laurenci LOF
2018-08-08 knuckled ÖFOL
2018-08-07 WOC2018 - Middle LOF
2018-08-07 Latvia O-week Day 3 forest sprint Riga LOF
2018-08-07 (858) 280-2987 IFK Kiruna
2018-08-07 Distriktsmatch, dag 2, lång, Dalarna, Gästrikland, Ludvika OK
2018-08-07 WMTBOC 2018 - Mass-Start ÖFOL
2018-08-06 Distriktsmatch, dag 1, sprint, Dalarna, Gästriklan Ludvika OK
2018-08-06 (662) 270-9452 IS Kullen
2018-08-06 Annebergs GIF
2018-08-05 (714) 360-6212 Garda OK
2018-08-05 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL
2018-08-05 6018181593 LOF
2018-08-05 Latvia O-week Day 2 long Carnikava LOF
2018-08-05 (316) 270-4407 U10mila Norra
2018-08-05 Grövelsjöorienteringen, etapp 3 Lapplandsfjällens OK
2018-08-05 MTBO Leksands orienteringssöndag Leksands OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E1 Garda OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E2 Garda OK
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Final LOF
2018-08-04 rhinestone LOF
2018-08-04 763-309-3496 U10mila Norra
2018-08-04 (425) 645-2276 LOF
2018-08-04 MTBO Tällbergssprinten Leksands OK
2018-08-04 U10mila 2018 HD18 D18 U10mila Norra
2018-08-04 6502565184 Lapplandsfjällens OK
2018-08-04 306-496-9983 Variant 5 Targovishte
2018-08-03 (484) 282-4309 U10mila Norra
2018-08-03 Grövelsjöorienteringen, etapp 1 Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Grövelsjöorienteringen, prologen Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Stjärnorpsmedeln 2018 OK Denseln
2018-08-02 KKOK-test Hallstahammars OK
2018-07-31 nandine Tumba-Mälarhöjden OK
2018-07-29 (330) 866-4179 Orienteering Queensland
2018-07-29 (401) 788-2629 KSU
2018-07-28 7038397376 KSU
2018-07-28 QLD Schools Sprint Orienteering Queensland
2018-07-27 Šumperký divočák E1 KSU
2018-07-26 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2018-07-22 Kopaonik open 2018 Stage 6 POSK Jasenica
2018-07-22 GP Silesia 2018 - E3 POBO Opava
2018-07-21 Fritsla Triathlon 2018 S
2018-07-21 Kopaonik open 2018 Stage 5 POSK Jasenica
2018-07-21 3016677150 POBO Opava
2018-07-20 Kopaonik open 2018 Stage 4 POSK Jasenica
2018-07-20 GP Silesia 2018 - E1 POBO Opava
2018-07-19 (800) 333-7681 Forsa OK
2018-07-19 Kopaonik open 2018 Stage 2 POSK Jasenica
2018-07-18 melonlike Forsa OK
2018-07-18 (386) 693-8403 POSK Jasenica
2018-07-18 Buggruset 2018 Malungs OK
2018-07-18 Svartviksmedeln-test OK Södertörn
2018-07-18 (306) 728-9463 OK Roslagen
2018-07-17 SkärgårdssprintenE1_E2 OK Roslagen
2018-07-17 9178293077 Skarpnäcks OL
2018-07-15 Hallands 3-dagars - Etapp 3 Halland
2018-07-15 8082735206 SK Chrast
2018-07-14 Hallands 3-dagars - Etapp 2 Halland
2018-07-13 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2018-07-13 WMOC Forest Long Final 2018 WMOC2018
2018-07-13 (707) 698-8078 Halland
2018-07-13 Carreira Nocturna Orientación - Arcade AROMON
2018-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2018-07-12 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman, FIN
2018-07-12 Sommarserien Oppunda IFK Enskede
2018-07-12 LM-Lång Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-12 7035284055 SZV
2018-07-11 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2018-07-11 monochronous IF Femman, FIN
2018-07-11 4047273901 WMOC2018
2018-07-10 825-369-2902 WMOC2018
2018-07-10 (855) 956-3421 FECAMADO
2018-07-10 Mastloppet Hellas Orientering
2018-07-10 2317696958 Gotlands Bro OK
2018-07-08 (212) 404-2830 SvaideRoma SOK
2018-07-08 947-913-1783 Ärla IF / IK Standard
2018-07-08 772-873-5438 WMOC2018
2018-07-08 RM Frisksportarna SOK Träff
2018-07-08 epirrheme LOF
2018-07-08 (925) 350-7198 Eidskog OL
2018-07-08 Open courses: Christiansborg SOK
2018-07-07 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2018-07-07 WOC2018 Select Race - MIDDLE LOF
2018-07-07 (343) 473-7203 Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-07 Morokulien 2-dagars etapp 1 Eidskog OL
2018-07-07 620-442-1957
2018-07-07 Gotlands 2-dagars E1 SvaideRoma SOK
2018-07-06 Petrarchistic LOF
2018-07-06 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2018-07-05 469-625-6477 Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 6165375343 Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 9378360909 Bucheggberger OL
2018-07-05 wish IF Femman, FIN
2018-07-05 5042267184 LOF
2018-07-04 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-04 Trekvällars, etapp 3 OK Ravinen
2018-07-03 4234306020 OK Ravinen
2018-07-02 855-864-6434 OK Ravinen
2018-07-01 EYOC2018-Relay BOF
2018-07-01 anagenetic SK Prostějov
2018-07-01 half-section Malungs OK
2018-07-01 Kapa 3days 2018 - DAY3 OK Kapa
2018-07-01 Thermenland Open 2018 - Day 2 OC Fürstenfeld
2018-06-30 EYOC2018-Long BOF
2018-06-30 5 days of Italy - Stage 5 5 days of Italy
2018-06-30 218-736-4168 Idefjordens SK
2018-06-30 Sommartävling IF Femman/Solf
2018-06-30 Cena střední Moravy E2 SK Prostějov
2018-06-30 windshield Piloña Deporte
2018-06-30 (712) 623-0775 OK Kapa
2018-06-30 3+3 Sälen 2018 Etapp 2 Malungs OK
2018-06-30 Thermenland Open 2018 - Day 1 OC Fürstenfeld
2018-06-30 (717) 289-4162 Tjoget
2018-06-29 989-283-8334 BOF
2018-06-29 6616060976 5 days of Italy
2018-06-29 ethene SK Prostějov
2018-06-29 603-632-7572 Kapa OK
2018-06-29 3+3 Sälen 2018 Malungs OK
2018-06-29 2526389008 Tibro OK
2018-06-28 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK
2018-06-28 5 days of Italy - Stage 3 5 days of Italy
2018-06-28 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2018-06-28 Mol 12 Visby IF Gute SOK
2018-06-28 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-06-27 Mini 5-dagars 2018, etapp 3 Skattkärrs SOK
2018-06-27 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2018-06-27 423-316-3185 IF Femman
2018-06-27 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2018-06-27 2. Lauf impOLs Cup 2018 OL Regio Olten
2018-06-26 (484) 798-0702 Korsnäs IF OK
2018-06-26 832-850-9841 FK Friskus Varberg
2018-06-26 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme
2018-06-26 (267) 309-8188 Skattkärrs SOK
2018-06-26 KM 2018 OK MÃ¥sen
2018-06-26 5 days of Italy - Stage 1 5 days of Italy
2018-06-26 402-697-3667 Idrefjällens OK
2018-06-26 (705) 388-0739 Skattkärrs SOK
2018-06-25 757-868-4623 Skattkärrs SOK
2018-06-24 361-455-8553 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-06-24 610-671-9517 Almby IK
2018-06-24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - F TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-24 2253510534 HSV OL Villach
2018-06-24 setophagine Radlager
2018-06-23 757-496-8506 TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-23 5043289106 HSV OL Villach
2018-06-23 2175847916 SPA
2018-06-22 United World Games Stage 1 HSV OL Villach
2018-06-21 Sommercup 3. Etape
2018-06-21 (314) 620-0659 OLT Transdanubien
2018-06-20 MtbO3 2018 Visborgs OK
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 701-307-6062 Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-19 Dala Veteran Insjön 2018-06-19 Hallstahammars OK
2018-06-17 Cto. Aragón SPRINT - Parque del Agua IBÓN Zaragoza
2018-06-17 4434702902 Helsingborgs SOK
2018-06-17 909-344-5634 SU Schöckl Orienteering
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2018-06-16 260-715-7055 AROMON
2018-06-16 2627419305 OOB TJ Zlaté Hory
2018-06-16 (270) 344-8275 Lerums SOK
2018-06-15 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2018-06-14 307-634-7953
2018-06-14 Varbergsmästerskapen Sprint FK Friskus Varberg
2018-06-14 Forssa Games 2018 Lounais-Hämeen Rasti
2018-06-14 385-498-1372 OK Alehof
2018-06-12 Sävedalens AIK, KM 2018 Sävedalens AIK
2018-06-12 802-886-5835 Skene SoIS
2018-06-12 4.GWD-Sprint-Cup HSV OL Villach
2018-06-10 7324684605
2018-06-10 586-557-5710 ASU - Magnus Orienteering
2018-06-10 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - bieg indyw. KOS BnO Szczecin
2018-06-10 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - MEDIA COMCU
2018-06-10 manettia vine FIF Hillerød Orientering
2018-06-10 614-590-5916 Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-10 Cupa Florilor de Tei 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-06-10 LE MTBO Larga. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-10 well-assured OK KÃ¥re
2018-06-09 203-758-2689 Sigtuna OK
2018-06-09 Országos Éjszakai Bajnokság 2018. PVM
2018-06-09 ŽB Čechy východ, klasika (sobota)
2018-06-09 (724) 629-6927 Bjursås OK
2018-06-09 2159560785 ASU - Magnus Orienteering
2018-06-09 Vårserien Etapp 5 IFK Göteborg
2018-06-09 2126960266 KOS BnO Szczecin
2018-06-09 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - LARGA COMCU
2018-06-09 SM Stafet 2018 FIF Hillerød Orientering
2018-06-09 3613687993 Altera Aventura
2018-06-09 (313) 364-0084 Altera Aventura
2018-06-09 caper tea OK KÃ¥re
2018-06-09 Slottssprinten, 2-mannastafett Sigtuna OK
2018-06-08 (516) 722-7172 OK KÃ¥re
2018-06-07 Sommercup 1. Etape
2018-06-07 (815) 557-4932 Sundbybergs IK
2018-06-07 Mol 8 SvaideRomaSOK
2018-06-06 Celostátní finále přeboru škol 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-06-06 Sprinthelgen E2 OK Orion
2018-06-06 (832) 759-9277 OK Orion
2018-06-06 WAM OL 2018 USI Wien
2018-06-06 847-220-3493 Centrum OK
2018-06-06 (510) 923-2336 I 19 IF
2018-06-06 Sprint-KM för Landehof och Sjövalla OK Landehof
2018-06-06 DM, sprint, Värmland OK Djerf
2018-06-06 BILA3
2018-06-06 Fjällfemman Mörsil Åre OK
2018-06-05 DM, sprint, Östergötland OK Skogsströvarna
2018-06-05 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF
2018-06-05 Sprinthelgen E1 OK Orion
2018-06-05 714-473-8068 Skogsluffarnas OK
2018-06-05 Höglandets Sprintcup 2 SOK Aneby
2018-06-05 Testrace 1 HSV OL Villach
2018-06-03 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2018-06-03 8014037228 BOF
2018-06-03 pruinescence OK Gränsen
2018-06-03 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK
2018-06-03 Latvian championship sprint relay LOF
2018-06-03 (417) 476-4361 CD MONTELLANO-O
2018-06-02 (800) 322-2953 BOF
2018-06-02 SM, sprint, individuell Kval OK Gränsen
2018-06-02 7742506376 OK Gränsen
2018-06-02 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK
2018-06-02 207-677-6712 OK Gränsen
2018-06-02 (515) 574-0656 Visborgs OK
2018-06-02 8036183885 OK Renen
2018-06-02 Kalvdansen OK Renen
2018-06-02 (808) 200-3119 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-06-02 5196211342 Vittjärvs IK
2018-06-01 OK Snab
2018-06-01 Bulgaria cup-day1 BOF
2018-06-01 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK
2018-05-31 Test Celostátní přebor škol v OB 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-31 Klagenfurter Sporttage 5.KOLV Cup Sportunion Klagenfurt
2018-05-30 910-642-7665 WSC
2018-05-30 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 Svärdsjö SOK
2018-05-30 6465341375 Göteborg-Majorna OK
2018-05-30 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-05-30 Stockholm City Cup E3 Kristineberg OK Södertörn
2018-05-30 Motionsorientering Skatås
2018-05-29 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen
2018-05-29 VB-serien 29 maj Smedjebackens OK
2018-05-29 Höglandets Sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK
2018-05-29 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Langdistanz WSC
2018-05-29 Sprintcupen 2018 OK Räven
2018-05-28 Cupa Romaniei - Short Long Distance - etapa III CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 DM Sprint Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 Sprintstafett Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 DM Sprint - Gotland Gotlands Bro OK
2018-05-27 8156542756 Mullsjö SOK
2018-05-27 (609) 774-3316 Pan-Kristianstad
2018-05-27 9312677790 OK Skogsfalken
2018-05-27 9512969137 OK Skogsfalken
2018-05-27 DM Sprint-stafet FIF Hillerød Orientering
2018-05-27 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK
2018-05-27 (918) 332-5586 ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-27 321-630-5929 Trollhättans SOK
2018-05-27 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2018-05-27 (347) 906-0188 CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 Umeå OK, lång Umeå OK
2018-05-27 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-27 Relay of the Dolomites 2018 TOL
2018-05-27 480-593-3343 AROMON
2018-05-27 Baltic Orienteering Championships 2018 - RELAY LOF
2018-05-26 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2018-05-26 Stråken dubbelsprint E1 Mullsjö SOK
2018-05-26 DM Sprint FIF Hillerød Orientering
2018-05-26 Mérida Distancia Media Torremocha ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-26 JVM-tester, Medel Pan-Kristianstad
2018-05-26 incompatibly Trollhättans SOK
2018-05-26 (816) 518-7422 Rehns BK
2018-05-26 Baltic Orienteering Championships 2018 LOF
2018-05-26 Baltic Masters / Open 2018 LOF
2018-05-26 (313) 865-4570 Tibro OK
2018-05-26 horst CS UNEFS Bucuresti
2018-05-25 StOF-läger medeldistans Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-24 KM, sprint OK Kolmården
2018-05-24 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK
2018-05-24 Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre OK Kåre
2018-05-24 248-862-0819 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-05-23 Sprint-KM IK Uven
2018-05-23 Blekinge ungdomsserie Östra #3 Ronneby OK
2018-05-23 Userie 3 Västra Blekinge OK Vilse 87
2018-05-23 Stockholm City Cup E2 Farsta OK Södertörn
2018-05-22 VÃ¥rserien Etapp 3 Utby IK
2018-05-22 760-634-1686 Eksjö SOK
2018-05-22 2095486198 Ryda Sk
2018-05-21 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2018-05-20 Distancia Media Navaleno
2018-05-20 Klackenloppet, dag 2 rätt version OK Järnbärarna
2018-05-20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče VTA - SC vebr-sport
2018-05-20 (415) 599-8742 Skene SoIS
2018-05-20 9178701423 Skene SoIS
2018-05-20 Mora Youth Challenge, medel Söndag IFK Mora OK
2018-05-20 KMP-Wiosna-Sprint LZOS
2018-05-20 8784002396 Tullinge SK
2018-05-20 619-275-4345 OK Gränsen
2018-05-20 SM Sprint (genrep) Final IK Hakarpspojkarna
2018-05-20 SM Sprintstafett (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 867-857-7778
2018-05-19 438-399-0714 Navaleno
2018-05-19 (505) 347-5265 Navaleno
2018-05-19 DM Sprint Sörmland Strängnäs-Malmby OL
2018-05-19 DM Sprint Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 2055525202 SOK Aneby
2018-05-19 sclererythrin VTA - SC vebr-sport
2018-05-19 Ungdomstrollet, Gotland SvaideRomaSOK
2018-05-19 860-436-7654 IFK Mora OK
2018-05-19 (603) 843-6521 LZOS
2018-05-18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna
2018-05-18 KMP-Wiosna-Sztafety LZOS
2018-05-17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna
2018-05-17 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-05-16 (757) 376-5390 Tolereds AIK
2018-05-16 boniata OK Orion
2018-05-16 (281) 855-1117 0OK Tyr
2018-05-16 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd
2018-05-16 symptosis OK Södertörn
2018-05-16 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll
2018-05-15 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK
2018-05-15 Dala-Veteran 15 maj 2018 Smedjebackens OK
2018-05-15 (218) 354-1079 AROMON
2018-05-15 zanyism Waxholms OK
2018-05-15 325-348-4605 OK Ravinen
2018-05-15 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen
2018-05-13 Balsa de Ves. Circuito de Albacete BMT CASAS DE VES
2018-05-13 7026600861 Hagaby GoIF Örebro
2018-05-13 3183732639 Allerød Orienteringsklub
2018-05-13 Peña del Hierro 2018 - Media COHU
2018-05-13 5 LACHS 2018 - Marin AROMON
2018-05-13 LAST-O Melarde 2018 Piloña.Depote
2018-05-13 18. kup Obilica OK SOKO 2015
2018-05-13 (662) 440-5163 CRP Ribafria
2018-05-13 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lå Härnösands OK
2018-05-13 Ozona čempionāts 2018 stafete Ozons OK
2018-05-13 Gudenådysten Silkeborg OK
2018-05-12 314-899-0660 Hagaby GoIF Örebro
2018-05-12 (281) 704-1168 Ozons OK
2018-05-12 Peña del Hierro 2018 - Larga COHU
2018-05-12 Paprsek 2018 SK Severka Å umperk
2018-05-12 hemopyrrole OK DIF
2018-05-12 7163873824 MIUR
2018-05-12 Test Stafett 5 Skene SoIS
2018-05-12 2165716077 Järfälla OK
2018-05-11 Krajské kolo přeboru škol 2017/2018 - Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-11 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK
2018-05-11 713-553-7246 Sundsvalls OK/Kovlands IF/Timrå SOK
2018-05-11 5023984911 Kokkolan Suunnistajat
2018-05-11 Bergafjärden Micro NIssars Nissar
2018-05-10 418-563-5096 Almby IK
2018-05-10 8104792765 Njurunda OK/Selånger SOK
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 3525866155
2018-05-10 Camp. studenteschi FVG Fiso FVG
2018-05-09 845-947-8608 Göteborg-Majorna OK
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1 Allerød Orienteringsklub
2018-05-09 331-980-6903
2018-05-08 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-05-08 Wiener Paarlaufmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-05-08 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK
2018-05-08 alloy balance OK Gränsen
2018-05-07 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung
2018-05-07 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-05-07 (509) 846-2282 KWE
2018-05-06 (217) 425-5483 Dalaportens OL
2018-05-06 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2018-05-06 609-781-4846 OSV Berlin
2018-05-06 HOF 2018 ŽB-M krátká - Janovice Haná Orienteering
2018-05-06 646-627-9750 OK Tisaren
2018-05-06 Žebříček B middle OK99 Hradec Králové
2018-05-06 II Trofeo Villa de Frailes - Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-06 229-485-1400 Horsens OK
2018-05-06 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2018-05-06 Aveiro City Race - Euro Tour Ori-Estarreja
2018-05-06 Lång KM 2018 OK Södertörn
2018-05-06 furaldehyde Snättringe SK
2018-05-06 test ROC
2018-05-05 5732066439 Dalaportens OL
2018-05-05 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2018-05-05 915-755-9476 OSV Berlin
2018-05-05 7865861267 Torsås OK
2018-05-05 5157085774 Haná Orienteering
2018-05-05 palmatilobate Gällstadbygdens SOK
2018-05-05 Vårserien, etapp 2 Kungälvs OK
2018-05-05 Tisarträffen, dag 1, lång OK Tisaren
2018-05-05 Žebříček B klasika OK 99 Hradec Králové
2018-05-05 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK
2018-05-05 651-706-1363 Club Veleta Orientación
2018-05-05 Haningeträffen Haninge SOK
2018-05-05 OriCitàVecia Or30Ottobre
2018-05-05 Aveiro City Race - Urban Race Ori-Estarreja
2018-05-05 2395611244 Test
2018-05-04 1 Carreira Orientacion San Narciso AROMON
2018-05-04 Värmlandstrippeln sprint OK Älgen
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-03 6782915353 Järla Orientering
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK
2018-05-03 423-397-5110 ZAZU Sports
2018-05-03 (403) 848-9566 Sundbybergs IK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-03 972-767-5803 Gustavsbergs OK
2018-05-02 toit Göteborg-Majorna OK
2018-05-02 5512123089 Ronneby OK
2018-05-02 3178509662 ZAZU Sports
2018-05-02 Västra Blekinge Userie 1 OK Vilse 87
2018-05-02 850-636-7328 Skene SoIS
2018-05-01 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering
2018-05-01 270-278-4372 OK Älme
2018-05-01 (212) 995-5787 Tolereds AIK
2018-05-01 929-501-2562 OK Bävern
2018-05-01 (901) 266-7076 CSU Brasov
2018-05-01 Daugavas kauss OK Ogre
2018-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 ZAZU Sports
2018-04-30 9032758794 CSU Brasov
2018-04-29 (647) 953-3870 OrTarzo
2018-04-29 Cykel Orientering sprint OK SG, Danmark
2018-04-29 4ª Liga FOCYL/3ª Liga Norte CORZO Aranda CORZO
2018-04-29 CEMtbo / CIFO 2018 - Media Aromon
2018-04-29 (352) 847-9557 C.O. Guadalajara
2018-04-29 9. Regio Olten OL (*22 / BE/SO) OL Regio Olten
2018-04-29 epizoal KS Spójnia
2018-04-29 MÃ¥lilla OK MOK
2018-04-29 5076666400 OK Arona
2018-04-29 606-767-5495 OLG KAKOWA
2018-04-28 7186646261 OrTarzo
2018-04-28 somatoderm CORZO
2018-04-28 5. kolo VČP - Semtěš OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 (855) 930-6870 OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 Tiomila, open individual Solna OK
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Larga Aromon
2018-04-28 (315) 671-2721 Aromon
2018-04-28 605-434-5320 KOB Konice
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Media C.O. Guadalajara
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Sprint C.O. Guadalajara
2018-04-28 (503) 775-6355 KS Spójnia
2018-04-28 581-543-6086 Club Adolince
2018-04-28 OK Arona kauss 1. diena OK Arona
2018-04-28 (607) 799-9368 CSU Brasov
2018-04-26 253-259-5798 SvaideRomaSOK
2018-04-26 Nyt løb 2
2018-04-26 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK
2018-04-25 Labyrint Nørreskoven OK SNab
2018-04-24 8124008360 Mälarö SOK
2018-04-24 Wiener Schulmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-04-24 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-04-24 3078550306 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-24 2075755105 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-23 Dalaserien MTBO Etapp 2 Leksands OK
2018-04-22 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff
2018-04-22 XII Trofeo Quijotes - LARGA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-22 Latvijas čempionāts garajā distancē LOF, Saldus OK, O! Latvija
2018-04-22 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK
2018-04-22 (201) 739-2714 FK Göingarna
2018-04-22 DM Ultralang 2018 Allerød OK
2018-04-22 949-469-6481 Visborgs OK
2018-04-22 OK Tor Torfejden OK Tor
2018-04-22 Växjö OK, Medel Växjö OK
2018-04-22 pentavalency OLG Oberwil
2018-04-22 9024902493 Linköpings OK
2018-04-22 (213) 428-6058 Järfälla OK
2018-04-22 703-923-0313 Degerfors OK
2018-04-22 Larina trka 2018 PSOK Jasenica
2018-04-21 bowgrace IF Hagen
2018-04-21 Ronnebymedeln Ronneby OK
2018-04-21 XII Trofeo Quijotes - MEDIA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-21 Göteborgsdubbeln, lång Sjövalla FK
2018-04-21 IFK Lidingö IFK Lidingö
2018-04-21 512-682-1773 OK Tor
2018-04-21 8142223005 Degerfors OK
2018-04-21 Radiocontroles AROMON
2018-04-20 (231) 482-1673 OK Gränsen
2018-04-20 Test Sprintstafett 50 Skene SoIS
2018-04-20 2018-04-20 Järfälla OK
2018-04-19 Mol 3 IF Gute SOK
2018-04-19 2018-04-19
2018-04-18 Přebor škol v OB 2017/2018 - jarní kolo SK Severka Šumperk
2018-04-18 (681) 241-3878 Skene SoIS
2018-04-17 815-328-6750 PI København
2018-04-15 (626) 529-1883 CD Altai
2018-04-15 (208) 753-5559 COBi
2018-04-15 kirk Täby OK
2018-04-15 806-623-8614 Magnets / Auseklis IK
2018-04-15 CAO-CADEBA Antequera Larga Distancia COMA
2018-04-15 Urban Hjärne-kampen OK Motala
2018-04-15 4 LACHS 2018 - A Toxa AROMON
2018-04-15 Swedish League #4 OK Silva
2018-04-15 229-227-9856 UNIVERSIDAD DE ALICANTE
2018-04-15 Stenungsunds OK Stenungsunds OK
2018-04-15 COTO5 San Pablo Toledo-O
2018-04-15 Cotobello / 2º Final Escolar / Larga Last-O La Brújula
2018-04-14 (715) 336-0951 Täby OK
2018-04-14 (323) 578-1975 Magnets / Auseklis IK
2018-04-14 Stigtomtakavlen 2018 OK Hällen
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Media Distancia COMA
2018-04-14 (210) 525-7689 COMA
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario MAÑANA Focyl
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario TARDE Focyl
2018-04-14 4. Nationaler Mitteldistanz (**A / BE/SO) / Junkho Bucheggberger Orientierungsläufer
2018-04-14 343-760-0130 OK Silva
2018-04-14 lamp jack PRUEBA
2018-04-13 4437858765 OK Silva
2018-04-12 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2018-04-11 651-231-1551 JEAPRESUR
2018-04-11 Endast tidtagning OK Linné
2018-04-10 6417468305 JEAPRESUR
2018-04-09 VelikdenCup-Sprint Variant 5 Bulgaria
2018-04-09 3213926171 Skene SoIS
2018-04-08 303-969-4018 Karlskrona SOK
2018-04-08 5873155141 Karlskrona SOK
2018-04-08 4804178414 Mälarhöjdens IK OK
2018-04-08 (856) 558-5133 Variant 5 Bulgaria
2018-04-08 hypersacerdotal SPA
2018-04-08 (209) 743-2421 TOLEDO-O
2018-04-08 Oblastní mistrovství ve sprintu (JMO) VSK Mendelu Brno
2018-04-08 5306052246 SIMEPIERDO
2018-04-08 2ªJJDDMM Parque Guadaira Club Adolince
2018-04-08 705-736-6960 Gotlands Bro OK
2018-04-07 (262) 205-1388 COMCU
2018-04-07 6093772992 Karlskrona SOK
2018-04-07 Dackefejden lång Karlskrona SOK
2018-04-07 (814) 354-4028 COMA
2018-04-07 VelikdenCup-Middle Variant 5 Bulgaria
2018-04-07 Västkuststafetten IFK Göteborg
2018-04-07 (302) 289-0817 SPA
2018-04-07 2. kolo VčP - Zdobín OK Slavia Hradec Králové
2018-04-07 (604) 506-8861 Skene SoIS
2018-04-06 Svartnatta 2-mannastafett Vingåkers OK / Ärla IF
2018-04-06 Velikdencup-Mass Start Variant 5 Bulgaria
2018-04-06 (705) 875-8629 SPA
2018-04-06 Nattinatta - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-04 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2018-04-02 319-313-3098 Fjärås AIK / OK Löftan
2018-04-02 (510) 791-6907 Trollhättans SOK
2018-04-02 (534) 229-1348 Södertälje-Nykvarn OF
2018-04-02 Hästveda OK Hästveda OK
2018-04-02 55. Thuner OL 2018 OLG Thun
2018-04-02 Lieldienu Balva 2018 Mona OK
2018-04-02 Test Abri mil
2018-04-01 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK
2018-04-01 7057935949 OK Orion
2018-04-01 (253) 230-5361 Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Vårracet, lång OK Orion
2018-03-31 (847) 743-9392 Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 9792452329 VMTFSz
2018-03-31 Three hills cup- Long Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-31 Öjetrampen Främmestad/Kullingshof
2018-03-30 Kortfredan, Five-O #2 Ryda SK
2018-03-30 Sydsvenska 7-manna Hässleholms OK
2018-03-30 Friskusträffen 2018 FK Friskus
2018-03-30 CEO 2018 - La Robla - MEDIA Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-30 (782) 473-0783 Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-30 Test Stafett 2 Skene SoIS
2018-03-29 Häxjakten, Five-O #1 OK Skogsvargarna
2018-03-25 (786) 728-5224 Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-25 9013879712 COBi
2018-03-25 Vårdubbeln SÖNDAG OK Skogsfalken
2018-03-25 XI Trofeo Villa de Ibi (5ªLACV/Liga Sureste Larga) CEAM-O Ibi
2018-03-25 3 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-03-25 BEL - 2nd National - Esneux Hermathenae
2018-03-25 Salomon TTTHK 2018 Y2Y
2018-03-24 Danish Spring 2018 | Middle Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-24 Corao / 1ª Final JJDD La Brújula
2018-03-24 519-609-7846 OK Skogsfalken
2018-03-24 4142443845 JPV - SK Prostějov
2018-03-24 XI Trofeo Villa de Ibi (4ª LACV Sprint) CEAM-O Ibi
2018-03-24 4258001316 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 click pulley Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 440-217-3990 OK 99 Hradec Kralove
2018-03-24 (217) 596-4509 Skellefteå OK
2018-03-24 Corao / Sprint Corao La Brújula
2018-03-23 DS Sprint Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-23 orchiopexy OK 99 Hradec Králové
2018-03-23 4232173979 Skene SoIS
2018-03-20 X Campionato Provincial Escolar Pontevedra (O Grov AROMON
2018-03-18 918-577-5518 Malarruta Escondite
2018-03-18 (250) 500-4115 SZVSE
2018-03-18 (302) 217-1556 Peña Guara
2018-03-17 Tour de TGOK Tjällmo-Godegårds OK
2018-03-17 312-910-9822 Malarruta Escondite
2018-03-17 unusedness Malarruta Escondite
2018-03-17 Szeged Cup Relay SZVSE
2018-03-17 787-945-7257 OK Landehof
2018-03-16 Sumpnatta Sundbybergs IK
2018-03-15 GOF NattCup Etapp 10 Tolereds AIK
2018-03-15 (563) 650-2934 COMA
2018-03-15 855-963-6397 Skene SoIS
2018-03-13 Bengt Borgs minne Göteborg-Majorna OK
2018-03-13 973-824-2813 Skene SoIS
2018-03-11 3 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-03-11 Sněhulákův kufr, 6. závod
2018-03-11 Junior Camp, One (wo)man relay OK Orion
2018-03-11 7122040164 OK Södertörn
2018-03-11 torquate SENDA
2018-03-11 DM Skid O Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2018-03-11 20. Billygoat Run OLV Baselland
2018-03-11 LIGA NORTE CALAHORRA 2018 CRON
2018-03-10 San Lorenzo de la Parrilla. Circuito Dip. Cuenca COMCU
2018-03-10 6367235516
2018-03-10 CAMPIONAT AUTONOMIC SPRINT 2 LACV CE COLIVENC
2018-03-10 Liga Escolar y Universitaria Puente Duero COV FMD España
2018-03-09 4158776447 Colivenc
2018-03-09 2ª Prueba JJDD Oviedo (TIEMPOS NO OFICIALES) Club La Brújula
2018-03-09 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2018-03-08 6027949415 OK Landehof
2018-03-08 519-846-5431 OK Tyr
2018-03-08 Test 24 Skene SoIS
2018-03-07 schoolhouse Snättringe SK
2018-03-04 214-629-8046 Pan-Kristianstad
2018-03-04 AOM 2018 Long SUN-O
2018-03-03 903-414-1514 Run to Fun
2018-03-03 3233771155 Pan-Kristianstad
2018-03-03 4843324446 Pan-Kristianstad
2018-03-03 (534) 248-7810 SUN-O
2018-03-02 Panvåren, natt Pan-Kristianstad
2018-03-02 worldmaker SUN-O
2018-03-02 703-439-0757 LOF
2018-03-01 AOM Night Mass Start SUN-O
2018-03-01 Test MÃ¥senstafetten OK MÃ¥sen
2018-02-25 6076031114 Søllerød OK
2018-02-25 Clásica Liga Focyl y Norte COV
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Middle HSE
2018-02-25 931-492-0896
2018-02-25 (661) 418-2992 Y2Y
2018-02-25 2044164583 AROMON
2018-02-25 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2018-02-25 (806) 589-3392 HSE
2018-02-25 Cupa Sanatatea de Iarna 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-02-24 (323) 405-5880 Lorca-O
2018-02-24 2247301310 Ballerup OK
2018-02-24 928-387-0878 COV
2018-02-24 8446761785 Jönköpings OK
2018-02-21 (234) 757-6694 Sundbybergs IK
2018-02-21 gasoline-electric Tullinge Sportklubb
2018-02-19 SM kval test 2 IK Hakarpspojkarna
2018-02-18 SM SkidO Stafett Sundsvalls OK
2018-02-18 Media/Middle XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-18 Vintercupen Etapp 6 Göteborgs SK
2018-02-18 PIOM 2018 WRE COC
2018-02-18 Чемпіонат України СОЛ. Коротка Ukraine orienteering federation
2018-02-17 (822) 987-7775 Ronneby OK
2018-02-17 Předjarní kotár KOB Konice
2018-02-17 SM SkidO Medeldistans och publiktävling Sundsvalls OK
2018-02-17 Settimana dello Sport - ORIENTEERING a Tarzo OrTarzo
2018-02-17 310-825-8529 Ukraine orienteering federation
2018-02-17 9727766989 F.O.R.M.
2018-02-16 408-677-3683 Ukraine orienteering federation
2018-02-14 519-361-7640 Järfälla OK
2018-02-13 (902) 390-6682 ADFA
2018-02-12 Pierce ADFA
2018-02-12 3198530071 ADFA
2018-02-11 Fuentealbilla. Circuito Albacete y Cuenca GODIH
2018-02-11 (660) 998-1921 ADFA
2018-02-11 ZHL 6. kolo, Labské louky OK Slavia Hradec Králové
2018-02-10 (972) 269-1759 Ballerup OK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, sprint WIK/BBK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, medel WIK/BBK
2018-02-10 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK
2018-02-10 Portugal-O-Meeting - Day 1, Evora ADFA
2018-02-08 ESOC+JWSOC+EYSOC Relay BFO
2018-02-07 5059436857 BFO
2018-02-07 Gustavsbergs OK
2018-02-06 Nattcup no 7 OK MÃ¥sen
2018-02-05 ESOC+JWSOC+EYSOC Middle BFO
2018-02-04 Bilbao - Kobetamendi (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-02-04 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-04 ESOC SprintRelay BFO
2018-02-04 757-873-6406 BFO
2018-02-04 863-221-2417 ToledoO
2018-02-04 Nattcup2 SvaideRoma SOK
2018-02-03 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-03 ESOC Sprint BFO
2018-02-03 2099517584 TIERRA TRAGAME
2018-01-31 BG Ski-O SprintRelay BFO
2018-01-30 8226847221 BFO
2018-01-29 prophylactical BFO
2018-01-28 (206) 260-6975 MAXIMUS
2018-01-28 BG Ski-O Relay BFO
2018-01-27 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO MEDIA MAXIMUS
2018-01-27 Vinter OL 3 afd Ballerup OK
2018-01-27 BG Ski-O Sprint BFO
2018-01-24 (308) 427-0324 OK Roskilde
2018-01-24 Nattugglan - Granby Tullinge Sportklubb
2018-01-21 6016974651 GODIH
2018-01-21 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - MEDIA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-21 301-555-9984 AROMON
2018-01-21 CEPO 1 - Safont Toledo-O
2018-01-21 301-491-8410 IFK Enskede
2018-01-20 hippurate CD FUNDI-O
2018-01-20 CA Relevos Mixtos Sprint 2018 CD FUNDI-O
2018-01-17 Vinternattcup 3 Sundbybergs IK
2018-01-14 4. kolo PZP, Přelovice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-14 Vinterserien, Segeltorp Skogsluffarnas OK
2018-01-14 5028739703 IFK Moras OK
2018-01-14 Vintercupen Etapp 2 IK Uven
2018-01-14 8024584591 7309AR - COCS
2018-01-13 4076230992 Ballerup OK
2018-01-13 5204391946 Orientijote
2018-01-13 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Moras OK
2018-01-13 Etxebarri O-Night COBi
2018-01-13 SM-sprintstafett (Live version Lördag 2) OK Gränsen
2018-01-12 3219726993 Skene SoIS
2018-01-10 2154880213 Ballerup OK
2018-01-07 3043961614 OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-07 Vintercupen etapp 1 Frölunda OL
2018-01-07 Кубок України, Різдвяні старти 2018 - середня КСО Компас
2018-01-07 401-542-9937 OK Renen
2018-01-06 956-873-7203 OK Renen
2018-01-06 Кубок України, Різдвяні старти 2018 КСО Компас
2018-01-04 (619) 917-7727 Toledo-O
2018-01-03 PNTD Reyes - E2 Toledo-O
2018-01-02 PNTD Reyes - E1 Toledo-O
2017-12-31 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium - Mixed stage Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-30 9517325895 Ballerup OK
2017-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium (Sand & Wind R Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2017: Long (Pine Forest rac Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2017: Night Race - Agüimes Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 (804) 495-3921 o-oh
2017-12-22 Ski Ukraine Championship. Midle UOF
2017-12-17 reduceable OK99 Hradec Králové
2017-12-17 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Media) Toledo-O
2017-12-16 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Larga) Toledo-O
2017-12-16 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2017-12-13 Mila Stockholm by Night, #2 IFK Enskede
2017-12-11 KM-natt Karlskrona SOK
2017-12-10 661-372-3505 Lindebygdens OK
2017-12-09 Lucianatten 2017 Lessebo OK
2017-12-09 Mikulášský orienťák SK Prostějov
2017-12-03 901-791-1843 S.D.Correcaminos
2017-12-03 XIV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2017-12-03 Valladolid - Miguel Delibes COV
2017-12-03 Artaza II Circuito Popular JDLF COBi
2017-12-02 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2017-12-02 XIV TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2017-12-02 Skinkan Lerums SOK
2017-12-02 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelnin Täby OK
2017-11-30 7735992324 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-30 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-30 (410) 758-9780 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-29 Natcup 3 afd 2017/18 Søllerød OK Denmark
2017-11-29 Nattugglan Flottsbro-Kästa Tullinge Sportklubb
2017-11-29 VinterNattCup 2 Järfälla OK
2017-11-28 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-27 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-26 Brown cup- day 2 Brown team
2017-11-26 7146474657
2017-11-25 Нічний привид 2017 КСО Компас
2017-11-25 Brown cup- day 1 Brown team
2017-11-25 bulldog forceps Haná Orienteering
2017-11-21 Nattcup nr 2 OK MÃ¥sen
2017-11-19 Höstrusket 2017 Örkelljunga FK
2017-11-19 CECEO 2017 MEDIA ALCOR
2017-11-19 Liga Norte Portillo CdpO
2017-11-19 2896370799 AROMON
2017-11-18 Ärtloppet 2017 Nyköpings OK
2017-11-18 CECEO 2017 LARGA ALCOR
2017-11-18 Nordcupen #3 Waxholms OK
2017-11-18 801-308-6754 COV
2017-11-18 4388124715 Domnarvets GoIF
2017-11-17 4056208220 Stockholms Inomhusorienterare
2017-11-15 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK
2017-11-15 631-517-4642 FIF Hillerød Orientering
2017-11-14 6789073934 Nyköpings OK
2017-11-14 3. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-11-12 O-event dag 3, Zoorientering IK Ymer
2017-11-12 LEDX Cup (O-event) Totalresultat IK Ymer / Hestra / Borås GIF
2017-11-12 SOL novembertävlingar, långdistans Skarpnäcks OL
2017-11-12 343-256-9686 Variant 5
2017-11-12 (514) 235-2861 COBi
2017-11-12 (985) 718-2169 OrTarzo
2017-11-11 perfectibility Hestra IF
2017-11-11 Nordcupen #2 Sundbybergs IK
2017-11-11 SOLs novembertävlingar, medeldistans Skarpnäcks OL
2017-11-11 9407594552 COBi
2017-11-11 310-493-9555 COBi
2017-11-11 217-729-4200 KOB Konice
2017-11-11 (705) 340-4789 OK Kolmården
2017-11-11 Kolmårdssprinten jaktstart OK Kolmården
2017-11-11 Parque Amate -Carrera lúdica Distrito Cerro Amate - Club Adolince
2017-11-11 CAMPEONATO DE ANDALUCÍA DE DUATLÓN 2017 CD FUNDI-O
2017-11-10 O-Event dag 1, Sprint By Night Borås GIF
2017-11-10 (822) 948-0892 ACB
2017-11-09 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2017-11-05 Höstlunken 2017 Snättringe SK
2017-11-05 Sprint Tour - Bologna Centro Pol. Circolo Dozza
2017-11-05 OK Tyr
2017-11-05 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza. Media Club Adolince
2017-11-05 201-290-4056 Piloña Deporte
2017-11-04 CAMPEONATO DE MADRID SPRINT GOCAN
2017-11-04 Sprint Tour - Coppa Italia - Bologna Navile Pol. Circolo Dozza
2017-11-04 LÃ¥ngen OK Tyr
2017-11-04 6789333977 OK Slavia Hradec Králové
2017-11-04 (930) 203-7141 Club Adolince
2017-11-03 201-347-5852 PWT Italia
2017-11-02 804-944-3381 PWT Italia
2017-10-31 Cretto di Burri Old Gibellina - 5DaysOfSicily2017_ PWT Italia
2017-10-30 8176722154 PWT Italia
2017-10-29 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Larga Ibon
2017-10-29 3366064227 Gr. Or. Cai XXX Ottobre e OrTS
2017-10-29 815-414-4831 PWT Italia
2017-10-28 trochleate CD MONTELLANO-O
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Media Ibon
2017-10-28 (202) 241-7898 Ibon
2017-10-28 Smålandskavlen SOK Aneby
2017-10-27 (801) 378-5885 HSOK
2017-10-27 semiconducting Pi København
2017-10-26 254-677-8900 Tolereds AIK
2017-10-25 FMM OL-skytte Karlskrona SOK
2017-10-25 267-845-8482 Karlskrona SOK
2017-10-25 Karlskrona SOK
2017-10-25 FMM Stafett Karlskrona SOK
2017-10-24 2. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-24 405-828-2747 OK Denseln
2017-10-22 9057673866 OK Vilse 87
2017-10-22 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2017-10-22 Országos Egyesületi Váltóbajnokság 2017 SZVSE
2017-10-22 (808) 249-3544 GODIH Albacete
2017-10-22 Helg utan Älg, etapp 2 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-22 Vilselöpet 2017 OK Vilse 87
2017-10-21 4107132075 Gotlands Bro OK
2017-10-21 15. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2017-10-21 IFK Göteborgs Höstbudkavlen IFK Göteborg
2017-10-21 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2017 SZVSE
2017-10-21 (581) 500-7440 SciCLubBobbio - PPN
2017-10-20 sarcolemma OK Ravinen
2017-10-19 blood-fired Tjällmo-Godegårds OK
2017-10-19 Ingen sol på berga Centrum OK
2017-10-16 achordal test
2017-10-15 first off Tjalve
2017-10-15 913-337-5540 OLG Skandia
2017-10-15 2408264713 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-15 612-334-1174
2017-10-14 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-14 3028853259
2017-10-14 GARAGNAS 2017 Nuit
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Sprint Navaleno
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Media Tjalve
2017-10-14 812-855-1147 asd Mareno Orienteering
2017-10-14 Växjö OK, medel Växjö OK
2017-10-14 Prvenstvo Beograda na dugim distancama OK DIF
2017-10-14 4ª CPOP Cañada Honda Club Adolince
2017-10-12 Roslagsveteranerna Attunda OK
2017-10-10 WAM Sprint-OL USI Wien
2017-10-10 1. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-08 Falkdrevet 2017, söndag OK Skogsfalken
2017-10-08 Latvijas Čempionāts Maratonā LOF, Kāpa OK
2017-10-08 (929) 329-9684 IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-08 (272) 335-4256
2017-10-08 217-326-5569 TGV Horn
2017-10-08 647-201-6999 TGV Horn
2017-10-08 (740) 867-6355 Hjärnarps OL
2017-10-07 25manna, individuella öppna klasser IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-07 973-719-0668
2017-10-07 5043365413 TGV Horn
2017-10-07 MCR_stafet KSU
2017-10-07 Falkdrevet 2017, lördag OK Skogsfalken
2017-10-04 (319) 456-5569 OK Tisaren
2017-10-03 Natt KM Lindebygdens OK
2017-10-03 Bez.Meisterschaft Ndb/Opf OLG Regensburg
2017-10-01 4187852194 Finspångs SOK
2017-10-01 910-968-0649 Snättringe SK
2017-10-01 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK
2017-10-01 (409) 374-0614 Kjula IF
2017-10-01 559-615-2373 Peña Guara
2017-10-01 2 Carreira Orientacion Concello de Soutomaior AROMON
2017-10-01 (704) 620-4543 Garda IK
2017-10-01 JEC 2017 - Sprint OC Fürstenfeld
2017-10-01 757-342-4686 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2017-10-01 Op/nedrykningsmatcher 1.-3. division øst FIF Hillerød Orientering
2017-10-01 5406203149 OK Tyr
2017-09-30 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK
2017-09-30 5093193426 Trosabygdens OK
2017-09-30 Vetlanda OL-sport cup Dag OK Njudung
2017-09-30 Garphyttans IF Orientering
2017-09-30 Mtbo, Änggårdsracet höst FK Herkules, Göteborg-Majorna OK
2017-09-30 Nuorisoviesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-09-30 6618422326 Hässleholms OK
2017-09-30 (416) 849-8877 OC Fürstenfeld
2017-09-30 7275798755 Ärla IF
2017-09-30 collocutory OK Landehof
2017-09-30 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2017-09-30 Avala orijentiring takmičenje PSK Avala
2017-09-30 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts SK Briksnis
2017-09-29 814-242-8249 OK Njudung
2017-09-29 Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 (914) 238-1612 Västerbergslagens OL
2017-09-29 JEC 2017 - Relay OC Fürstenfeld
2017-09-28 4509699644 SK Prostejov
2017-09-28 Skatteverket-IT KM - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-27 (713) 361-3000 IFK Enskede
2017-09-27 Test online Skogsluffarnas OK
2017-09-24 9076120712 Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-24 MCR klasika finale OK Chrastava
2017-09-24 4403947252 TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-24 5094524307 Norbergs OK
2017-09-24 Stafett-SM Hagaby GoIF
2017-09-24 Campionato Veneto Sprint Relay Viorteam
2017-09-23 Österåkerskavlen 2017 OK Österåker
2017-09-23 OK Österåker Medeldistans 2017 OK Österåker
2017-09-23 (210) 872-2589 Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-23 Sm Medel Final OK Tisaren
2017-09-23 845-888-6894 OK Tisaren
2017-09-23 (801) 621-8968 OK Chrastava
2017-09-23 Ungdomsseriefinal Blekinge OK Orion
2017-09-23 3133108441 TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-22 SM Medel kval OK Tisaren
2017-09-22 squash bite Motala AIF OL
2017-09-22 (608) 327-1728 OK Njudung
2017-09-17 770-340-8960 Umeå OK
2017-09-17 919-433-7313 Annebergs GIF
2017-09-17 Attundadubbeln - medel Attunda OK
2017-09-17 (757) 310-2772 KOB ATU Košice
2017-09-17 Lång SM 2017, Final KFUM Örebro Orientering
2017-09-17 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-17 SM, lång, final, publiktävling, #2 KFUM Örebro OK
2017-09-17 6164958263 OK KÃ¥re
2017-09-17 9733002672 OK KÃ¥re
2017-09-16 610-264-3055 Sävedalens AIK
2017-09-16 Ungdoms-SM, lång Umeå OK
2017-09-16 Attundadubbeln - lång Attunda OK
2017-09-16 9195616799 KOB ATU Košice
2017-09-16 Lång SM 2017, Kval KFUM Örebro Orientering
2017-09-16 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-16 NOK Ungdomsseriestafett Finspångs SOK
2017-09-16 Český pohár štafet OK Slavia Hradec Králové
2017-09-16 307-481-0658 Kapa OK
2017-09-16 (480) 848-9444 OK KÃ¥re
2017-09-16 OL Touren MTBO OK KÃ¥re
2017-09-15 toluido Umeå OK
2017-09-15 SVK Championships Sprint KOB ATU Košice
2017-09-11 (844) 556-0846 Rehns BK
2017-09-10 underogatory Orienteering Dolomiti
2017-09-10 DM, lång, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-10 DM Stafett Stockholm OK Ravinen
2017-09-10 Campeonato CLM. Media GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-10 8606737027 AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-10 DM stafett Stockholm, individuella öppna klasser OK Ravinen
2017-09-10 DM lång Småland SOK Viljan
2017-09-10 yuckle OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-10 231-592-4429 Gotlands Bro OK
2017-09-10 (705) 730-3144 OK Motala
2017-09-10 DM Medel Halland IF Rigor
2017-09-10 7184120404 Ringsjö OK
2017-09-10 DM, lång, Blekinge BroSö OK
2017-09-10 (267) 497-4343 Kungälvs OK
2017-09-10 DM Stafett Södermanland Nyköpings OK
2017-09-10 2702793239 Sävedalens AIK
2017-09-09 Campionato Italiano Long WRE Orienteering Dolomiti
2017-09-09 5023693250 OK Roslagen
2017-09-09 574-457-9491 GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-09 5149398811 AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-09 702-656-1710 Mullsjö SOK
2017-09-09 2108604423 Trosabygdens OK
2017-09-09 5877021794 OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-09 6059548110 OK Alehof
2017-09-09 DM Medel Skåne Ringsjö OK
2017-09-08 (402) 648-7267 Ronneby OK
2017-09-08 DM, natt, Stockholm Hellas Orientering
2017-09-08 Natt ÖIDM Yö - Öppen/Avoin IF Femman
2017-09-08 DM, natt, Västmanland Surahammars SOK
2017-09-08 (216) 815-1299 Korsnäs IF OK
2017-09-08 DM, natt, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-06 (989) 297-6274 Visborgs OK
2017-09-05 657-351-3539 Sportident Danmark
2017-09-05 (647) 255-5232 OK MÃ¥sen
2017-09-05 (956) 517-9093 OK Kolmården
2017-09-05 Medel-KM Täby OK
2017-09-04 fir club moss Malax IF
2017-09-03 Divisionsløb 3,4,5& 6 div 2 afd
2017-09-03 DM, lång, Stockholm + Uppland Järfälla OK
2017-09-03 508-696-0465 Garda OK
2017-09-03 couched Eksjö SOK
2017-09-03 TEST - CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - TEST OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM, lång, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-03 DM stafett Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-03 DM stafett Blekinge Öppna banor Karlskrona SOK
2017-09-03 6154881447 OK Räven
2017-09-03 (450) 952-8433 OK Orinto
2017-09-03 DM LÃ¥ng Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-03 Prvenstvo Beograda SK Magic Map
2017-09-03 8569178277 Eidskog OL
2017-09-03 435-587-0460 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM lång, Sthlm & Uppland Järfälla OK
2017-09-02 (248) 456-7812 Karlshamn Triathlon
2017-09-02 DM, medel, Göteborg OK Landehof
2017-09-02 DM, medel, Stockholm Väsby OK
2017-09-02 DM, medel, Småland Eksjö SOK
2017-09-02 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E2 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-02 DM, medel, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-02 DM Medel Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-02 DM medel Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-02 Finans-NM, normaldistanse Eidskog OL
2017-09-01 Natt-DM Ångermanland Husums IF OK
2017-09-01 3164697429 Ockelbo OK
2017-09-01 3014625124 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-01 (334) 994-6826 Lunds OK
2017-08-31 thrice-great Sävedalens AIK
2017-08-30 8314540213 Järfälla OK
2017-08-30 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2017-08-30 941-376-9255 Järfälla OK
2017-08-29 3153387607 Tolered-Utby OL
2017-08-29 (902) 885-1487 Stora Tuna OK
2017-08-29 (412) 522-2481 Attunda OK
2017-08-29 KM långdistans Järla Orientering
2017-08-27 6133394069 LOF
2017-08-27 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-27 DM Stafett Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogarna
2017-08-27 (423) 357-7111 OK Linné
2017-08-27 Waxholms OK SIK / WOK
2017-08-27 8134251330 LOF
2017-08-27 RSK-Hestraträffen, dag 2 Rydboholms SK-Hestra IF
2017-08-27 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK
2017-08-27 JFM Lang 2017
2017-08-27 9186279867 Turnov
2017-08-27 203-596-7352 Köping-Kolsva OK
2017-08-27 sh LOF
2017-08-27 soc 2017 FECAMADO
2017-08-27 (763) 215-4652 OLG St Vith ARDOC
2017-08-26 unconformity LOF
2017-08-26 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-26 DM Lång Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogsarna
2017-08-26 Sundbybergs IK SIK / WOK
2017-08-26 770-521-3041 Rydboholm/Hestra
2017-08-26 (805) 873-1418 FK Göingarna
2017-08-26 Golden Weekend 2017, dag 1 Köping-Kolsva OK
2017-08-26 860-841-6836 Skogspojkarnas OK
2017-08-26 DM, ultralång, Blekinge + Höstracet, medel OK Orion
2017-08-26 Avestapropagandan, dag 1, medel Avesta OK
2017-08-26 Kraftloppet 2017 Finspångs SOK
2017-08-26 (778) 273-0885 Vimmerby OK
2017-08-26 Fan race “Cēsu OPEN” LOF
2017-08-26 PP2017-E2 TUR
2017-08-25 (844) 585-6049 LOF
2017-08-24 Motionsorientering Furulund Sävedalens AIK
2017-08-24 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-08-24 Mol17 Svaide Roma SOK
2017-08-24 3174205128 Domnarvets GoIF
2017-08-23 U-serie 5 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-08-23 Ungdomsserien, region norr Täby OK
2017-08-23 Ungdomsträning Svärdsjö Svärdsjö SOK
2017-08-23 U-serie 5 Östra Blekinge Ronneby OK
2017-08-22 Pokaljakten, deltävling 4 Värmlands Orienteringsförbund
2017-08-22 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-08-21 (570) 368-2468 Järfälla OK
2017-08-20 7024458659 OK Södertörn/Söders-Tyresö
2017-08-20 OL-rounden Medel OK Hedströmmen
2017-08-20 (312) 237-9193 Frölunda OL
2017-08-20 Långhundradubbeln lång Långhundra IF
2017-08-20 (908) 662-3601 Bjursås OK
2017-08-20 World Biathlon Orienteering Championships Relay Njurunda OK
2017-08-19 DM mellem
2017-08-19 undirectional OK sorø
2017-08-19 343-243-0046 OK Södertörn/ Söders
2017-08-19 815-359-0205 OK Hedströmmen
2017-08-19 3305596378 Frölunda OL
2017-08-19 774-413-4780 Njurunda OK
2017-08-19 909-902-1912 LÃ¥nghundra IF
2017-08-19 936-244-2338 Skellefteå OK
2017-08-19 719-367-1670 Bjursås OK
2017-08-19 6086575573 OK sorø
2017-08-18 XIII Grand Prix Pomorza UKS Azymut 45 Gdynia
2017-08-18 Sprint-KM HÃ¥gelby Tullinge Sportklubb
2017-08-18 Göteborg O-meeting medel Frölunda OL
2017-08-18 347-633-9250 Njurunda OK
2017-08-18 7246151893 Garphyttans IF
2017-08-17 Sprintserie 5.Lauf OLT Transdanubien
2017-08-17 (607) 769-6121 Spiks Event
2017-08-17 KM medel OKÖsteråker, VÖOL, Rånäs OK och Waxholms Waxholms OK
2017-08-17 TMOK Närtävling TMOK
2017-08-16 (575) 600-9605 Järfälla OK
2017-08-16 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2017-08-15 (318) 458-3409 OK Djerf
2017-08-15 GMOK Medel-KM Göteborg-Majorna OK
2017-08-13 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2017-08-13 GM Stafett Karlskrona SOK
2017-08-13 Dackefejden Medel Karlskrona SOK
2017-08-13 7602157074 Sundsvalls OK
2017-08-13 8589149748 Stora Tuna OK
2017-08-12 (513) 551-4921 Falu SS
2017-08-12 Km vertical Villalfeide Villalfeide
2017-08-12 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2017-08-12 704-905-7106 Karlskrona SOK
2017-08-12 931-949-4570 Karlskrona SOK
2017-08-12 Norrlandsmästerskapen medel Sundsvalls OK
2017-08-12 Norrlandsmästerskapen stafett Sundsvalls OK
2017-08-12 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2017-08-12 villalfeide Villalfeide
2017-08-11 GM Sprint Karlskrona SOK
2017-08-11 Norrlandsmästerskapen Sprint Sundsvalls OK
2017-08-11 Relevos nocturnos CDV GODIH
2017-08-10 7732635714 LÃ¥nghundra IF
2017-08-10 201-305-7667 OK Tyr
2017-08-09 Sprintstafett Distriktsmatchen OK Tisaren Alleskolans IF
2017-08-09 TROFEO FIESTAS DE ALPERA/MEMORIAL JAIME GARCIA-TRE GODIH AB Spain
2017-08-09 540-986-0293 LÃ¥nghundra IF
2017-08-08 6505376542 Waxholms OK
2017-08-08 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro OK Tisaren
2017-08-08 NOK-träning OK Kolmården
2017-08-06 MedeltidsKampen Etapp3 Garda OK
2017-08-06 LIGA VERANO CAUDETE GODIH AB Spain
2017-08-06 Ultraträffen - lång OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 8504974577 Garda OK
2017-08-05 2563765215 Garda OK
2017-08-05 Day 6 - Relay - MTBO17
2017-08-05 Day 6 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-08-05 Skärgårdsutmaningen Skärgårdens Multisportare
2017-08-05 Ungdomens 10mila HD18/D18 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 Ultraträffen - medel OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-04 Day 5 - Sprint relay - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-04 Day 5 - Sprint - O'France French Orienteering Federation
2017-08-04 Ungdomens 10mila HD12 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-03 anthropopathy French Orienteering Federation
2017-08-03 Ontur. Liga de verano GODIH
2017-08-02 8022354619 French Orienteering Federation
2017-08-02 WBOC Test2 Classic Njurunda OK
2017-08-01 Day 3 - Middle - MTBO French Orienteering Federation
2017-08-01 Day 3 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-07-31 302-729-1840 French Orienteering Federation
2017-07-30 Bohemia 2017 day 5 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-30 Day 1 - Sprint - WMTBO and EMTBO French Orienteering Federation
2017-07-30 603-937-1097 French Orienteering Federation
2017-07-29 7024552584
2017-07-29 Bohemia 2017 day 4 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-29 206-513-3286 FEGADO
2017-07-29 6615766889 FEGADO
2017-07-28 Bohemia 2017 day 3 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-28 2264891937 FEGADO
2017-07-28 Tecnificacion FEGADO 2017 - Abejar (score) FEGADO
2017-07-27 (352) 239-5094 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-27 TWG 2017 - SprintRelay The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 Bohemia 2017 day 1 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-26 TWG 2017 - Middle The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 Tecnificacion FEGADO 2017 - Bosque Druidas FEGADO
2017-07-26 Tecnificacion FEGADO 2017 - Piscinas FEGADO
2017-07-25 TWG 2017 - Sprint The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-25 constituter FEGADO
2017-07-23 (806) 330-1637 Sci Club UDINE UOEI
2017-07-22 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman
2017-07-22 (308) 338-8218 Fritsla triathlon
2017-07-22 781-514-9173 O-Ringen 2017
2017-07-21 850-272-5793 IF Femman
2017-07-20 804-615-2570 IF Femman
2017-07-20 Sommarserien IFK Enskede
2017-07-20 901-213-8976 Eidskog OL
2017-07-20 Etesten Järfälla OK
2017-07-19 Skärgårdssprinten, etapp 2 OK Roslagen
2017-07-19 Morokulien 2-dagars, etapp 1 Eidskog OL
2017-07-18 (228) 349-3155 OK Roslagen
2017-07-18 Sommarserien Skarpnäcks OL
2017-07-16 MTBOdays 2017 - Long OLT Transdanubien
2017-07-16 Kopaonik open 2017 stage 6 SD Jasenica
2017-07-16 9708834637 Falkenbergs OK
2017-07-16 Sommarrace Järfälla OK
2017-07-15 (847) 519-0803 OLT Transdanubien
2017-07-15 MTBOdays 2017 - Middle OLT Transdanubien
2017-07-15 (650) 720-4509 SD Jasenica
2017-07-15 7015999856 Falkenbergs OK
2017-07-14 Kopaonik open 2017 stage 3 SD Jasenica
2017-07-14 reprover Falkenbergs OK
2017-07-14 9894721567 JWOC 2017
2017-07-13 Gotland 3-dagars Et3 Visborgs OK
2017-07-13 Kopaonik open 2017 stage 2 SD Jasenica
2017-07-12 2567732606 Visborgs OK
2017-07-12 (915) 851-6066 SD Jasenica
2017-07-12 480-258-7191 JWOC 2017
2017-07-11 510-539-8321 Hellas Orientering
2017-07-11 multimodal Visborgs OK
2017-07-09 Vittjärvs 2-dagars E2 Vittjärvs IK
2017-07-09 Gotlands 2-dagars E2 Svaide Roma SOK
2017-07-09 Victorian State Series #5 Melbourne Forest Racers
2017-07-08 (847) 389-5823 U.S. Primiero ASD
2017-07-08 Vittjärvs 2-dagars E1 Vittjärvs IK
2017-07-08 Gotlands 2-dagars E1 Svaide Roma SOK
2017-07-08 5053584003 Stigmännen Karlshamns OK
2017-07-08 Carrera Nocturna Motilla ORIENTIJOTE
2017-07-07 Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-07 (562) 233-7746 U.S. Primiero ASD
2017-07-06 Middle Distance Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-06 (360) 780-0590 OK Tyr
2017-07-06 Campamento Urbán Soutomaior - 2017 (Quenda tarde) Concello de Soutomaior
2017-07-06 831-276-2386 Concello de Soutomaior
2017-07-05 Trekvällars Etapp 3 OK Ravinen
2017-07-05 610-359-3297 Västerviks OK
2017-07-05 650-331-8485 U.S. Primiero ASD
2017-07-05 Mini 3-dagars 2017, dag 2 OK Tyr
2017-07-04 (713) 888-6991 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-04 (330) 221-7191 OK Ravinen
2017-07-04 281-940-7259 Västerviks OK
2017-07-04 7034580112 U.S. Primiero ASD
2017-07-04 Mini 3-dagars 2017, dag 1 OK Tyr
2017-07-03 Trekvällars Etapp 1 OK Ravinen
2017-07-02 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2017-07-02 setline ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-02 (614) 907-9447 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-02 Sprint Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-02 (863) 835-5148 OK Kapa, Latvia
2017-07-02 (651) 425-5726 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 2 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-01 Dioscurian Ärla IF / IK Standard
2017-07-01 EYOC2017 - long ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-01 3+3 Sälen E2 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-01 8135469144 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-01 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2017-07-01 7347190150 TSV Jetzendorf
2017-06-30 2676550254 Ärla IF / IK Standard
2017-06-30 EYOC2017 - sprint ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-06-30 3+3 Sälen E1 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-30 Sprint Qualification Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-06-30 (613) 323-6734 OK Kapa, Latvia
2017-06-29 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2017-06-29 (612) 758-3661 Ärla IF
2017-06-29 7873809802 Visby IF Gute SOK
2017-06-28 Ny tävling Gamleby OK
2017-06-28 781-571-0376 Idrefjällens OK
2017-06-28 518-733-0547
2017-06-27 Höglands-OL Eksjö SOK
2017-06-27 8646211143 Idrefjällens OK
2017-06-26 (405) 317-9774 Idrefjällens OK
2017-06-25 TROFEO PINARES LARGA NAVALENO
2017-06-25 660-999-2977 XHK
2017-06-24 (215) 730-7574 Navaleno
2017-06-24 814-966-2212 NAVALENO
2017-06-24 Régionale LD Grand Est HVO
2017-06-22 561-705-3801 Bucheggberger OL
2017-06-22 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2017 OLC WW
2017-06-21 (866) 755-0773 Svaide Roma SOK
2017-06-20 Sommar-OL ZON-träning Trosabygdens OK
2017-06-18 MTBO-SM Lång Södertälje-Nykvarn OF
2017-06-18 (505) 688-8755 Helsingborgs SOK
2017-06-18 Euro City Race Tour - Treviso OrTreviso
2017-06-18 914-530-6927
2017-06-18 Desafio Asturiano Orientacion Piloña.Deporte
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2017-06-17 MTBO-SM Medel Ärla IF
2017-06-17 Skovcup finale 2017
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID LARGA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID NOCTURNA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 Euro City Race Tour - Conegliano OrTarzo
2017-06-17 AA Cup 2017 - Middle OK Azimut
2017-06-17 (203) 523-3437 Kolding OK
2017-06-16 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2017-06-16 MTBO-SM Sprint Ärla IF
2017-06-15 201-369-3143 Avesta OK
2017-06-15 SommerCup 3 afd Ballerup OK
2017-06-14 Forssa Games 2017 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2017-06-14 7034662694 GMOK
2017-06-14 NOK:s 3-dagars Etapp 3 Norbergs OK
2017-06-13 3392255372 GMOK - Herkules
2017-06-13 NOK:s 3-dagars Etapp 2 Norbergs OK
2017-06-12 714-379-8995 Norbergs OK
2017-06-11 (801) 712-9938 Frösö IF
2017-06-11 Campionato Italiano Middle - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-11 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK
2017-06-11 MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart Årsunda IF
2017-06-11 Umedalsrännet Umedalens IF
2017-06-11 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - F OSN - JHB
2017-06-10 541-230-5938 Orienteering Pergine ASD
2017-06-10 307-763-6082 Bredaryds SOK
2017-06-10 DM, sprint, Småland Bredaryds SOK
2017-06-10 347-388-5774 Årsunda IF
2017-06-10 5019448183 Ludvika OK
2017-06-10 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - Q OSN - JHB
2017-06-10 (601) 503-6010 Sigtuna OK
2017-06-08 (641) 741-4042 Västerås SOK
2017-06-08 mol 9 Gotland Svaide Roma SOK
2017-06-08 Sommercup 2 afd Ballerup OK
2017-06-08 4023597294 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-07 (808) 488-9794 Utby IK
2017-06-07 613-217-4884 OK Södertörn
2017-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2017-06-06 Ösaträffen, dag 4, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-06 3866016923 OK Tyr
2017-06-06 Klubbmästerskap OK Vilse 87
2017-06-06 903-664-5883 OK Tyr
2017-06-05 FIF Pinseweekend - 5/6 Lang FIF Hillerød Orientering
2017-06-05 Ösaträffen, dag 3, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-05 scale moss HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 (860) 430-6765 Almby IK
2017-06-04 SM, sprint, publiktävling 3 Almby IK
2017-06-04 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2017-06-04 214-224-4896 FIF Hillerød Orientering
2017-06-04 (806) 533-0994 Alfta-Ösa OK
2017-06-04 5155543565 OK Orion
2017-06-04 925-279-9505 Fecamado Toledo-O
2017-06-04 847-533-9197 Gagnef OK
2017-06-04 MTBO-WorldCup Sprint HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 Campionato Veneto Sprint 2017 OrTarzo
2017-06-03 201-254-5849 Örebro Läns Orienteringsförbund
2017-06-03 Menurae Almby IK
2017-06-03 FIF Pinseweekend - 3/6 Sprint FIF Hillerød Orientering
2017-06-03 5093816836 Alfta-Ösa OK
2017-06-03 (904) 634-1679 OK Orion
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 2 OK Orion
2017-06-03 (902) 717-8863 Örnsköldsviks OK
2017-06-03 Renlunken, dag 1, lång OK Renen
2017-06-03 5069662929 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 Sprint Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 MTBO-WorldCup Middle HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-03 BG Open 2017 sprint kvalifikacije OAK Košutnjak
2017-06-03 (469) 396-8452 Göteborgs SK
2017-06-02 SM, sprint, individuell, kval Almby IK
2017-06-02 SM, sprintstafett, kval Almby IK, Örebro
2017-06-02 6135414561 Almby IK
2017-06-01 2814550442 Sportident Danmark
2017-06-01 Mol 8 Vif Gute
2017-06-01 780-289-7778 Njurunda OK
2017-05-31 513-505-7839 Karlskrona SOK
2017-05-31 Stockholm City Cup E2 Golfängarna OK Södertörn
2017-05-31 Ungdomskrets Östra Tibro OK
2017-05-30 2065207328 Nyköpings OK
2017-05-30 Wr. Schulmeisterschaft 2016/17 WSC
2017-05-29 Forårsløb Grund Skov - 2017 Horsens OK
2017-05-28 570-218-6142 Nässjö OK
2017-05-28 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 3, medel Umeå OK
2017-05-28 Unionsmatchen 2017 - stafett OK Löftan
2017-05-28 937-462-2556 OK MÃ¥sen
2017-05-28 LASTRES - Prugastur Nordeste Orientación
2017-05-28 Long, IOF Orienteering World Cup Turku-Lohja, Finland
2017-05-28 Yecla FORM
2017-05-27 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 2, lång Umeå OK
2017-05-27 Unionsmatchen 2017 - individuell OK Löftan
2017-05-27 (260) 248-3679 Tolereds AIK
2017-05-27 Middle, IOF Orienteering World Cup, Turku-Lohja, F Turku-Lohja
2017-05-26 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 1, sprint Umeå OK
2017-05-26 Paleman Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 7402823544 Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 deflocculate KauKa
2017-05-25 Sprint - IOF Orienteering World Cup WC2017
2017-05-25 MOL7 - Gotland Garda OK
2017-05-24 7703450033 WC2017
2017-05-23 Dala Veteran Korsnäs IF OK (Lokal kopia från: loca Korsnäs IF OK
2017-05-23 (620) 865-9524 Järla Orientering
2017-05-23 7-Klubbs Örnsköldsviks OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets söder 2 Skarpnäcks OL
2017-05-23 (973) 719-6457 Fagersta OK / Norbergs OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 2 Järfälla OK
2017-05-23 Park Tour 2017 - Etape 1 Horsens OK
2017-05-23 ultrarefinement OK Älvsjö Örby
2017-05-23 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 IFK Enskede
2017-05-23 8329039110 OK Tor
2017-05-23 901-505-2384 Avesta OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 1 Täby OK
2017-05-21 SM Stafet 2017 Allerød OK
2017-05-21 TROFEO MANCHUELA (LARGA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-21 Tour de Medelpad, dag 2, medel VK Uvarna
2017-05-21 IFK Hedemora OK IFK Hedemora OK
2017-05-21 7249347097 Stångenäs AIS
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E2_ Stångenäs AIS - Orientering
2017-05-21 941-549-5701 Magnus Orienteering
2017-05-21 Centrum Team Sprint 2017 Centrum OK
2017-05-20 TROFEO MANCHUELA (MEDIA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-20 Tour de Medelpad, dag 1, lång Njurunda OK
2017-05-20 2068352724 Magnus Orienteering
2017-05-20 5166600059 Magnus Orienteering
2017-05-20 Sommarlägret, Äventyrsstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 7019525753 OK Malmia
2017-05-20 (817) 760-8949 OK DIF
2017-05-20 7813240046 Gustavsbergs OK
2017-05-20 Sommarlägret, Trailrun Gustavsbergs OK
2017-05-20 XVI Bizkaia Saria-La Arboleda (LN-Pyrene) COBi
2017-05-19 (618) 400-5874 Gustavsbergs OK
2017-05-18 DM sprint Södermanland OK Hällen
2017-05-18 Veteran-OL tävling 8 Lindebygdens OK
2017-05-18 affirmant KauKa
2017-05-17 SCC E1 Skeppsholmen OK Södertörn
2017-05-17 551-990-1141 SOK Träff
2017-05-17 GMOK Sprintcup etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2017-05-17 (419) 802-5979 Ronneby OK
2017-05-17 Campeonato de España Universitario Larga Distancia Universitat de València
2017-05-17 U-serie 3 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-05-16 781-490-6710 Sportident Danmark
2017-05-16 (805) 234-4542 Universitat de València
2017-05-16 866-201-7003 Universitat de València
2017-05-16 Paarlauf-MS 2016/17 WSC
2017-05-14 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2017-05-14 5797995715 OK Vilse 87
2017-05-14 tonometric OK Vilse 87
2017-05-14 Garphytteträffen Garphyttans IF
2017-05-14 6318216572 Skarpnäcks OL
2017-05-14 RELEVOS CEEO 2017 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-14 claviform OK Soko 2015
2017-05-14 DM, Ultralång, Västmanland Norbergs OK
2017-05-14 Swedish League, #7, förkortad lång, jaktstart, med Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffe Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 (704) 993-0277 Orienteringsklubben Djerf
2017-05-13 VÃ¥rserien, etapp 2 Lerums SOK
2017-05-13 CEEO 2017 Media FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 (334) 684-7162 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 Woc2017 Middle Test WOC2017
2017-05-13 interiorize Club Adolince
2017-05-12 Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräff Rehns BK, Segerta OK
2017-05-12 9407328615 Malax IF
2017-05-12 Woc2017 Sprint Test Woc2017, Estonia
2017-05-12 (719) 541-2993 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-11 Tjustalliansens u-serie 2 Västerviks OK
2017-05-11 (540) 899-7015 Umeå OK
2017-05-10 4697571565 Attunda OK
2017-05-10 (413) 350-5050 Karlskrona SOK
2017-05-10 Ungdomsserie 1 Njudungszonen OK Njudung
2017-05-10 GMOK Sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2017-05-09 NOK-träning OK Kolmården
2017-05-09 foot-licking Bottnaryds IF
2017-05-09 Höglandsserien 3 SOK Aneby
2017-05-07 816-618-4159 OK Roslagen
2017-05-07 OK Älmes vårtävling OK Älme
2017-05-07 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2017-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2017-05-07 SLEO17 Larga - Long Imperdible
2017-05-07 Tuve Trailrun Tolered Utby OL
2017-05-07 2283002989 Or.Miane
2017-05-07 Palmsprinten OK Kontinent
2017-05-07 Vårspringet lång Linköpings OK
2017-05-07 Kringelträffen 2017 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-07 MCR ve sprintu - kvalifikace SK Zabovresky Brno
2017-05-07 909-236-8703 IK Ymer
2017-05-07 MCR ve sprintu - finale SK Zabovresky Brno
2017-05-06 5302429209 OK Roslagen
2017-05-06 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2017-05-06 Hökensåsracet dag 1 OK Gränsen
2017-05-06 SLEO17 Media - Middle Imperdible
2017-05-06 2706910608 Imperdible
2017-05-06 Prova or ciao
2017-05-06 701-948-0645 Linköpings OK
2017-05-06 312-337-5515 Xtrail LTD. Beijing
2017-05-06 Järlas medeldistans Järla Orientering
2017-05-06 847-502-6133 Hagaby GoIF
2017-05-06 MCR sprintovych stafet SK Zabovresky Brno
2017-05-06 OriCitàVecia Or30Ottobre
2017-05-06 925-854-5755 Linköpings OK
2017-05-04 VeteranOL, GOK, 2017-05-04 Gamleby OK
2017-05-04 2706376586 OK Österåker
2017-05-04 (613) 297-2759 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-05-04 Tjustalliansens ungdomsserie del 1 Gamleby OK
2017-05-04 Ungdomsserien # 1, krets söder 2 OK Ravinen
2017-05-04 620-438-1004 OK Södertörn
2017-05-04 212-332-0957 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-04 Ungdomsserien #1, Krets söder 4 Snättringe SK
2017-05-04 3154742418 Snättringe SK
2017-05-04 MOL 4 Visborgs OK
2017-05-03 Userie 1 Västra Blekinge OK Vilse 87
2017-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-03 Ungdomsserie 1 Östra Blekinge OK Orion
2017-05-02 3256571820 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-02 GOK sprint testtävling Gustavsbergs OK
2017-05-01 Orintos vårtävling ny OK Orinto
2017-05-01 808-288-7777 MÃ¥lilla OK
2017-05-01 Ratisbona open long OLG Regensburg
2017-05-01 (475) 218-6018 PUKS Mlode Orly NDM
2017-04-30 Vårträffen Visborgs OK
2017-04-30 (908) 225-7563 OLG Regensburg
2017-04-30 Ratisbona open sprint-relay OLG Regensburg
2017-04-30 Tour Trevigiano Lago OrTarzo
2017-04-29 Tiomila, open individual, Saturday Göteborgs Orienteringsförbund
2017-04-29 Ratisbona Open middle OLG Regensburg
2017-04-28 Tiomila, open individual, Friday Frölunda OL
2017-04-28 test_erik jag
2017-04-27 7206823711 IFK Tumba SOK
2017-04-27 ISF Palermo Middle 2017 FISO - Oribos
2017-04-25 Københavner Cup 1. etape Sportident Danmark
2017-04-25 Höglandsserien Deltävling 1 Eksjö SOK
2017-04-25 3a prova Trofeo PoleStar Sci Club Udine
2017-04-25 VÃ¥rspringet - OK Tor - 20170425 OK Tor
2017-04-24 877-619-7954 FISO - Oribos
2017-04-23 (270) 258-4329 IF Thor
2017-04-23 Swedish League #4 och Publiktävling IK Hakarpspojkarna
2017-04-23 chloroacetone Hästveda OK
2017-04-23 mate Magnets / Auseklis IK
2017-04-23 8142932308 OK Motala
2017-04-23 8779727769 Haninge SOK
2017-04-23 7155546815 Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2017-04-23 Boforsloppet 2017 Degerfors OK
2017-04-22 Toröd medeldistans Stenugsunds OK
2017-04-22 Odenracet OK Silva / Rävetofta OK
2017-04-22 tabanid OK Linné
2017-04-22 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2017-04-22 Haningeträffen, medel Haninge SOK
2017-04-22 CPOP Primiero - Fiera di Primiero U.S. Primiero ASD
2017-04-22 615-974-6150 Ok Tisaren
2017-04-22 Letälvsträffen 2017 Degerfors OK
2017-04-22 5735999709 OK Orinto
2017-04-21 SM, natt, med Swedish League, #3 OK Tisaren
2017-04-20 Natt Test OK Tisaren
2017-04-20 Campionati Studenteschi 2017 - fase Veneta Fiso Veneto
2017-04-19 transformation myth OK Linné
2017-04-17 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2017-04-17 4403849253 Trollhättans SOK
2017-04-17 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2017-04-17 8678777655 OK Kolmården
2017-04-17 Snötrampen 2017 med DM lång Halland OK Löftan / Fjärås AIK
2017-04-17 Enskede/Skogsluffarna, dag 2, lång IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2017-04-16 312-643-3228 GOCAN
2017-04-16 Nässjö OK långdistans (Vetlanda OL-Sport Cup) Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 celiosalpingotomy IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 2073708018 Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 954-236-1778 OK Kolmården
2017-04-15 CEO Sprint GOCAN
2017-04-15 CEO Relevos Mixtos GOCAN
2017-04-14 rock-forming OK Hällen
2017-04-14 CEO Distancia Media GOCAN
2017-04-14 CEO Relevos Clasicos GOCAN
2017-04-14 Friskusträffen 2017 FK Friskus-Varberg
2017-04-14 despect Gustavsbergs OK
2017-04-13 turning square IK Gandvik
2017-04-12 Tiomilarepet 2017 OK Älvsjö Örby
2017-04-09 (816) 824-9622 OK Orion
2017-04-09 5. Memorijal Saše Palinkaša Neštin
2017-04-09 TasSchools2017 WRT
2017-04-09 7195916837 Sjövalla FK
2017-04-09 715-708-7721 Tibro OK
2017-04-09 Lidingös medel IFK Lidingö SOK
2017-04-08 Swedish League #1, lång (WRE) med Vårracet, medel OK Orion
2017-04-08 Kevätyön viesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-04-08 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK
2017-04-08 5155585673 OK Ziemeïkurzeme
2017-04-08 458-562-0973 Länna IF
2017-04-08 (860) 421-1886 Tibro OK
2017-04-07 702-247-8736 Tibro OK
2017-04-06 (714) 357-1473 OK Tisaren
2017-04-03 Motions-OL Hembygdsparken 2017-04-03 HOK
2017-04-02 (907) 949-8812 Falköpings AIK OK
2017-04-02 ABCDEFG Melin Software HB
2017-04-02 warrand FK Göingarna
2017-04-02 Göingefejden 2017 FK Göingarna
2017-04-02 viridigenous Lower Silesia OF
2017-04-02 (226) 951-5596 Tullinge Sportklubb
2017-04-02 (503) 680-7643 OLRegio Olten
2017-04-02 TM natt test2-1 Gamleby OK
2017-04-02 Västkuststafetten IFK Göteborg
2017-04-02 QCOC 20th Event
2017-04-02 SSK Intensivkurs kursmästerskap Snättringe SK
2017-04-02 (563) 240-6183 SK Jasenica
2017-04-02 (720) 431-5307 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-04-01 Vildmarksfejden 2017 FK Göingarna
2017-04-01 SSM 2017 FK Göingarna
2017-04-01 734-508-3715 Lower Silesia OF
2017-04-01 561-701-3846 Tullinge Sportklubb
2017-04-01 (787) 449-2247 Anderstorps OK
2017-04-01 (912) 839-9332 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-03-31 (216) 277-7388 Lower Silesia OF
2017-03-31 2033135468 Göteborg-Majorna OK
2017-03-30 706-583-1665 VO
2017-03-26 Danish Spring. Longdistance 26. March OK Øst Birkerød
2017-03-26 CRDEE 2017 - Media FECAMADO
2017-03-26 VÃ¥rdubbeln, LÃ¥ng OK Skogsfalken
2017-03-26 Marche Italian Cup - Bosco delle Cesane Picchio Verde
2017-03-26 VÃ¥rtrippeln MÃ¥senstafetten 2017 OK MÃ¥sen
2017-03-26 Trofej Beograda 2017 OSB
2017-03-26 Rigor/Uven Dubbeln IK Uven
2017-03-26 dynast Ludvika OK
2017-03-25 Rigor/Uven Dubbeln IF Rigor
2017-03-25 OK Øst Birkerød
2017-03-25 8127258215 FECAMADO
2017-03-25 CRDEE 2017 - Sprint FECAMADO
2017-03-25 Vårtrippeln-Nyköpingsorienteringen 2017 Nyköpings OK
2017-03-25 VÃ¥rdubbeln, Medel OK Skogsfalken
2017-03-25 uncondoled Picchio Verde
2017-03-24 Danish Spring. Sprint 24. March 2017 OK Øst Birkerød
2017-03-24 Vårtrippeln-NyköpingsNatten 2017 Nyköpings OK
2017-03-24 8152202180 Picchio Verde
2017-03-24 Sumpnatta Sundbybergs IK
2017-03-23 TVO Fovslet TVO
2017-03-22 (813) 412-4667 Sundsvalls OK
2017-03-22 Nattugglan - Björnkulla Tullinge Sportklubb
2017-03-19 Prueba Peña Guara
2017-03-19 (818) 402-9667 Bodens Bandyklubb OS
2017-03-19 NAG Indoor Sprint Søllerød OK
2017-03-19 durst IFK Enskede
2017-03-19 Rtanj Sprint Kup 2017 AOK Rtanj
2017-03-19 Ronneby OK lång Ronneby OK
2017-03-18 Ronneby OK medel Ronneby OK
2017-03-18 ROLT1 Rossbach/Wald OLG Regensburg
2017-03-18 6392055257
2017-03-18 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, lång (Lokal kopia frå Vittjärvs IK
2017-03-14 9376920450 Tibro OK
2017-03-12 Hallandspremiären, lång Laholms IF OK
2017-03-12 3014308770 GODIH
2017-03-12 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2017-03-12 573-658-3804 OK Orinto
2017-03-12 62.Bucheggberger-OL Bucheggberger OL
2017-03-11 Tour de TGOK E1 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Cisalpine Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 276-484-9160 OK Lindéna
2017-03-11 Okm123 OKM
2017-03-11 Settimana dello Sport - TARZO OrTarzo
2017-03-10 Hallandspremiären - Kattegattnatt Halmstad OK
2017-03-10 Stjärnnatten OK Orion
2017-03-08 Mila Stockholm By Night, #5 Bromma-Vallingby SOK
2017-03-08 3129350111 FISO
2017-03-08 IOF Sprint Test - Final Vico del Gargano FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Qualification Vieste FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Semifinal Peschici FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Final Peschici FISO
2017-03-05 horseleech OK Pan-Kristianstad
2017-03-05 (270) 763-6819 Toledo-O
2017-03-04 pound sovereign COMCU
2017-03-04 Panvåren medeldistans OK Pan-Kristianstad
2017-03-04 Panvåren Sprint OK Pan-Kristianstad
2017-03-03 Panvåren natt OK Pan-Kristianstad
2017-03-01 Natuglen 1 - 2017 Horsens OK
2017-02-26 (601) 982-6155 GODIH
2017-02-26 Vintercup Etapp 7 IK Uven
2017-02-25 706-339-6148 OrTarzo
2017-02-23 GOF NattCup etapp 8 Göteborg-Majorna OK
2017-02-22 (822) 570-2550 Tullinge Sportklubb
2017-02-19 (603) 644-8470 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-02-19 testerik2017 jag
2017-02-16 thrail Köping-Kolsva OK
2017-02-11 616-846-6267 Søllerød OK
2017-02-05 Stockholm Indoor Cup, E2 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-05 Vintercupen etapp 5 Frölunda OL
2017-02-04 Oricup inverno 2016-2017 Alberè Oripergine
2017-02-04 (217) 202-4375 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-04 973-859-6695 COMCU
2017-02-04 Sprint Training 2 COMCU
2017-02-01 Fol T01 Frölunda OL
2017-01-29 La Bastida (Toledo) CEPO-COTO-17
2017-01-29 crab thistle GODIH
2017-01-29 5709853587 xxx
2017-01-29 (435) 691-1149 NOK
2017-01-29 2527963926 NOK
2017-01-29 Testnamn NOK
2017-01-29 test0129 xxx
2017-01-28 501-833-4530 FUNDI-O
2017-01-26 (403) 498-0093 Orientacion Prueba
2017-01-26 OK Landehof nattcup E6 OK Landehof
2017-01-25 (501) 218-2761 OK Roskilde
2017-01-22 SKOF Vinterläger 2017 Ultralång Helsingborgs SOK
2017-01-20 postmarriage
2017-01-20 (203) 534-9472
2017-01-20 782-466-7781
2017-01-18 4408841674 Almby IK
2017-01-14 TSC 2017 - 1. osakilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2017-01-11 Mila Stockholm By Night, #3 Järfälla OK
2017-01-10 aerogenic Stångenäs AIS - Orientering
2017-01-07 236-261-8927 Søllerød OK
2017-01-04 805-220-8728 I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-03 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, medel I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-01 4256810441 ACB
2017-01-01 Test JAS JAS
2016-12-21 Nattugglan - Tullinge tätort Tullinge Sportklubb
2016-12-18 SkidO, OBS-tävling, medel Alfta-Ösa OK
2016-12-18 Alborea. Circuito Albacete GODIH
2016-12-18 Test eCGec68
2016-12-17 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2016-12-17 (757) 737-4018 Alfta-Ösa OK
2016-12-14 822-293-3284 Tullinge Sportklubb
2016-12-11 Skinkloppet 2016 OKÖ OK Österåker
2016-12-11 Lusselunken Lindebygdens OK
2016-12-08 OK Landehof Nattcup E3 OK Landehof
2016-12-01 (801) 962-5278 Göteborgs OF/ OK Landehof
2016-11-30 NatCup 2016-17 3. Afd. Søllerød OK
2016-11-30 Snoqualmie Visborgs OK
2016-11-27 Camp. reg. FVG Middle Sci Club Udine
2016-11-27 434-846-7796 OrTarzo
2016-11-26 Nordcupen Deltävling 4 Järfälla OK
2016-11-24 8064052482 Göteborg-Majorna OK
2016-11-24 9077987082 OK Landehof
2016-11-23 (630) 492-2547 Tullinge Sportklubb
2016-11-22 Nattcup 1 Nyköpings OK
2016-11-20 Trofeo Toledo-O Polan Toledo-O
2016-11-19 OPicardie Sprint test Noyon CO
2016-11-19 OK Alehofs Öppna Ultralång KM OK Alehof
2016-11-16 Vintercupen 2016-17 del ,Garrpe Gamleby OK
2016-11-16 (870) 379-7662 FIF Hillerød Orientering
2016-11-16 GOF Närnatt Cup, etapp 4 IFK Göteborg
2016-11-13 O-Event, dag 3, Zoorienteringen IK Ymer
2016-11-12 O-Event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2016-11-11 O-Event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2016-11-10 Mighty Mushroom Sprint Relay Almby IK
2016-11-08 3. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-11-06 5178620332 Snättringe SK
2016-11-06 902-543-9797 FIF Hillerød Orientering
2016-11-06 Circuito Albacete. Tarazona GODIH
2016-11-06 Prvenstvo Srbije u spintu kvalifikacije OSB
2016-11-06 Prvenstvo Srbije u spintu finale OSB
2016-11-06 Tuscany Tour - Siena IKP Prato
2016-11-05 KUM individuel 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-05 MUMS 2016 Stora Tuna / Domnarvet
2016-11-05 Tuscany Tour - San Gimignano IKP Prato
2016-11-04 913-526-1942 IKP Prato
2016-11-03 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2016-11-01 5092632882 Lindebygdens OK
2016-10-30 Tour Trevigiano Santa Croce OrTarzo
2016-10-29 Smålandskavlen3 Eksjö SOK
2016-10-28 (860) 542-4807 SJH
2016-10-26 wakonda Göteborgs Orienteringsförbund
2016-10-25 Natt-KM OK Österåker OK Österåker
2016-10-25 847-603-1529
2016-10-25 Getaren Runt 2016 Tullinge Sportklubb
2016-10-23 (313) 621-4643 Göteborg-Majorna OK
2016-10-23 Vilselöpet Ultralång DM OK VIlse 87
2016-10-23 GODIH AB Training Race GODIH AB Spain
2016-10-23 Coppa Italia Middle - Beigua Arco di Carta
2016-10-23 2157876439 SK Magic Map
2016-10-22 Campionati Italiani Sprint Relay - Savona Amatori Genova
2016-10-22 Haninge MTBO HSOK
2016-10-22 424-355-9010 SK Magic Map
2016-10-21 Haningenatten HSOK
2016-10-20 BG Night 2016 Vittjärvs IK
2016-10-20 5058674515 Tjällmo-Godegårds OK
2016-10-19 Göteborgs OF Närnatt/Natt cup etapp 2 IK Uven
2016-10-19 Nattugglan 1 - Rönninge Tullinge Sportklubb
2016-10-18 Natt/Stads-OL Lindebygdens OK
2016-10-18 2. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-16 Älgfritt OK Motala
2016-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-16 609-351-2256 SPA
2016-10-16 8222662052 OK Neštin
2016-10-15 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-15 MTBO Mellem - Vejle Sønderskov Horsens OK
2016-10-15 Sprint-KM Centrum OK
2016-10-15 9. Kup OK DIF OK DIF
2016-10-09 25mannakorten Snättringe SK & OK Södertörn
2016-10-09 Firenze City Race - Middle - Santa Croce Or.Firenze
2016-10-09 (337) 935-6585
2016-10-09 AOA Restall Road AOA
2016-10-08 25manna, individuella öppna klasser OK Södertörn
2016-10-08 lienocele Or.Firenze
2016-10-08 (254) 758-4904
2016-10-08 GARAGNAS 2016 CL Nuit NOSE
2016-10-04 1. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-04 4176914607 Lindebygdens OK
2016-10-02 3469002049 Örkelljunga FK
2016-10-02 Ungdomsstaffetten Örkelljunga FK
2016-10-02 JEC2016 Long SOA
2016-10-02 (703) 702-3380 Vänersborgs SK
2016-10-02 Czech National Championship - Long - F OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-02 (917) 779-2151 OK Renen
2016-10-02 (586) 409-4090 Järfälla OK
2016-10-02 (484) 962-8859 HOT
2016-10-02 Meteor Kupa 2016 PVM
2016-10-01 7753034525 OK Njudung
2016-10-01 Älgots cup, final Örkelljunga FK
2016-10-01 308-667-2020 Turun Suunnistajat, FIN
2016-10-01 JEC2016 Relay SOA
2016-10-01 Vänersborgsdubbeln, Dag 1 Vänersborgs SK
2016-10-01 Czech National Championship - Long - S OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-01 Useriefinal 2016 OK Skogsfalken
2016-10-01 Prvenstvo Srbije u nocnom orijentiringu SK Magic Map
2016-10-01 Kåsjön Trail 2016 Sävedalens AIK
2016-10-01 San Candido Sprint HOT
2016-10-01 Meteor Cup 1st day PVM
2016-09-30 Vetlanda OL-sport Cup, natt OK Njudung
2016-09-30 JEC2016 Sprint SOA
2016-09-30 Radiotest OK Renen
2016-09-28 Natti Natti IFK Enskede
2016-09-27 (508) 570-6437 Frösö IF
2016-09-25 Veteran-SM LÃ¥ng Ronneby OK
2016-09-25 SM, Stafett OK Orion
2016-09-25 FK Åsen, lång FK Åsen
2016-09-25 7. BTB/STB LRL Lorch TGV Horn
2016-09-25 Euromeeting 2016 - Sprint (WRE) / Cesu Sprints LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-25 (201) 530-1815 IK Uven
2016-09-25 978-303-7164 IK Uven
2016-09-24 Veteran-SM Medel Ronneby OK
2016-09-24 SM, Medel, final OK Orion
2016-09-24 213-276-8930 Garphyttans IF
2016-09-24 Hässleholms OK, medel Hässleholms OK
2016-09-24 OK Österåker, medeldistans 2016 OK Österåker
2016-09-24 Österåkerskavlen 2016 OK Österåker
2016-09-24 Euromeeting 2016 - Long (WRE) / Cesu Rudens 2016 LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-23 Veteran-SM Sprint Ronneby OK
2016-09-23 9092310260 OK Orion
2016-09-23 Euromeeting 2016 - Middle (WRE) LOF, O!Latvija
2016-09-19 949-725-6755 Hässleholms OK
2016-09-18 Gotlands höstträff Garda OK
2016-09-18 Ungdoms-SM, stafett OK Tyr
2016-09-18 785-263-6391 OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 SM Publiktävling OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 Landehofs hösttävling OK Landehof
2016-09-18 Cesky pohar stafet, Ceska liga kluba SK Zabovresky Brno
2016-09-17 450-240-1304 OK Tyr
2016-09-17 6623530743 OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-17 Ungdoms-SM, lång, publiktävling OK Tyr
2016-09-17 3067272325 SK Žabovresky Brno
2016-09-17 774-800-6815 SK Zabovresky Brno
2016-09-16 Ungdoms-SM, sprint OK Tyr
2016-09-16 819-660-7244 OK Tyr
2016-09-16 Nacka by Night OK Ravinen
2016-09-15 Fyrklöver (final) Almby IK
2016-09-14 VeteranOL Bodafors OK
2016-09-13 636-946-2021 Lindebygdens OK
2016-09-11 DM Lång 2016 SOK Träff
2016-09-11 7807903703 Torsås OK
2016-09-11 DM, stafett, Norrbotten OK Renen
2016-09-11 415-257-6928 FK Boken
2016-09-11 japishly Södertälje-Nykvarn OF
2016-09-11 DM, Lång, Göteborg Frölunda OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klas Motala AIF OL
2016-09-11 MtbO, Höga Kusten, Svenska Cupen, #10 OK Nolaskogsarna
2016-09-11 DM, stafett, Värmland Deje SF/Sisu Forshaga SK
2016-09-11 (704) 978-2614 Söderhamn/Ljusne
2016-09-11 (757) 248-8350 Stigmännen Karlshamns OK
2016-09-11 Gotland Dm LÃ¥ng SvaideRoma SOK
2016-09-10 (520) 399-3848 SOK Träff
2016-09-10 DM, lång, Norrbotten OK Renen
2016-09-10 DM Medel Skåne FK Boken
2016-09-10 DM, medel, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-10 5204457802 OK Djerf
2016-09-10 2602001695 Söderhamn/Ljusne
2016-09-10 (845) 200-6823 OK Nolaskogsarna
2016-09-09 DM Natt 2016 SOK Träff
2016-09-09 DM, natt, Blekinge Karlskrona SOK
2016-09-09 DM, natt, Örebro län Lindebygdens OK
2016-09-09 DM Natt Stockholm IFK Lidingö SOK
2016-09-09 256-860-0823 Halmstad OK
2016-09-07 (778) 703-9088 IFK Kiruna
2016-09-06 (822) 407-4190 OK Tor
2016-09-06 (734) 337-6555 IFK Kiruna
2016-09-04 DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-09-04 (787) 205-3678 Visborgs OK
2016-09-04 7866129440 OK Ravinen
2016-09-04 901-573-3843 Rånäs OK
2016-09-04 chain jointer IFK Mora OK
2016-09-03 Grubstreet Gustavsbergs OK
2016-09-03 DM, medel, Gotland Visborgs OK
2016-09-03 DM, lång, Dalarna IFK Mora OK
2016-09-03 Sparbanken Triathlon Karlshamn
2016-09-01 Fyrklöver Lindebygdens OK
2016-08-30 7-klubbs Natt Örnsköldsviks OK
2016-08-30 559-843-1190 OK Österåker
2016-08-30 KM Tolered-Utby OL Tolered-Utby OL
2016-08-30 Poängcup 6 Lindebygdens OK
2016-08-28 (360) 727-3163 BDOF
2016-08-28 Hästveda OK, Lång Hästveda OK
2016-08-27 ROC5 LÃ¥ng BDOF
2016-08-27 embryologic WOC2016
2016-08-27 512-519-5151 Finspångs SOK
2016-08-25 ROC4 Medel BDOF
2016-08-25 (920) 897-9694 WOC2016
2016-08-25 (702) 347-2822 OK Skogsströvarna
2016-08-25 720-384-1717 OK Landehof
2016-08-24 Userie 5 Västra Blekinge OK Vilse 87
2016-08-23 814-245-0985 BDOF
2016-08-23 WOC Middle Distance WOC2016
2016-08-21 Gotland Team Sprint, stafett Visborgs OK
2016-08-21 8196615327 Visborgs OK
2016-08-21 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK
2016-08-21 (579) 828-7628 BDOF
2016-08-21 WOC Sprint Relay WOC2016
2016-08-20 Bottnaryds IF Bottnaryds IF
2016-08-20 ROC1 Sprint BDOF
2016-08-20 WOC Sprint Qualification WOC2016
2016-08-20 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2016-08-19 Kiruna Extreme dag 1 IFK Kiruna
2016-08-17 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn Orintering
2016-08-17 Ungdomsserie 4, Östra Blekinge OK Orion
2016-08-16 km
2016-08-16 GMOK Medel-KM GMOK
2016-08-14 Hjo 2-dagars, dag 2 lång Hjobygdens OK
2016-08-14 Kils OK (Lokal kopia från: localhost) Kils OK
2016-08-14 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, lång, masstart Säterbygdens OK
2016-08-13 (301) 258-4884 Hjobygdens OK
2016-08-13 Stora Stöten Swimrun Falu Simsällskap
2016-08-13 MtbO, Svenska Cupen, #6, sprint Säterbygdens OK
2016-08-12 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, medel Säterbygdens OK
2016-08-12 Sprintträning - Myrstuguberget - fredag Tullinge Sportklubb
2016-08-11 Sommarserien 8 Njurunda OK
2016-08-11 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK
2016-08-11 607-285-6464 VIF Gute
2016-08-11 Sprintträning - Myrstuguberget - torsdag Tullinge Sportklubb
2016-08-10 Distriktsmatch Stafett 2016 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-09 Distriktsmatch Medel 2016 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-07 MedeltidsKampen E3 Garda OK
2016-08-07 Tibrotrippeln, dag 3, lång Tibro OK
2016-08-06 509-531-7399 Helsingborgs SOK
2016-08-06 (313) 465-1550 Garda OK
2016-08-06 MedeltidsKampen E2 Garda OK
2016-08-06 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2016 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2016-08-06 724-259-6766 Skärgårdens multisportare
2016-08-06 clique Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-06 Tibrotrippeln, dag 2, medel Tibro OK
2016-08-05 Tibrotrippeln, dag 1, sprint Tibro OK
2016-08-05 Ungdomens 10mila HD12 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-04 GOF Sommarserie IK Uven
2016-08-04 Stjärnorpssprinten OK Denseln
2016-08-03 (505) 208-1060 Tullinge Sportklubb
2016-07-31 (626) 803-7662 Zmaj adventure
2016-07-30 Durmitor Orienteering Challenge 2016 long Zmaj adventure
2016-07-30 WMTBO 2016 - Relay Portuguese Orienteering Federation
2016-07-29 7872272420 Zmaj adventure
2016-07-29 WMTBO 2016 - Long Portuguese Orienteering Federation
2016-07-27 Oringen MTB-O Etapp 3 Oringen
2016-07-27 (217) 275-1781 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 518-694-8999 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 (647) 906-0336 Oringen
2016-07-25 203-630-4447 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-23 646-362-7131 Malax IF
2016-07-22 (804) 588-2224 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-22 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 2 IF Femman
2016-07-21 Morokulien 2-dagars, Etapp 1 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-21 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 1 Solf IK
2016-07-20 Buggruset 2016 Malungs OK
2016-07-19 Skärgårdssprinten 2016 Etapp1 OK Roslagen
2016-07-17 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 3 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-17 Kopaonik open 2016 stage 5 SD Jasenica
2016-07-16 450-886-6478 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-16 anthracolithic SD Jasenica
2016-07-15 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 1 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-15 Kopaonik open 2016 stage 3 SD Jasenica
2016-07-15 312-945-5424 SD Jasenica
2016-07-14 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2016-07-14 Kopaonik open 2016 stage 2 SD Jasenica
2016-07-13 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2016-07-13 7855403077 SD Jasenica
2016-07-12 5719996413 Gotlands Bro OK
2016-07-10 Havs-OL, dag 2, lång Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-10 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2016-07-10 (780) 235-0040 SvaideRoma SOK
2016-07-09 (212) 381-3857 Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 (419) 283-9593 Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Kapa 3-days, day 2 (WRE) OK Kapa, Latvia
2016-07-09 (873) 603-2894 SvaideRoma SOK
2016-07-08 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2016-07-06 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen
2016-07-05 (909) 989-3502 OK Ravinen
2016-07-04 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen
2016-07-04 7192473390 Orienteringsklubben Tyr
2016-07-04 Sprintstafett U10
2016-07-02 6572907246 TUS Rüppurr
2016-07-02 Söderhamns Skärgårdstriathlon 2016 Söderhamns OK mfl
2016-07-02 Ultralång-SM 2016 Ärla IF
2016-07-01 DeciIronHen Ebbabolets DreamTeam
2016-06-29 917-747-7355 OK Roslagen
2016-06-29 KretsOringen etapp 4 HjoTibroP4Hagen
2016-06-28 KretsOringen HjoTibroP4Hagen
2016-06-27 763-478-4974 Tibro OK
2016-06-26 Örebro City Sprint (WRE) Almby IK
2016-06-26 KretsOringen HjoHagenP4Tibro
2016-06-26 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-25 (757) 596-3564 Serbia Orienteering Federation
2016-06-24 (706) 984-6688 Serbia Orienteering Federation
2016-06-23 Sprint KM OK Vilse 87
2016-06-22 DM, sprint, Gotland Garda OK
2016-06-22 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK
2016-06-21 (386) 662-1639 Kristinehamns OK
2016-06-19 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2016-06-19 United World Games 2.Heat HSV Villach
2016-06-19 856-651-6411 Leksands OK
2016-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK
2016-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2016-06-18 sectionalist Leksands OK
2016-06-17 626-568-8527 Helsingborgs SOK
2016-06-17 214-221-3520 HSV Villach
2016-06-17 2673591312 Leksands OK
2016-06-16 United World Games 1.Heat HSV Villach
2016-06-16 Örnligan 3 och 7-Klubbs Örnsköldsviks OK
2016-06-14 8666680955 Solna OK
2016-06-14 305-627-2402 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2016-06-14 touring car Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-06-14 (734) 658-9777 Centrum OK
2016-06-12 386-775-7516 Bredaryds SOK
2016-06-12 2627145095 Almby IK
2016-06-12 WOC-test long Idefjordens SK
2016-06-12 BRL Langdistanz, Roßbach OLG Regensburg
2016-06-12 FIF Sommerweekend - lang FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Wild West-sprinten Bredaryds SOK
2016-06-11 DM Mitteldistanz, Süssenbach OLG Regensburg
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 1 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 2 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Hallands Ultra 2016 Halmstad OK
2016-06-11 734-807-4159 Maccabi OK
2016-06-10 301-337-4374 WOC2016
2016-06-09 Park Cup 2 OK Skogsfalken
2016-06-08 4055341574 Almby IK
2016-06-07 4.Schulcup07.06.2016 HSV Villach
2016-06-06 (314) 587-6983 Ronneby OK
2016-06-06 413-247-9208 SOK Träff
2016-06-06 931-634-6711 Alfta-Ösa OK
2016-06-06 DM, sprint, Värmland Kristinehamns OK
2016-06-06 sideboard Sävedalens AIK
2016-06-05 Sprint-SM Individuellt FINAL Ronneby OK
2016-06-05 602-434-8278 Alfta-Ösa OK
2016-06-05 Sommarlandssprinten 2016 IK Gandvik
2016-06-05 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 3 OK Orion
2016-06-05 819-710-7685 OLT
2016-06-05 Cesky pohar stafet, Ceska liga klubu BBM
2016-06-04 Sprint-SM kval Ronneby OK
2016-06-04 statuesque Alfta-Ösa OK
2016-06-04 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 1 OK Orion
2016-06-04 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 2 OK Orion
2016-06-04 (416) 254-5196 OLT
2016-06-04 Vårserien E4 Göteborg-Majorna OK
2016-06-04 hemitriglyph BBM
2016-06-01 940-889-7861 Tjällmo-Godegårds OK
2016-06-01 sarpo Lerums SOK
2016-06-01 2403210713 OK Södertörn, Sundbybergs IK
2016-05-31 Wr. Schulmeisterschaft 2015/16 WSC
2016-05-31 Sprint-KM Lindebygdens OK
2016-05-29 6058224075 OK Kompassen
2016-05-29 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2016-05-29 8643703047 OK Renen
2016-05-29 Univerzitetsko prvenstvo Beograda 2016 OK Soko 2015
2016-05-29 MtbO, Svenska Cupen, #4, lång NAIS Orienteringsklubb
2016-05-28 7158363114 OK Renen
2016-05-28 DM, sprint, Skåne OK Kompassen
2016-05-28 EOC - Relay EOC 2016
2016-05-28 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2016-05-28 MtbO, Svenska Cupen, #3, medel Finspångs SOK
2016-05-28 (226) 356-7674 OK Bävern
2016-05-28 DM, sprintstafett, Småland OK Bävern
2016-05-28 4127845806 OK MÃ¥sen
2016-05-28 (863) 413-4135 OK Tisaren
2016-05-28 High Coast 2-days, lång OK Nolaskogsarna
2016-05-28 DC-Loopen 2016
2016-05-28 antiseptize EOC2016
2016-05-28 844-964-9613 Norbergs OK
2016-05-27 EOC - Middle Final EOC 2016
2016-05-27 DM sprint Södermanland OK Måsen
2016-05-27 6504728778 Finspångs SOK
2016-05-26 book lung EOC 2016
2016-05-26 5084377302 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-26 LG6 Open OK Tisaren
2016-05-25 2362652706 Göteborg-Majorna OK
2016-05-25 Kanalsprinten OK Skogsströvarna
2016-05-25 800-846-1716 Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-24 EOC - Long Final EOC 2016
2016-05-24 Ungdomsserien, #2, krets söder 4 HSOK
2016-05-23 EOC - Long Qualification EOC 2016
2016-05-22 5167754804
2016-05-22 EOC - Sprint Qualification EOC 2016
2016-05-22 EOC - Sprint Final EOC 2016
2016-05-22 707-883-0503 Umeå OK
2016-05-22 Faxeträffen Lång Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-22 (623) 875-7624
2016-05-21 EOC - Sprint Relay EOC 2016
2016-05-21 Faxeträffen Medel Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-21 Umeå OK, medel Umeå OK
2016-05-21 ironmaster Orienteering Tasmania
2016-05-20 JVM-test, sprint IK Hakarpspojkarna
2016-05-19 KM Sprint OK Kolmården
2016-05-18 Ungdomsserie 2, Västra Blekinge OK VIlse 87
2016-05-18 7692441131 Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-17 Pokaljakten 2016 - deltävling 2 OK Tyr
2016-05-17 Icebug Sprintcup etapp 2 Eriksberg Göteborg-Majorna OK
2016-05-17 4-klubbsmatch nr 1 OK MÃ¥sen
2016-05-16 (617) 834-2043 France - Alsace
2016-05-16 3 jours VTT Alsace Springt France - Alsace
2016-05-15 2187382007 Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-15 760-858-6322 France - Alsace
2016-05-15 3 jours VTT Alsace Middle France - Alsace
2016-05-14 (216) 395-6178 Abri
2016-05-14 Tiomila Open Individual Saturday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-14 443-222-3773 France - Alsace
2016-05-14 3 jours VTT Alsace Long France - Alsace
2016-05-13 270-754-9870 Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-12 Veteran-OL tävling 6 {återställd} Lindebygdens Orienteringsklubb
2016-05-12 Ungdomsserien, #1, krets norr 1 Attunda Orienteringsklubb
2016-05-11 202-216-8831 Ronneby OK
2016-05-11 478-475-0237 OK Skogsfalken
2016-05-10 Sprint-DM, Stockholm Centrum OK
2016-05-10 Paarlauf-MS 2015/16 WSC
2016-05-09 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2016-05-08 Swedish League, lång, final, med Kuxaträffen Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-08 310-214-4506 OK Roslagen
2016-05-08 Tuve Trailrun Tolereds AIK
2016-05-08 (812) 776-7893 HSOK
2016-05-08 Latvijas cempionats gara 2016 LOF
2016-05-08 (269) 704-3420 TJ Slovan Luhacovice
2016-05-08 MDM diva
2016-05-07 (954) 806-3187 IK Granit
2016-05-07 (818) 324-0517 Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-07 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2016-05-07 MTBO Sv.Cup #1 Enhörna Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-07 6082627517 Key Lindell OKS
2016-05-07 Kärppäjahti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-07 Haningeträffen Lång HSOK
2016-05-07 336-925-5153 OK Gränsen
2016-05-07 Latvijas cempionats sprinta 2016 LOF
2016-05-07 Mistrovstvi CR ve sprintu Mistrovstvi CR a Veteraniada ve sprintu
2016-05-06 Bromma-Vallingby, medel, Grimsta BVSOK
2016-05-06 Närkekvartetten dag 2 Medel OK Tisaren
2016-05-06 (770) 472-3310 OK Gränsen
2016-05-05 Kölabodamedeln OK Älme
2016-05-05 8586923225 OK Hammaren/Ockelbo OK
2016-05-05 (870) 479-3421 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-05 Keskipohjanmaa viesti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-05 Närkekvartetten Dag 1 Lång Ok Tisaren
2016-05-05 6786125122 OLT
2016-05-04 Icebug sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2016-05-03 4. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2016-05-03 585-757-6027 Länna IF
2016-05-03 milmar diva1
2016-05-03 323-832-1687 milmar
2016-05-02 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Relay Slask Wroclaw
2016-05-01 5103772808
2016-05-01 540-465-6696 Dalaportens OL
2016-05-01 5406150173 OK Tyr
2016-05-01 4197483935 Finspångs SOK
2016-05-01 Traneträffen OK Tranan
2016-05-01 Järladubbeln, medel Järla IF Orienteringsklubb
2016-05-01 702-881-4338 Slask Wroclaw
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Final Slask Wroclaw
2016-05-01 (941) 480-1886 Bucheggberger OL
2016-04-30 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2016-04-30 VÃ¥rserien E1 OK Landehof
2016-04-30 765-770-6321 Lidköpings VSK
2016-04-30 Järladubbeln, lång Järla IF Orienteringsklubb
2016-04-30 Finspångsorienteringen medel Finspångs SOK
2016-04-30 (408) 949-3054 Slask Wroclaw
2016-04-30 Prova Prova
2016-04-30 DM Lång, BDOF / Stenungsunds OK Vårtävling (rättad Stenungsunds OK
2016-04-29 574-601-9701 Eksjö SOK
2016-04-29 KM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2016-04-24 punctiliar OK Linné
2016-04-24 Vårträffen Visborgs OK
2016-04-24 807-776-0537 IK Hakarpspojkarna
2016-04-24 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2016-04-24 501-352-3332 Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-24 9088698554 OE42
2016-04-24 Swedish League #4 medel (WRE) med publiktävling OK Alehof, Kungälvs OK
2016-04-24 779-253-3859 Ok tisaren
2016-04-24 701-767-7479 SU Schöckl Orienteering
2016-04-23 6268180387 IK Hakarpspojkarna
2016-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2016-04-23 Swedish League #3 lång (WRE) med publiktävling Kungälvs OK, OK Alehof
2016-04-23 Enskede-Hellas-dubbeln, lång Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-23 (954) 804-5498 Degerfors OK / OK Djerf
2016-04-23 Départ en masse moyenne distance
2016-04-19 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2016-04-19 (754) 204-5347 Horsens OK
2016-04-19 315-391-2322 Korsnäs IF OK
2016-04-17 LÃ¥nguven IK Uven
2016-04-17 (303) 327-0298 Karlskrona SOK
2016-04-16 Stigtomtakavlen 2016 OK Hällen
2016-04-15 Natt-SM Karlskrona SOK
2016-04-15 Turku-Sprint 2016 (WRE) Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-12 Labyrinten - Friends Arena Stockholm KIF Stockholm+Almby IK
2016-04-12 Park Tour 2016 - Etape 2 Horsens OK
2016-04-10 918-767-7575 Andrarums IF
2016-04-10 Memorijal Saše Palinkaša OK Neštin
2016-04-10 204-783-4477 OK Kolmården
2016-04-10 Kvarnsveden När-OL Kvarnsvedens GoIF OK
2016-04-09 Herrestads-fjäll-marathon Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2016-04-09 Lännamedeln Länna IF
2016-04-09 Sclerodermaceae Andrarums IF
2016-04-09 Ichthyornithiformes Lerums SOK
2016-04-09 Memorijal Saše Palinkaša OK Neštin
2016-04-09 KolmårdsMedeln OK Kolmården
2016-04-08 (231) 335-1026 Andrarums IF
2016-04-08 866-845-8366 Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-05 Park Tour 2016 - Bygholm Horsens OK
2016-04-03 6172057734 FK Göingarna
2016-04-03 Kvillebyns Klassiska (Elit) Kvillebyn / WOC 2016
2016-04-02 Vildmarksfejden 2016 FK Göingarna
2016-04-02 DM, natt, Gotland SvaideRoma SOK
2016-04-02 8706232128 OLG Oberwil
2016-04-02 Genrep i Ulvsta Ockelbo OK
2016-03-28 646-913-0169 Trollhättans SOK
2016-03-28 Snötrampen 2016 OK Löftan, Fjärås AIK
2016-03-26 Vårlöpet För SM-lång OK Vilse 87
2016-03-26 4173004774 Södertälje-Nykvarn OF
2016-03-25 grape-bearing Ryda Sk
2016-03-24 Häxjakten, Five-O, #1 IK Gandvik
2016-03-20 Danish Spring Long 20-03-2016 OK Øst Birkerød
2016-03-20 2053615167 Frölunda OL
2016-03-20 VÃ¥rtrippeln - MÃ¥senstafetten 2016 OK MÃ¥sen
2016-03-20 Vårracet, För-SM, Medel OK Orion
2016-03-20 Rtanj sprint Kup AOK Rtanj
2016-03-20 Vårupptakt Länna IF
2016-03-20 Kretsträningshelg - Medel Degerfors OK
2016-03-20 (817) 734-5860 SvaideRoma SOK
2016-03-19 3303092134 OK Øst Birkerød
2016-03-19 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen 2016 Nyköpings OK
2016-03-19 215-810-9004 OK Orion
2016-03-19 clish-clash Garphyttans IF
2016-03-19 Lingontest OKT
2016-03-18 Vårtrippeln - NyköpingsNatten 2016 Nyköpings OK
2016-03-18 Danish Spring Sprint 18-03-2016 by HSOK OK Øst Birkerød
2016-03-13 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2016-03-13 905-323-9419 OK Lindena
2016-03-12 Hallandspremiären lördag Halmstad OK
2016-03-11 theoretic OK Orion
2016-03-11 (907) 589-1547 Laholm
2016-03-05 seven-point Austrian Orienteering Federation
2016-03-05 phthalanilic
2016-03-04 ESOC/JWSOC/EYSOC Long, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-02 ESOC/JWSOC/EYSOC Middle, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 ESOC SprintRelay, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 JWSOC/EYSOC Sprint (Repeat), Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 jokeless Skarpnäcks OL
2016-02-29 ESOC Sprint, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-02-28 6022401277 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 (216) 801-2143 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-21 972-464-8803 OK Nolaskogsarna
2016-02-20 (913) 744-0345 OK Nolaskogsarna
2016-02-07 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-07 Skid O SM Stafett IFK Moras OK
2016-02-07 Skistart.com Publiktävling SkidO SM Söndag IFK Moras OK
2016-02-06 Vinter-cup 5. afd - Rude Skov
2016-02-06 Skid O SM Medel IFK Moras OK
2016-02-06 315-840-3661 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-03 (305) 683-0925 Idrottsklubben Uven
2016-02-01 Test varvningar Orienteringsklubben Linné
2016-01-31 Skid O SM Jaktstart Piteå IF
2016-01-31 4509569351 SK Magic Map
2016-01-30 626-566-6343 Piteå IF
2016-01-28 Natt 7:an Etapp 4 Hestra IF
2016-01-27 (832) 798-2469 Almby IK, Örebro
2016-01-27 SkiWC-Round2 Relay, Klingenthal SkiO-Germany
2016-01-27 (904) 392-5997 OK Roskilde
2016-01-27 Nattugglan 4 Tullinge Sportklubb
2016-01-26 4797032619 SkiO-Germany
2016-01-24 gorgoneum SkiO-Germany
2016-01-24 WMSOC Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 Vinterserien 2016-01-24 Skarpnäcks OL
2016-01-23 SkiWC-Round2 Middle, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-23 509-257-3137 SkiO-Germany
2016-01-22 gushiness SkiO-Germany
2016-01-22 WMSOC Middle 1, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-17 test DS 2016 OK Øst
2016-01-17 215-368-3754 Idrottsklubben Uven
2016-01-13 248-286-6593 Tullinge Sportklubb
2015-12-29 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2015-12-29 9795994372 Gammelstads IF
2015-12-19 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2015-12-11 5814752030 OLT
2015-12-09 630-805-0779 Søllerød OK
2015-12-04 ROGAINE COSTA DE LA LUZ FUNDI-O
2015-11-26 561-716-4002 Göteborg-Majorna OK
2015-11-25 Nattugglan - Riksten Tullinge Sportklubb
2015-11-15 (715) 707-2931 Örkelljunga FK
2015-11-10 956-451-7480 WSC
2015-11-08 O-Event 2015 - ZOOrientering IK Ymer
2015-11-08 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK
2015-11-08 ProSerbia 2015 D Gudsi
2015-11-07 Roskilde Revanchen OK Roskilde
2015-11-07 O-Event 2015 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2015-11-07 4432504512 Tullinge SK
2015-11-07 ProSerbia 2015 Prvenstvo Beograda sprint D Gudsi
2015-11-06 7067561046 Borås GIF
2015-10-27 Getaren Runt -- 2015 Tullinge SK
2015-10-27 Moyenne Distance - Col de la Loge test rma_Helga
2015-10-26 phenanthrene NOSE + HELGA
2015-10-25 reesty IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen 2015 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen Individuella klasser IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-23 HaningeNatten Haninge SOK
2015-10-20 316-344-1311 WSC
2015-10-18 (530) 586-2238 Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-18 tractorism OK Vilse 87
2015-10-18 559-370-2238 Gotlands Bro OK
2015-10-17 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-17 Helg utan Älg, etapp 1 Gotlands Bro OK
2015-10-15 GOF NattCup Etapp 1 OK Landehof
2015-10-11 mosquitocidal 25mannaföreningen
2015-10-11 JEC Relay MTK Bad Harzburg
2015-10-11 (510) 548-2250 MTK Bad Harzburg
2015-10-11 (860) 466-7843 OK DIF
2015-10-11 Höstrusket 2015 (Lokal kopia från: D620) Vittjärvs Idrottsklubb
2015-10-10 (573) 709-7547 MTK Bad Harzburg
2015-10-10 5393455647 MTK Bad Harzburg
2015-10-10 8. Cup OK DIF OK DIF
2015-10-09 7162816076 MTK Bad Harzburg
2015-10-09 2313615797 MTK Bad Harzburg
2015-10-06 1. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-10-04 Ungdomsseriefinal Stockholm Sundbybergs IK
2015-10-04 Höstmedeln Göteborg-Majorna OK
2015-10-04 Falkdrevet 2015 Söndag Skogsfalken
2015-10-04 Ringsjömedeln Ringsjö OK
2015-10-03 8194161330 Turun Suunnistajat, FIN
2015-10-03 Älgots Cup final Ringsjö OK
2015-10-03 4-klubb nr4 Nyköpings OK
2015-10-01 (908) 965-7788 Frölunda Orienteringslöpare
2015-09-30 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2015-09-28 (573) 878-8688 KOS Tesla Brno
2015-09-27 8645295183 KOS Tesla Brno
2015-09-27 Ultralång DM OK Dacke
2015-09-27 U-5 dagars Jönköpings OL-allians IK Hakarpspojkarna
2015-09-26 fuchsine KOS Tesla Brno
2015-09-26 3308875841 Ronneby OK
2015-09-20 box cutter Garda OK
2015-09-20 (719) 623-6185 OLT
2015-09-20 (902) 856-1566 Hästveda OK
2015-09-20 paleograph Almby IK
2015-09-20 (901) 444-0577 Snättringe SK och Tumba-Mälarhöjden OK
2015-09-19 sledgemeter Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 SM Medel Publiktävling Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 (402) 248-4003 OLT
2015-09-19 Kåsjön Trail 2015 Sävedalens AIK
2015-09-18 SM Medel Kval Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-13 SM lång; Final Haninge SOK
2015-09-13 Mullsjö SOK Mullsjö Skid O OK
2015-09-13 406-356-6009 IF Femman / Solf
2015-09-13 SM lång; Publiktävling Haninge SOK
2015-09-13 USM Stafett Sundsvalls OK
2015-09-12 5635369178 Haninge SOK
2015-09-12 Öka farta Mullsjö Skid O OK
2015-09-12 (443) 534-1031 Sundsvalls OK
2015-09-11 Njudung Natt Bodafors OK
2015-09-11 federalization Sundsvalls OK
2015-09-07 7133532752 Turun Suunnistajat, FIN
2015-09-07 Träningstävling Malax IF
2015-09-06 (757) 579-9295 Trollhättans SOK
2015-09-06 412-493-1207 Garda OK
2015-09-06 Stafett DM, Uppland Orienteringsklubben Linné
2015-09-05 2899864477 Trollhättans SOK
2015-09-04 Natt DM Stockholm OK Älvsjö Örby
2015-09-04 folkmoter Trollhättans SOK
2015-09-02 321-632-2547 OK Vilse 87
2015-09-01 2013043494 IFK Kiruna
2015-08-30 Skånes DM Långdistans FK Göingarna
2015-08-30 6183045589 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-30 Stafett-DM Dalarna Stora Tuna OK
2015-08-30 DM, stafett, Göteborg Sävedalens AIK
2015-08-29 Bagheera Fjällmaraton Sälen Malungs OK
2015-08-29 778-568-8489 Finspångs SOK
2015-08-29 (226) 378-5947 Kungälvs OK
2015-08-29 308-525-4641 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-26 Medel-KM GMOK GMOK
2015-08-23 Kristinehamns OL-weekend, dag 2 Kristinehamns OK
2015-08-23 IX Etapa CTRJ 2015 Elite CO
2015-08-23 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-23 9252562009 SoIK Hellas/OK Södertörn
2015-08-22 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2015-08-22 För-SM Långdistans OK Södertörn/SoIK Hellas
2015-08-22 WMTBOC2015 Relay WMTBOC2015
2015-08-22 Tank school Kristinehamns OK
2015-08-22 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-21 (250) 720-0041 IFK Kiruna
2015-08-21 WMTBOC2015 Long WMTBOC2015
2015-08-19 grouseberry WMTBOC2015
2015-08-19 (785) 378-5817 OK Skogsfalken
2015-08-18 (803) 540-0337 WMTBOC2015
2015-08-16 763-753-8976 SK Magic Map
2015-08-15 5627069886 Skärgårdens Multisportare
2015-08-15 Tara Open 2015 SK Magic Map
2015-08-13 786-335-3611
2015-08-09 Medeltidsdubbeln E3 Garda OK
2015-08-09 Ronneby OK lång Ronneby OK
2015-08-09 Karlsborgsdubbeln, dag 2, lång u10mila
2015-08-08 336-435-6143 Garda OK
2015-08-08 Medeltidsdubbeln E2 Garda OK
2015-08-08 Ronneby OK medel Ronneby OK
2015-08-08 (207) 517-5208 u10mila
2015-08-08 9795838122 u10mila
2015-08-07 Long WOC 2015
2015-08-07 (902) 889-0722 u10mila
2015-08-06 Aptas Upp + Träningsorientering IFK Kiruna
2015-08-05 8456339434 WOC 2015
2015-08-04 Middle WOC 2015
2015-08-02 Sprint Final WOC 2015
2015-08-01 Sprint Relay WOC 2015
2015-08-01 WMOC Long Final Göteborgs OF
2015-08-01 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2015 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2015-07-31 (920) 693-0402 WOC 2015
2015-07-30 WMOC Long Qualification 2 Göteborgs OF
2015-07-29 WMOC Long Qualification 1 Göteborgs OF
2015-07-27 WMOC Sprint Final Göteborgs OF
2015-07-26 228-377-6239 Göteborgs OF
2015-07-19 Kopaonik open 2015 stage 5 SD Jasenica
2015-07-18 Kopaonik open 2015 stage 4 SD Jasenica
2015-07-18 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 3 IF Femman
2015-07-17 Kopaonik open 2015 stage 3 SD Jasenica
2015-07-17 (579) 923-2496 SD Jasenica
2015-07-17 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 2 Vaasan Suunnistajat
2015-07-16 262-933-7921 Malax IF
2015-07-15 Kopaonik open 2015 stage 2 SD Jasenica
2015-07-14 Kopaonik open 2015 stage 1 SD Jasenica
2015-07-12 647-983-4118 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-11 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 2 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-10 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 1 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-09 JWOC Long Norway
2015-07-09 Gotland 3-dagars Et3 Visborgs OK
2015-07-08 Gotland 3-dagars Et2 Visborgs OK
2015-07-07 (303) 832-4538 Norway
2015-07-07 Gotland 3-dagars Et1 Visborgs OK
2015-07-06 217-658-5481 Norway
2015-07-05 (571) 263-7252 Svaide Roma SOK
2015-07-05 JWOC Sprint Norway
2015-07-04 218-227-6611 Svaide Roma SOK
2015-07-01 (413) 888-0526 Vittjärvs Idrottsklubb
2015-07-01 Trekvällars etapp 3 OK Ravinen
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S1 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 5039663381 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 (405) 317-1189 Göteborg-Majorna OK
2015-06-30 Trekvällars etapp 2 OK Ravinen
2015-06-30 SM Sprint Final SOFT
2015-06-29 Trekvällars etapp 1 OK Ravinen
2015-06-29 8668050822 SOFT
2015-06-28 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2015-06-28 (587) 773-5024 Romania
2015-06-28 Proba5 Proba5
2015-06-28 3+3 Etapp 3 Malungs OK
2015-06-28 SM-Sprint kval SOFT
2015-06-27 (405) 589-3773 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2015-06-27 2695531973 Helsingborgs SOK
2015-06-27 Söderhamns Skärgårdstriathlon Söderhamns CA
2015-06-27 Sälen 3+3, Lång Malungs OK
2015-06-27 Relay EYOC 2015 Romania
2015-06-26 618-432-4031 Helsingborgs SOK
2015-06-26 EYOC2015 - Long Transilva Cluj
2015-06-26 Test2 Test2
2015-06-26 206-731-4777 Ruse
2015-06-26 3+3 Medel Malungs OK
2015-06-24 KretsOringen Etapp 4 Tibro OK, IF Hagen
2015-06-23 702-997-9610 Piteå IF
2015-06-23 402-624-9750 Tibro OK, OKP4
2015-06-22 PROBA Romania
2015-06-22 (939) 900-9334 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-06-21 Örebro City Sprint Almby Idrottsklubb
2015-06-18 (415) 902-9226 NF Wien
2015-06-17 Brödkampen/DM Ultralång Ockelbo OK
2015-06-16 705-672-0387 IFK Enskede
2015-06-16 Sävedalens AIK
2015-06-14 High Chaparral-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-13 Wild West-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-11 21. Forssa Games, Tammela LHR, FIN
2015-06-11 Sprint-KM ungdomar Tullinge SK
2015-06-10 rehumiliation Almby Idrottsklubb
2015-06-08 314-451-7530 Tullinge SK
2015-06-07 303-250-2579 WOC2016
2015-06-07 (667) 215-1035 Idrottsklubben Gandvik
2015-06-07 Ösaträffen dag3, lång Alfta-Ösa OK
2015-06-07 Trofej Beograda 2.dan PK Pobeda
2015-06-06 WorldCup Lysekil, Sprint WOC2016
2015-06-06 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-06 Vårserien Etapp 5 Kungälvs OK
2015-06-06 Trofej Beograda 1.dan PK Pobeda
2015-06-05 347-649-3477 Alfta-Ösa OK
2015-06-03 Stockholm City Cup 2015 - E3 Hagaparken Sundbybergs IK, OK Södertörn
2015-06-03 8183577848 Norway
2015-06-02 Wr. Schulmeisterschaft 2014/15 WSC
2015-05-31 Sommarlägret - stafetten Tullinge SK
2015-05-30 DM Sprint 2015
2015-05-29 754-214-9944 Trosabygdens OK
2015-05-29 Sommarlägret - sprint Tullinge SK
2015-05-27 (770) 300-2088 Bodafors OK
2015-05-27 Icebug Sprintcup etapp 3 Göteborg Majorna OK
2015-05-27 DM, Sprint + Sommarsprinten 1 Hagaby GOIF / Almby IK Orientering
2015-05-27 8447578444 OK Södertörn, Sundbybergs IK
2015-05-27 RACE FOR HEROES K3, Race for Heroes, FMM Multisport
2015-05-25 capture Trollhättans SOK
2015-05-24 812-497-8580 Trollhättans SOK
2015-05-24 Swedish League Final Umeå IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-23 (573) 478-6459 Trollhättans SOK
2015-05-23 Swedish League Umeå IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-20 9032639698 OK Södertörn / Sundbybergs IK
2015-05-19 4-klubbsmatch 2 Trosabygdens OK
2015-05-19 Icebug Sprintcup etapp 2 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2015-05-19 6195450669 WSC
2015-05-19 (239) 692-0630 Urban
2015-05-17 Närkekvartetten, dag 4, medel Almby Idrottsklubb
2015-05-17 Swedish League Lång Bjursås OK
2015-05-17 16.KUP Obilica OK Obilic
2015-05-16 Närkekvartetten, dag 3, lång Almby Idrottsklubb
2015-05-16 2018474737 Bjursås OK
2015-05-15 Närkekvartetten, dag 2, lång Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-15 Swedish League Medel Säterbygdens OK
2015-05-14 superurgent Utby IK
2015-05-14 Närkekvartetten, dag 1, medel Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-14 Swedish League Sprint Säterbygdens OK
2015-05-12 Steir. Landesschulmeisterschaft 2015 Leibnitzer AC
2015-05-12 (210) 984-6113 Skarpnäcks OL
2015-05-12 818-919-8245 Tibro OK
2015-05-10 3074220671 OK DIF
2015-05-06 9394011927 Waxholms OK
2015-05-06 Icebug Sprintcup etapp 1 Guldheden Göteborg-Majorna OK
2015-05-05 4. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-05 5177170095 OK Tor
2015-05-03 212-832-7130 Dalaportens OL
2015-05-03 Golden Compass 2015, Middle Compass Cluj
2015-05-03 (703) 567-0862 Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-03 intervertebrally OK Roslagen
2015-05-03 917-661-6435 Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-03 570-685-1203 Gundelfinger Turnerschaft.
2015-05-02 Skärmenträffen 2015 Orienteringsklubben Skärmen
2015-05-02 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2015-05-02 grave-colored Compass Cluj
2015-05-02 Blackforest3days - E2 Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-02 860-664-2556 OK Älme
2015-05-02 215-590-0196 OK Roslagen
2015-05-02 man hunt Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-01 (301) 607-9191 Gundelfinger Turnerschaft
2015-04-28 Fyrklövertävling Almby IK Almby Idrottsklubb
2015-04-26 Gudhems vårtävling Gudhems IF
2015-04-26 3394999957 IF Thor Orientering
2015-04-26 Swedish League, medel, med Ändå Något Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Swedish League, lång, med Stigsökarträffen Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 metagenesis Finspångs SOK
2015-04-19 7015879575 Helsingborgs SOK
2015-04-19 (561) 344-6315 Orientierungslaufclub Wienerwald
2015-04-19 217-301-5726 Visborgs OK
2015-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2015-04-18 Helsingborgs SOK, medel Helsingborgs SOK
2015-04-18 Stigtomtakavlen 2015 OK Hällen
2015-04-18 806-362-8205 Bodafors OK, Nässjö OK
2015-04-18 316-773-1142 Magnets / Auseklis IK
2015-04-17 435-678-5641 Mullsjö Skid O OK
2015-04-17 Natt-SM 2015 Attunda OK
2015-04-15 Individual Example Melin Software HB
2015-04-15 Exempel (Individuell) Melin Software HB
2015-04-12 8139694850 Tibro OK
2015-04-12 (873) 547-9993 OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 Kevätyön viesti 2015 Turun Suunnistajat, FIN
2015-04-11 3046004498 OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 KPO Indoor Sprint 2015 Kokkolan Suunnistajat, FIN
2015-04-11 352-601-7812 Tibro OK
2015-04-11 Klåverödsdubbeln - medel OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-10 Tibrotrippeln, dag 1, natt Tibro OK
2015-04-06 Vikingaträffen Five-O 5 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2015-04-06 Påskrännet Örkelljunga FK
2015-04-06 Snötrampen 2015 OK Löftan / Fjärås AIK
2015-04-06 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2015-04-06 Attunda-Test Attunda OK
2015-04-05 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2015-04-04 Gnesio-lutheran FK Göingarna
2015-04-03 2605878519 Idrottsklubben Gandvik
2015-04-02 Häxjakten Five-O 1 Idrottsklubben Gandvik
2015-03-29 VÃ¥rtrippeln-MÃ¥senstafetten OK MÃ¥sen
2015-03-28 Vårtrippeln-NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2015-03-27 3022891007 Nyköpings OK
2015-03-27 DM Natt, Göteborg OK Landehof
2015-03-21 Giftest Gudhemsif
2015-03-19 1. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 WSC
2015-03-15 textarian OT Rtanj
2015-03-15 (737) 346-7114 Halmstad OK
2015-03-14 8182919929 Laholms IF OK
2015-03-13 Hallandspremiären - Kattegattnatt OK Lindéna
2015-03-11 SM Nat 2015 | 2. afd | Valborup OK Roskilde
2015-03-03 778-298-4005 Ryda Sk
2015-02-25 4693382263 Almby Idrottsklubb
2015-02-22 SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång Forsa OK
2015-02-21 732-504-8303 Forsa OK
2015-02-14 (718) 486-2939 KoS
2015-02-08 Nattcup 2 Visborgs OK
2015-02-08 9149222826
2015-02-08 HiSu AM avoin keskimatka KoS
2015-02-08 3. kolo ZTL SK Magic Map
2015-02-07 Phymatidae
2015-02-07 AM HiSu sprintti KoS
2015-02-02 6315809689 aok
2015-02-01 Vinterrace Etapp 5 Uddevalla OK
2015-01-31 OLA training PB
2015-01-30 775-258-4480 SM-veckan 2015
2015-01-30 4107573767 SM-veckan 2015
2015-01-27 Spik-CUP SSOK
2015-01-25 812-622-5126 Ski-O Swiss
2015-01-25 6312149359 Ski-O Swiss
2015-01-25 SkidO, DM, sprint, Norrbotten + Skigo Cup Sävast Ski Team IF
2015-01-24 ESOC Middle, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-24 WMSOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 734-267-0259 Ski-O Swiss
2015-01-22 Skaraborg by night V Idrottsklubben Gandvik
2015-01-21 ESOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-21 (913) 203-1746 Ski-O Swiss
2015-01-20 ESOC Sprint, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-20 WMSOC Middle 1, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-17 delation Ski-O Swiss
2015-01-10 Löpex Vinterserie deltävling 3 Almby IK
2015-01-06 6045674346 Visborgs OK
2015-01-04 (251) 265-0267 Adolince
2015-01-04 gear shifter Adolince
2015-01-02 (301) 279-4023 Gammelstads IF
2015-01-02 (905) 278-0290 Gammelstads IF
2014-11-22 (903) 632-7947 Mums
2014-11-20 Närnatt Cup, Etapp 4 OK Landehof
2014-11-16 4095021352 FK Göingarna
2014-11-13 9025937942 Kungälvs OK
2014-11-09 O-Event, E3 - ZOOrientering IK Ymer
2014-11-09 Novembertävlingarna, långdistans Tullinge Sportklubb
2014-11-09 (814) 839-9091 OK DIF
2014-11-08 9096795755 Hestra IF
2014-11-08 Novembertävlingarna, medeldistans Tullinge Sportklubb
2014-11-08 7. kup OK DIF 1.dan OK DIF
2014-11-08 Camp And Larga 2014 Adolince
2014-11-07 O-Event, E1 - Sprint by Night Borås GIF
2014-11-01 Uddevallatrofén Uddevalla OK
2014-10-28 3. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-26 (250) 650-7058 Counties Manukau
2014-10-25 Smålandskavlen Bredaryds SOK / Anderstorps OK
2014-10-25 7207238139 OLT Transdanubien
2014-10-25 4048543942 SK Magic Map
2014-10-23 7608084347 Göteborg-Majorna OK
2014-10-19 (313) 428-0580 Garda OK
2014-10-19 bipunctal Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-18 carrier suppression Garda OK
2014-10-18 2565136160 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-14 2. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-05 SM Ultralång OK Enen
2014-10-05 Ungdomens 7-manna Örkelljunga FK
2014-10-05 3044203695 Örkelljunga FK
2014-10-05 Oktoberracet OK Enen
2014-10-05 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2014-10-04 Älgot Cup, final Örkelljunga FK
2014-10-04 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2014-10-03 (484) 846-6916 Tibro OK
2014-09-30 1. Schulcup 2014/15 WSC
2014-09-28 (708) 517-5729 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-28 (803) 419-0697 IF Thor Orientering
2014-09-27 5194570022 OK Njudung
2014-09-27 SM Medel, Final OK Linné
2014-09-27 9097681287 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-27 (614) 587-9037 OK Linné
2014-09-26 4025224031 OK Njudung
2014-09-26 SM Medel, Kval OK Linné
2014-09-26 5416617457 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-21 JLVK Staffel MTK Bad Harzburg
2014-09-21 SM LÃ¥ng final OK Roslagen
2014-09-21 gray-barked Trosabygdens OK
2014-09-21 7572357124 Köping-Kolsva OK
2014-09-20 7156141331 OK Landehof
2014-09-20 JLVK Einzel, Liebenburg MTK Bad Harzburg
2014-09-20 SM LÃ¥ng kval OK Roslagen
2014-09-20 (956) 507-7555 Köping-Kolsva OK
2014-09-19 Ungdoms-SM, sprintdistans Köping-Kolsva OK
2014-09-14 9894199288 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-14 DM Stafett Södermanland 2014 Niclas
2014-09-14 7072398447 PSOK DMB
2014-09-14 8. Nationaler OL (WRE), Säntisalp OL Regio Wil
2014-09-14 DM LÃ¥ng Gotland Visborgs OK
2014-09-14 5103672885 OK KÃ¥re
2014-09-13 9. Memorijal Buda Radovic 1.dan PSOK DMB
2014-09-13 DM Sprint Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-13 (201) 559-8128 OL Regio Wil
2014-09-13 Sprintstafett MTBO Falun OK KÃ¥re
2014-09-12 DM Natt Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-12 (910) 214-4467 Visborgs OK
2014-09-09 Test Lindebygdens OK
2014-09-07 Pro-malthusian Svaide Roma SOK
2014-09-06 DM Medel Gotland SvaideRoma SOK
2014-08-31 Srb-O-Tour Sprint , Novi Sad (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-31 För-SM Hemfosa, långdistans Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2014-08-31 Höstträffen2014 - Gotland Garda OK
2014-08-30 Srb-O-Tour middle distance, Morintovo OAK Novi Sad
2014-08-30 (450) 992-5897 Malungs OK
2014-08-30 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2014-08-30 SK Test OKTest
2014-08-29 (450) 845-1325 OAK Novi Sad
2014-08-29 Srb-O-Tour sprint, Cortanovci OAK Novi Sad
2014-08-28 (813) 557-3636 OAK Novi Sad
2014-08-27 (856) 896-3130 OK Skärmen
2014-08-26 Srb-O-Tour Middle Distance, Papratski do OK Neštin
2014-08-25 9068863842 OK Neštin
2014-08-25 347-504-3653 Malax IF
2014-08-24 Attundadubbeln Medel Attunda OK
2014-08-24 Euromeeting Long Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-24 Srb-O-Tour long distance, Svilos, Ugljara (WRE) OK Neštin
2014-08-24 Omeeting Long GMOK - FOL
2014-08-23 226-923-1794 Attunda OK
2014-08-23 8475625716 Finspångs SOK
2014-08-23 (415) 302-8262 OK Neštin
2014-08-23 Euromeeting Sprint GMOK/FOL
2014-08-23 Omeeting Etapp2 GMOK - FOL
2014-08-22 8035689895 Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-22 712-441-3005 GMOK - FOL
2014-08-21 574-296-7203 WSC
2014-08-20 (320) 276-1789 Malax IF
2014-08-16 (630) 321-5977 Skärgårdens multisportare
2014-08-11 MySports Inov8 Solf IK / IF Femman
2014-08-10 Tuna Ting LÃ¥ng Stora Tuna OK
2014-08-09 Tuna Ting Medel Stora Tuna OK
2014-08-07 VeteranTouren Attunda
2014-08-04 COC 2014 Long GVOC
2014-08-03 7085251732 GVOC
2014-08-03 Abiska 2-dagars Etapp 2 IFK Kiruna
2014-08-02 343-390-2158 GVOC
2014-08-02 6135476841 IFK Kiruna
2014-08-02 abbatial Marks O-ring
2014-08-02 Kärppäjahti KoS
2014-08-01 U10-mila HD12 Marks O-ring
2014-07-20 831-245-5607 O-Ringen2014
2014-07-19 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 3 IF Femman
2014-07-19 579-360-6612 O-Ringen2014
2014-07-18 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 2 Malax IF
2014-07-18 MTB-O World Cup, Middle O-Ringen2014
2014-07-17 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 1 IF Femman
2014-07-17 NZSS Individual Sprint Distance Counties Manukau
2014-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 3 Halmstad OK mfl
2014-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 2 Halmstad OK mfl
2014-07-11 Hallands 3-dagars Etapp 1 Halmstad OK mfl
2014-06-29 Tre skåningar och En dansk, Etapp 4 Helsingborgs SOK
2014-06-29 (347) 905-5560 OK Kapa, Latvia
2014-06-29 Majski sportski dan PSK Avala
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 2 Helsingborgs SOK
2014-06-28 5803274614 Helsingborgs SOK
2014-06-28 EYOC 2014, Relay Strumica, Macedonia
2014-06-28 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2014-06-28 Söderhamns skärgårds triathlon Söderhamns Triathlon
2014-06-28 Kvarnsveden MTBO Kvarnsvedens GoIF
2014-06-27 EYOC 2014, Long Strumica, Macedonia
2014-06-27 Tre skåningar och En dansk, Etapp 1 Helsingborgs SOK
2014-06-27 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2014-06-26 7172371939 Strumica, Macedonia
2014-06-26 787-646-5588 Tibro OK
2014-06-25 ÖID-Ekorrstigfinalen 2014 Solf/Femman, FIN
2014-06-25 KretsOringen E4 Skultorp Tibro OK
2014-06-24 KretsOringen E3 Hagen Tibro OK
2014-06-23 517-698-0139 Tibro OK
2014-06-22 waterpot OLG Biberist SO
2014-06-22 4032270748 Tibro OK
2014-06-14 (251) 434-8945 OLC Wienerwald
2014-06-10 fine-mouthed LHR, FIN
2014-06-08 Sommarlandsprinten IK Gandvik
2014-06-08 9082856332 Kongsberg OL
2014-06-07 Bruksortssprinten Etapp1 OK Klyftamo
2014-06-06 Gängkaveln 2014 Test Arvid Sundkvist
2014-06-04 Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2014-06-03 Wiener Schulmeisterschaft 2013/14 WSC
2014-06-01 mitchboard OK Linné
2014-06-01 Sprint-SM Publiktävling OK Linné
2014-05-31 928-330-7126 OK Linné
2014-05-29 (866) 559-7900 Niclas
2014-05-25 Silva League Final BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 sant tree BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 oogone Niclas
2014-05-23 Silva League Sprint BAIK, GIF OK Renen
2014-05-21 4383825034 Göteborg-Majorna OK
2014-05-20 Till Skogs, del 1 OK Roslagen
2014-05-18 OL-Touren Dalarna LÃ¥ngdistans OK KÃ¥re
2014-05-17 6173668548 OK KÃ¥re
2014-05-13 (575) 635-6445 Göteborg-Majorna OK
2014-05-13 (678) 714-5905 Haninge SOK
2014-05-13 rebelief WSC
2014-05-13 (760) 956-1660 WSC
2014-05-12 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2014-05-11 WhyJustRun McCartney Creek Greater Vancouver Orienteering Club
2014-05-10 Hämeen avoin AM-sprint LHR
2014-05-07 Icebug Sprintcup etapp 1 Vallhamra Göteborg-Majorna OK
2014-05-06 5852021562 WSC
2014-05-02 2482329283 SOL Tranås
2014-04-29 SAKO-serien tävling 1 2014 Trollhättans SOK
2014-04-27 Uppsala möte, lång OK Linné
2014-04-27 OK Bäverns långdistans OK Bävern
2014-04-26 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2014-04-21 Helsingborgs SOK LÃ¥ng Helsingborgs SOK
2014-04-21 724-989-8766 Trollhättans SOK
2014-04-21 (249) 362-7248 OK Kolmården
2014-04-21 Snötrampen 2014 OK Löftan, Fjärås AIK
2014-04-20 Bohuslunken Five-O Uddevalla Orienteringsklubb
2014-04-20 brisure Finspångs SOK
2014-04-20 Helsingborgs SOK Medel Helsingborgs SOK
2014-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2014-04-20 test Silva SOL Tranås
2014-04-19 (866) 316-8259 OK Kullingshof, Främmestads IK
2014-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2014-04-19 Kolmårdsmedeln OK Kolmåden
2014-04-18 7877239963 IK Gandvik
2014-04-17 269-793-7457 IK Gandvik
2014-04-12 SSM Individuell OK Skogsfalken
2014-04-12 7603274902 Kokkolan Suunnistajat
2014-04-11 908-296-7655 Sigtuna OK
2014-04-06 Enenracet 2014 OK Enen
2014-04-06 6514714857 Tibro OK
2014-04-06 541-891-2540 IOF, FEDO, FORM
2014-04-06 5. Lauf - WOLV-Cup 2014 WSC
2014-04-05 Tibrotrippeln, långdistans Tibro OK
2014-04-05 cuprotungstite IOF, FEDO, FORM
2014-04-04 Tibrotrippeln, natt Tibro OK
2014-03-30 VÃ¥rtrippeln - MÃ¥senStafetten OK MÃ¥sen
2014-03-29 2103973286 Ronneby OK
2014-03-29 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2014-03-28 Vårtrippeln - NyköpingsNatten Nyköpings OK
2014-03-26 IKGTEST3 IK Gandvik
2014-03-23 770-274-6265 ÖFK - OK Kompassen
2014-03-23 Regio Olten OL OL Regio Olten
2014-03-22 (570) 796-1507 ÖFK - OK Kompassen
2014-03-22 vachette clasp IK Gandvik
2014-03-22 Upptakt14 IK Gandvik
2014-03-16 934-451-4636 Sigtuna OK
2014-03-11 MÃ¥ndag Test
2014-03-09 UOF Mixstafett IF Thor
2014-03-06 5066433047 WSC
2014-03-04 Skaraborg by Night Ryda SK Ryda Skidklubb
2014-02-09 SkidO DM Medel Norrbotten + Skigo Cup 6 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-02-08 SkidO DM Lång Norrbotten + Skigo Cup 5 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-01-12 7828490063 Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-11 SkidO SM Medel + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-09 4352561558 OK Landehof
2014-01-07 9102814632 IFK Kiruna
2013-12-30 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2013-12-30 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2013-12-17 Nattcup-2 Trollhättans SOK
2013-12-01 Skigo Cup (WRE) Etapp 2 IFK Kiruna
2013-11-30 Skigo Cup (WRE) Etapp 1 IFK Kiruna
2013-11-21 GMOK Natt-KM och Nattcup Göteborg-Majorna OK
2013-11-10 disfeature Tullinge SK
2013-11-09 (705) 205-2404 Tullinge SK
2013-11-02 8632383012 Uddevalla OK
2013-10-26 Smålandskavlen 2013 SOK Viljan
2013-10-19 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-13 240-594-8948 Täby OK
2013-10-06 (407) 865-4460 Göteborg-Majorna OK
2013-09-29 786-285-7374 Göteborgs OF /Kungälvs OK /IFK Göteborg
2013-09-28 5207516155 IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-27 Medel SM Kval IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-25 KLL pohjanmaa Kokkolan Suunnistajat
2013-09-22 516-986-8498 FK Boken
2013-09-22 (405) 902-7540 Göteborgs OF/Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-22 heddlemaker GOCAN
2013-09-21 7098785361 FK Boken
2013-09-21 Bendigo Rocks 3 - Mt Korong Bendigo Orienteers
2013-09-21 Lång-SM kval Göteborgs OF/ Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-21 5755741119 GOCAN
2013-09-21 (917) 689-2620 GOCAN
2013-09-20 321-285-5718 FK Boken
2013-09-15 (808) 864-2635 OK Skogsvargarna
2013-09-14 Sprint-DM Västergötland Vänersborgs SK
2013-09-13 Natt-DM Västergötland Vänersborgs SK
2013-09-01 Linnéklassikern OK Linné
2013-08-27 LÃ¥ng-KM OK Landehof
2013-08-19 MySports Inov8 Malax IF
2013-08-07 Ottfjället Upp Vértex
2013-08-03 Merenkurkunrastipäivät pv.3 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-03 Ungdomens 10mila - HD18 & D18 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-03 Fjällmaraton Vértex
2013-08-02 518-815-9544 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-02 Ungdomens 10mila - HD12 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-01 Merenkurkunrastipäivät pv. 1 VaaSu/Femman/Solf
2013-07-17 High Coast 2-days Etapp2 OK Nolaskogsarna
2013-07-16 High Coast 2-days Etapp1 OK Nolaskogsarna
2013-07-14 Hallands 3-dagars Etapp 3 Falkenbergs OK
2013-07-13 sklate Falkenbergs OK
2013-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 1 Falkenbergs OK
2013-06-25 901-475-8899 Kalvolan Keihäs
2013-06-25 ÖID-Ekorrstigfinal 2013 IF Femman
2013-06-16 5016761909 Helsingborgs SOK
2013-06-15 Tre Skåningar och en Dansk, E3 Helsingborgs SOK
2013-06-14 Tre Skåningar och en Dansk, E1 Helsingborgs SOK
2013-06-13 Forssa Games 2013 Lounais-Hämeen Rasti
2013-06-10 QB111_Middle Dave Lotty
2013-06-09 (631) 999-0178 Keith Jay
2013-06-09 MTBO-SM LÃ¥ng Kvarnsvedens GoIF
2013-06-09 7862834380 OK Orion
2013-06-09 Unionsmatchen 2013, stafett Frölunda OL
2013-06-08 (325) 555-1020 Garry Stewart
2013-06-08 MTBO-SM Medel Kvarnsvedens GoIF
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 1 OK Orion
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 2 OK Orion
2013-06-08 Unionsmatchen 2013, individuellt Frölunda OL
2013-06-07 MTBO-SM Sprint Kvarnsvedens GoIF
2013-06-02 470-655-3499 OK Aluksne
2013-06-01 (844) 870-3189 Helsingborgs SOK
2013-06-01 Latvian Championships - sprint OK Aluksne
2013-05-29 meadow grasshopper Göteborg-Majorna OK
2013-05-29 SWSydneySchools WHN
2013-05-28 SAKO U-stafett Trollhättans SOK
2013-05-23 GalaDay IKN
2013-05-23 MotionsOL Landvetter OK Landehof
2013-05-23 502-693-4356 URN
2013-05-22 Icebug Sprintcup etapp 2 Tuve Göteborg-Majorna OK
2013-05-19 406-775-7670 Medelpads klubbarna
2013-05-18 uncram Medelpads klubbarna
2013-05-18 Vårserien 2 Kungälvs OK
2013-05-17 Tour de Medelpad, Etapp 1 Medelpads klubbarna
2013-05-15 Icebug Sprintcup etapp 1 Kaverös Göteborg-Majorna OK
2013-05-12 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-11 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-09 Silva Leauge OK Tisaren
2013-05-01 (757) 859-3555 OK Tisaren
2013-04-28 (719) 567-0390 Tibro OK
2013-04-27 Silva League Etapp 1 Tibro OK
2013-04-21 inutility Göteborgs OF
2013-04-21 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2013-04-20 304-441-7110 Göteborgs OF
2013-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2013-04-18 SM Natt 2013 Sävedalens AIK / Lerums SOK
2013-04-14 UltraSM2013 OK Landehof
2013-04-14 Ziemelu divdienas 2014 Kapa OK
2013-04-13 Kevätyön viesti 2013 Turun Suunnistajat, FIN
2013-04-07 Vårracet, långdistans OK Orion
2013-04-01 Easter Day 3 Orienteering Victoria
2013-04-01 3175090383 Trollhättans SOK
2013-03-31 904-374-1519 Orienteering Victoria
2013-03-30 Easter Day 1 Orienteering Victoria
2013-03-29 (410) 551-4790 Orienteering Victoria
2013-03-26 3104108309 OK Skogsvargarna
2013-03-22 6027720335 Göteborg-Majorna OK
2013-03-16 3184503396 KoS
2013-03-03 636-368-4710 Eureka Orienteers
2013-02-23 haughtly CHOC
2013-02-17 (256) 390-3428 Latvia
2013-02-16 smock mill Latvia
2013-02-14 ESOC JWSOC EYSOC WMSOC long distance Latvia
2013-02-13 ESOC JWSOC EYSOC middle distance Latvia
2013-02-12 ESOC Sprint Relay Latvia
2013-01-20 Säterträffen Medel WRE Skid-O Säterbygdens OK
2013-01-13 Testtävling inför SM2013 Kungälvs OK
2013-01-12 schapped Arona OK
2012-12-04 Nattcup E1 Vänersborgs SK
2012-11-11 302-678-7317 Tullinge SK
2012-11-10 Waiuku Multisport Counties Manukau
2012-11-10 Novembertävlingarna - lördag Tullinge SK
2012-10-21 GMOK Hösttävling Göteborg-Majorna OK
2012-10-20 Älgotscup Final 2012 Örkelljunga FK
2012-10-14 6192106083 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-14 8196160649 Ljungskile FK
2012-10-13 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-13 Fräknefejden Medel Ljungskile FK
2012-10-09 Nordic Military Championships - Relay Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-10-07 765-878-2492 Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-09-30 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-30 Fridatrippeln, lång Vänersborgs SK
2012-09-29 fistular Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-29 706-894-1961 Vänersborgs SK
2012-09-28 863-517-4567 Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-28 Fridatrippeln, natt Vänersborgs SK
2012-09-23 657-600-6577 Ockelbo OK
2012-09-22 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2012-09-22 Medel-SM final Österfärnebo IF
2012-09-21 Medel-SM kval Österfärnebo IF
2012-09-16 USM Stafett Bredaryds SOK
2012-09-16 LÃ¥ng-SM final OK Hammaren
2012-09-15 4129313481 Bredaryds SOK
2012-09-15 LÃ¥ng-SM kval OK Hammaren
2012-09-15 Vic Middle Distance BK
2012-09-14 USM Sprint Bredaryds SOK
2012-08-29 Medel-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-26 714-898-5686 Gävle OK
2012-08-25 (615) 720-5544 Gävle OK
2012-08-24 NattSM 2012 Rehns BK
2012-08-18 (949) 328-4151 Västerås LK
2012-08-18 O-meeting dag 2 Göteborg-Majorna OK
2012-08-17 O-meeting dag 1 Göteborg-Majorna OK
2012-08-15 GMOK Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-05 Ungdomens 10mila LÃ¥ngdistans Tibro OK
2012-08-04 (337) 367-4173 IF Hagen
2012-08-04 8049524874 Tibro OK
2012-08-03 Ungdomens 10mila 2012 HD12 IF Hagen
2012-07-14 8018008789 FIN
2012-07-14 FIN5 2012, 14.7. Kunto FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 4. päivä FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 13.7. Kunto FIN
2012-07-12 FIN5 2012, 3. päivä FIN
2012-07-12 9058896337 FIN
2012-07-10 (773) 215-0514 FIN
2012-07-10 FIN5 2012, 10.7. Kunto FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 1. päivä FIN
2012-07-09 5708723604 FIN
2012-06-19 GSK sommarcup 3 Göteborgs skidklubb
2012-06-09 Unionsmatchen 2012 invid. Uddevalla OK
2012-06-06 (647) 580-2071 Tibro OK
2012-06-02 (424) 644-3990 GMOK
2012-05-30 Göteborg Sprint Cup E3 Göteborg-Majorna OK
2012-05-27 Silva League ÖSA-träffen Alfta-Ösa OK
2012-05-26 7707450028 Alfta-Ösa OK
2012-05-23 Göteborg Sprintcup E2 GMOK
2012-05-22 320-271-3142 Uddevalla OK
2012-05-16 JVM test, Sprint Säterbygdens OK
2012-05-09 5702360475 GMOK
2012-05-08 5637785802 Trollhättans SOK
2012-05-04 Silva League Sprint (WRE) Linköpings OK
2012-05-01 Turku Sprint Turun Suunnistajat, FIN
2012-05-01 (606) 369-7825 Ockelbo OK
2012-05-01 (607) 353-8705 EOC
2012-04-29 (972) 799-5752 Täby OK / Vallentuna-Össe
2012-04-28 812-299-2849 Täby OK / VÖOL
2012-04-15 Silva league/Göteborgsd S Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-15 TibroTrippeln LÃ¥ng Tibro OK
2012-04-14 866-790-6144 Turun Suunnistajat, FIN
2012-04-14 Silva league/Göteborgsd L Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-14 778-927-4251 Tibro OK
2012-04-09 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2012-04-09 Vikingaträffen-12 Trollhättans SOK
2012-04-05 embryology OK Silva / Rävetofta OK
2012-03-25 Ski-O WC Ultra Long, SM L Bodens BK
2012-03-24 Ski-O WC Middle. USM+VSM Bodens BK
2012-03-22 (910) 409-4187 Bodens BK
2012-03-21 Ski-O World Cup Sprint, S Bodens BK
2012-02-05 501-526-8553 Trollhättans SOK
2012-01-24 Nattcupen Trollhättans SOK
2011-10-16 248-398-2499 Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-15 life-quelling Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-12 GMOK Natt-KM GMOK
2011-09-24 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat, FIN
2011-09-18 7249385503 Lounais-Hämeen Rasti, FIN
2011-09-18 859-283-8189 Vänersborgs SK
2011-09-17 Medel-SM Trollhättans SOK
2011-09-16 6263759253 Trollhättans SOK
2011-09-11 proconservationist OK Skärmen
2011-09-11 LÃ¥ng-SM final Skogshjortarna / Kullings
2011-09-10 815-418-7916 OK Skärmen
2011-09-10 9544514858 OK Skogshjortarna / OK Ku
2011-09-09 USM Sprint OK Skärmen
2011-09-05 remeet Turun Suunnistajat, FIN
2011-08-21 Silva Junior Cup OK Klemmingen
2011-08-20 halt OK Klemmingen
2011-08-14 Norrlandsmästerskap lång Gävle OK
2011-08-06 (639) 660-1687 Linköpings OK, Skogspojk
2011-08-05 615-377-7463 Marks OLring
2011-06-18 MTB-O World Cup Middle IK Jarl Rättvik, Leksands
2011-06-18 (873) 479-7394 IK Jarl, Rättvik and Leks
2011-06-06 (860) 775-8215 OK KÃ¥re
2011-06-06 Kopparsprinten (publiktäv OK Kåre
2011-06-06 5189252602 Turun Suunnistajat, FIN
2011-06-06 Kopparsprinten Elit OK KÃ¥re
2011-06-05 Sprintstafett OK KÃ¥re
2011-06-04 (415) 719-0261 IFK Mora
2011-05-29 KM medeldistans OK KÃ¥re
2011-04-25 Sardinian Västerås SOK
2011-04-25 360-926-4912 IK Hakarpspojkarna
2011-04-25 Vikingaträffen 2011 Trollhättans SOK
2011-04-24 FinnSpring2011, Viesti Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-24 Arosträffen Medel Västerås SOK
2011-04-24 Elitserien & Junior Cup IK Hakarpspojkarna
2011-04-23 hypohalous Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-21 7-Manna Kexholms SK
2011-04-17 (847) 771-0571 Gotlands Bro OK
2011-04-17 330-803-4843 Degerfors OK
2011-04-16 Mordellidae Gotlands Bro OK
2011-04-16 Boforsloppet OK Djerf
2011-04-15 SM Natt 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-10 (609) 897-5980 GMOK
2011-04-09 607-422-1150 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-09 815-260-9653 OK Kolmården
2010-10-23 Final Elitserien + Silva Köping-Kolsva OK
2010-10-17 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-10-16 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-09-26 6303355674 Dalaportens OL
2010-09-25 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat
2010-09-25 207-331-0670 Dalaportens OL
2010-09-19 3094106647 Kauhajoen Karhu
2010-09-18 5109198509 Teuvan Rivakka
2010-09-18 offer Teuvan Rivakka
2010-09-17 DM Natt Västmanland Västerås SOK
2010-09-12 (510) 522-6392 OK Kolmården
2010-09-05 (734) 891-1545 OK Skogsfalken
2010-09-05 nephrolith Umeå OK
2010-09-04 4069407695 OK Skogsfalken
2010-09-04 330-269-0826 Umeå OK
2010-09-03 SM Medel kval Umeå OK
2010-08-29 SM Lång Final SK Örnen / OK Tyr
2010-08-29 USM stafett Sidnsjö IK/OK Nolaskogsar
2010-08-28 704-644-8745 SK Örnen / OK Tyr
2010-08-28 USM lång Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-27 USM sprint Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-22 Golden Weekend, lång Köping-Kolsva OK
2010-08-21 Golden Weekend - medel Köping-Kolsva OK
2010-08-15 FSOM 2010, Stafett IF Åland
2010-08-14 7806074639 IF Åland
2010-08-13 FSOM 2010, Sprint IF Åland
2010-08-08 Ultralång-DM Husums IF
2010-07-23 530-745-6529 Stora Tuna OK
2010-07-22 WUOC Middle Stora Tuna OK
2010-07-21 WUOC Sprint Stora Tuna OK
2010-07-20 (425) 640-6614 Stora Tuna OK
2010-07-04 Sälen 3+3 Medel Malungs OK
2010-07-03 Sälen 3+3 Lång Malungs OK
2010-06-13 Elitserien 9 Sprint OK Renen
2010-06-12 562-358-7787 OK Renen
2010-06-11 (415) 640-7698 OK Renen
2010-05-30 8702414774 IFK Mora
2010-05-29 phaeism IFK Mora
2010-05-28 703-568-5456 IFK Mora
2010-05-23 9199332692 Myggans OS/UOK
2010-05-16 (855) 323-6887 OK Jösse
2010-05-15 Elitserien Lång OK Jösse
2010-05-13 (651) 350-2395 OK Tyr
2010-05-13 (614) 778-1289 OK Tyr
2010-05-09 (579) 800-5547 Dalaporten OL
2010-05-08 Högsberget Medel Dalaporten OL
2010-04-30 Elitserien Sprint - WRE NAIS Orienteringsklubb
2010-04-25 chicken breast OK Djerf
2010-04-24 (305) 558-1132 Degerfors OK
2010-04-23 412-204-9302 Tjällmo-Godegårds OK
2010-04-18 Kolmårdsdubbeln Stafett OK Kolmården
2010-04-17 (641) 732-6961 OK Kolmården
2010-04-11 626-242-4423 Ronneby OK
2010-04-11 Blekingecupen Ronneby OK
2010-04-10 (405) 669-0803 Turun Suunnistajat, FIN
2010-04-05 (321) 246-0428 Växjö OK
2009-10-23 (310) 377-1837 Vimmerby OK/Hässleby SOK
2009-10-18 5056925448 Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Silva Junior Cup Final Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Dala-Dubbeln 2009 Stafett Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-09-26 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat, FIN
2009-09-20 470-372-2984 OK Löftan
2009-09-20 (573) 382-9026 Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-19 (431) 241-9684 OK Löftan
2009-09-19 SM LÃ¥ngdistans - Kval Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-18 Ungdoms-SM, Sprint OK Löftan
2009-09-13 SM Stafett 09 MÃ¥lilla Ok/Hultsfreds Ok
2009-09-12 E-P:n Am-pyöräsuunnistus Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 6207268177 Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 9253690625 SOK Viljan
2009-09-11 gammy SOK Viljan
2009-09-06 (450) 866-7953 Rävetofta OK/OK Silva
2009-09-05 DM Medeldistans Skåne OK Silva/Rävetofta OK
2009-08-28 TestDM OK KÃ¥re
2009-08-22 7756657728 IFK Mora
2009-07-31 U10-mila 2009 OK Tranan
2009-07-28 Sprint SM Idefjordens SK
2009-05-21 (936) 268-8612 IFK MORAS OK
2009-05-18 TUPI Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2009-05-09 Elitserien Gävle OK
2009-05-03 Dalaporten LÃ¥ng Dalaportens OL
2009-05-02 Dalaporten Medel Dalaportens OL
2009-05-02 4086998416 test
2009-04-13 6188969821 Ringsjö OK
2009-04-12 Elitserien Kval Ringsjö OK
2009-04-11 XXXIII Kevätyönviesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-11-22 561-434-0323 TuS, FIN
2008-10-19 267-608-3598 Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 906-303-4251 Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 804-229-9400 OK Tyr
2008-10-12 919-474-9562 Täby OK
2008-09-28 217-778-5149 Södertälje IF
2008-09-27 SM Medeldistans, final OK Klemmingen
2008-09-26 SM Medeldistans, kval OK Klemmingen
2008-09-21 SM Långdistans, final IFK Södertälje
2008-09-20 SM Långdistans, kval IFK Södertälje
2008-09-20 Höstluffen Gävle OK
2008-08-24 Tuna-Ting Medel Stora Tuna OK
2008-08-03 SM Ultralång 2008 OK Klyftamo
2008-08-01 (647) 208-9012 IF Hagen
2008-07-06 JWOC - Relay SWEDEN
2008-07-05 JWOC - Long SWEDEN
2008-07-03 3433011603 SWEDEN
2008-07-02 579-476-4236 SWEDEN
2008-06-30 JWOC - Sprint SWEDEN
2008-05-04 FinnSpring 2008, Viesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-03 FinnSpring2008, Henk.koht Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-01 970-948-7050 Mariestads FK
2008-05-01 Sprint-SM Final Mariestads FK
2008-04-18 Natt-SM SM2008
2008-04-12 (360) 837-0250 TuS, FIN
2008-02-02 TalviRastit Turun Suunnistajat, FIN
2007-10-20 Elitseriefinal 2007 OK Enen
2007-09-23 541-555-1507 Halland
2007-09-22 vegetablelike Halland
2007-09-21 SM Medel 2007, Kval Halland
2007-09-16 SM LÃ¥ngdistans 2007 Final Halland
2007-09-15 SM LÃ¥ngdistans 2007 Kval Halland
2007-08-18 Silja Junior Cup Final Stora Tuna OK
2007-07-13 JWOC - Relay Dubbo, AUS
2007-07-12 8136094459 Dubbo, AUS
2007-07-11 (830) 461-7848 Dubbo, AUS
2007-07-09 JWOC - Long Dubbo, AUS
2007-07-08 versemaking Dubbo, AUS
2007-04-15 Sprint SM 07 Kval FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-15 Sprint SM 07 Final FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-12 SM Natt 2007 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-03-27 (269) 737-6375 Stora Tuna OK
2006-09-23 9103912028 Tullinge SK
2006-09-01 604-417-7577 Leksands OK
2006-07-19 (772) 589-4151 O-Ringen
2006-07-18 (519) 998-8182 O-Ringen
2006-07-17 O-Ringen Superelit E1 O-Ringen